ЯблокоРаздора• 20 апреля в 19:56

Девочки, кто до родов был уверен, что без помощи справится сам

а потом резко понял, что одной это вообще не геройство, а путь к нервному срыву? Интересно, в какой момент вы перестали тянуть все на себе.
ol_kin• 20 апреля в 21:47
Ответ дляSo_so
Без помощи это без мужа, без средств или что имеете ввиду?
Я залишилася в 23 роки сама, без чоловіка з двомісячною дитиною. Абсолютно сама, правда квартира була своя. Нічого, знайшла море подруг з якими дружу і досі, доньці 23 роки вже. Мама була за 80 км від мене, але доглядала свою сестру яка вмирала, повністю лежачу, свекор мав 4стадію раку і саме це було причиною, що мій чоловік покинув усе і поїхав працювати за кордон, щоб вряьувати свого тата.
Потім через півтора року, чоловік повернувся, але 1.5 року я жила сама з донькою, головне, автор, жити дитиною, жити її режимом і керуватися її життям, перший місяць так, далі потихеньку звикнете. Мені найважче взимку було в магазин ходити.

ol_kin• 20 апреля в 21:53
Ответ дляУжеВотДа
А я розраховувала на чоловіка, а тут нещасний випадок і довелося рятувати життя чоловіка і ще й дитина. Справилася. Не бажаю такого нікому
Бляха, я як той мужик в анекдоті
’’Поймал мужик золотую рыбку. Ну, рыбка, как полагается, взмолилась: «Отпусти, любое желание исполню!».
Мужик подумал и говорит:
— Хочу, чтобы у меня всё было!
Рыбка вздохнула и ответила:
— Мужик, у тебя всё было...’’
Це у мене було, коли 4й дитині було 3 місяці.
Дикая Роза• 20 апреля в 22:41
Справилась сама з двома дітьми, старшому було 5 років, чоловік був на війні, іншого виходу не було.
Залізна пані• 21 апреля в 17:00
Ответ дляЧупакабраЗеБест
были одинокой мамой без бабушки и мужа?
Без бабусь . Чоловік в іншому місті був на роботі . По суті мені дуже пощастило з дочкою , вона була максимально спокійна , тільки перший місяць безсонні ночі , іноді я просто засинала сидячи з нею на руках . А далі норм . Мене ніколи не заганяло в депресію те , що я провожу весь час з нею . Сестра досі згадує , що я могла з нею обійти все місто і вирішити всі справи . Наявність маленької дитини ніколи ні в чому мене не обмежувало .
Зараз мені 32 , я добре розумію що знов готова до малюка . Але поки спроби не дають результату .