Вподобайден• 21 апреля в 17:13
Друге побачення.
Давай зустрінемось повечеряємо, а потім в трц поїдемо. Може ти давно хотіла собі щось подивитися там, та не було компанії )))
О це йому зручно б було, коли я щось би собі купляла?!
Типу на касу іду, а він в підлогу дивиться )) Тут були такі теми.
Люблю Украину• 21 апреля в 17:14
Він просто в примірочній хоче вистрілити гарячим струменем в рота
Неместная Я• 21 апреля в 17:15
Ви вже ку ку, лишіть мужика в спокої, тут раз в сто років зустрівся хлоп який захотів щось купити, а ви його з гімном вже змішали
Та якщо вам зручно, їдьте. У мене було так, що була на побаченні через тиждень після операції, була ще слаба, то чоловік мене на другому побаченні повів у ресторан, замовив стейк, щоб я зміцніла швидше, а на третьому поїхав зі мною у супермаркет, скупив продукти та завіз мені додому, так що буває всяке, а сама раніше не вірила.
Инста_Богиня• 21 апреля в 17:42
Ответ дляНеместная Я
где это вы прочитали, про я тебе хочу что-то купить?
вроде как написано: хотіла собі щось подивитися там, та не було компанії