Кудесница_с_пургеном• 22 апреля в 06:23
Чоловік не чекав після поїздки
Приїхала додому з двотижневого відрядження, чоловік знав коли приблизно приїду, вночі добралася після довгого перельоту, вдома мене чекав порожній холодильник та не дуже чиста квартира. Я навіть уявити не можу щоб я чекала чоловіка після поїздки кудись з одним куском ковбаси. Мені було дуже неприємно, ми посварилися. Здається це сильний редфлег, я і раніше помічала що мої потреби не дуже його цікавлять, але це як холодною водою облили. Як би ви відреагували?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Нормально зустрів
Погано зустрів
_Злата Ibra_• 22 апреля в 15:10
Ответ дляКоханозадовільна
Да, отстой, автор(( меня мой встречает и чистотой и полным холодильником.
Но и я по командировкам не катаяюсь. И не работаю. А встречаю его дома окружая заботой и уютом.
Подумайте может в этом проблема?
Автору уволиться и жить на зп мужа, с такими то ценами?
_Злата Ibra_• 22 апреля в 15:11
Ответ дляВероятненько
И что такого страшного?муж же не встретил тябя с любовницей в постели?готовить жрать - не обязательно для паренька
А для женщины работать )
_Злата Ibra_• 22 апреля в 15:11
Ответ длядожену і ощасливлю
У деяких чоловіків ця функція не прописана в базових налаштуваннях. Вони потребують детальної інструкції для розуміння ситуації та планування дій.
Им просто пох
_Злата Ibra_• 22 апреля в 15:12
Ответ дляПоміркована думка
А зачем вам забитый холодильник? Заказали суши, пиццу…или что любите, бутылочку вина. Или вы хотели с дороги сразу к плите, борщ варить?
Он хай варит
_Злата Ibra_• 22 апреля в 15:14
Ответ дляочки_ннадо
То вызовет скорую. Ну, автор, Вы очень много придаете этому значения, он не мыслит как Вы, поэтому так и получилось. Приехали какие-то намеки на массаж шеи, он что у Вас профессиональный массажист, или Вы хоиели чтоб он Вам и это сделал кое-как. Как в анекдоте - а на кое-как у меня и муж есть! (с)
По теме - в основном мужчины так и встречпют, если им не сказать конкретно, что нужно сделать.
Я помню ехала как-то, так устала, что ничего и не хотела, кроме как быстрее окпзаться дома, муж спрашивал что к прмезду мне нужно, я сказала - та ничего, просто встретить и быстрее доехатт домой, а уже потом все остальное...
Про подарки - что за подарки привезли? Может они ему не нужны. Приехали бы еще через две недели - был бы лучший подарок))
Как в каком-то рилсе - звонит девушка парню и говорит - Я от тебя ухожу!
А он такой: Спасибо!))
Женщинам надо делать так же
ИграйМойГормон• 22 апреля в 15:41
Я в шоке как все таки выродился форум
Автора мужа защищают, автор истеричка
Вчера тема про просмотры насилия и подсыпания чего то женщинам, что вы кипишуете, это просмотры 62 миллиона, это не значит что они это делали и тд и тд
Из той же оперы - изнасиловали - сама виновата, юбка короткая или помада яркая
Бьет значит любит.
Автора мужа защищают, автор истеричка
Бьет значит любит.
Печальки.нет• 22 апреля в 15:51
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Жоден чоловік не радий бачити невдоволену жінку, яка перетнувши поріг почала виносити мозок тим, що образ в холодильнику нічого немає, значить її не люблять
А жінка рада видеть мужчину, который перешагнул порог и спрашивает: что у нас есть поесть? А они знаете, не верблюды, и обычно спрашивают
Аноним НаВсеГда• 22 апреля в 16:01
Ответ дляКоханозадовільна
Подумайте может в этом проблема?
Аналогично. Когда приезжаю дома чисто пюрешка и жареное мясо. А первый муж встречал грязью и пьяной мордой да
Аноним НаВсеГда• 22 апреля в 16:05
Ответ дляСирОжино пирОжино
коли я повертаюся, то замовляю доставку продуктів і готової їжі, його прошу розкласти красиво в холодильник
Где вы берёте этих мужчин? В детском саду? Извините что-то триггернуло. Взрослый мужик . Дожил до возраста когда захотел жениться. Но приготовить еды или заказать доставку самостоятельно(!!!) он не может. Ему 5 лет? Или у вас просто бюджет раздельный и он экономит свои деньги
Аноним НаВсеГда• 22 апреля в 16:06
Ответ дляВероятненько
Встретил бы с любовницей был бы развод. Если руки из жопы и не умеют приготовить значит пусть берёт телефон в руки и заказывает еду и клининг
Аноним НаВсеГда• 22 апреля в 16:09
Ответ дляТишком нишком
Автор, я Вас чудово розумію, як ніхто на цьому форумі (бачу що відписалось багато за те що Ви багато хочете від чоловіка).
Була в такій самій ситуації як Ви 100%.
Чоловік до війни їздив у відрядження на 2-3 дні раз на місяць стабільно (це були різні міста України щоб не написали що їздив до когось конкретно з таким графіком). Я також весь час працювала, робота з відрядженнями не була пов´язана.
Потяги завжди приходили пізно ввечері, не раніше ніж 23.30-1.00 і він приїздив на таксі додому. Я чоловіка зустрічала завжди вечерею при свічках і ванною з піною. Бачила у вікно що приїхало таксі і тихо відкривала двері коли піднімався ліфт на поверх щоб не розбудити дітей.
Так було років 8-9. На роботі я отримала підвищення. На новій посаді передбачені відрядження, але не часто, раз на пару місяців. На той час діти вже були підлітками, самі могли дати собі раду без мене.
І от я їду і відрядження. Потяг приходить на вокзал о 22.00, я приїжджаю додому на таксі в 22.30. В моїй голові є чітка картина як зустріти людину яка була у відрядженні і їхала потягом 7 годин, т.я. я це робила багато років. І що я бачу? Я тихенько стукаю в двері і мені не відчиняють. Я відкрила квартиру своїм ключем, роздягнулась, тихо поставила валізу бо всі вже СПАЛИ!!!! В 22.30. Я не говорю про теплу ванну, яку я сама собі зробила, навіть чайник був холодний. І в холодильнику було пусто. Все що було наготовано мною в розрахунку до мого повернення з´їдено. І продукти не куплені. Є тільки яйця і четвертина хліба. Правда посуд було помито.
Сонний чоловік виглянув із спальні зі словами : ’О, ти вже приїхала?’, при тому що знав коли приходить потяг.
Коли вранці я спокійно сказала чоловіку щоб він порівняв як я його зустрічаю коли він повертається із відрядження і як він вчора зустрів мене відповів що він не думав що для мене це важливо. Ось так.
Була в такій самій ситуації як Ви 100%.
Пи.дить. Все він знає. Просто ліньки те шоу устраювать
Пополняю_Карму• 22 апреля в 16:35
вот читаю комментарии и в шоке - вы действительно считаете, что мужчина не должен был позаботиться о жене ? Никто не говорит, что он обязан был приготовить поляну, но что-то элементарное для жены с дороги можно было приготовить и аналогично убраться. И да, это обидно, когда приезжаешьл и понимаешь, что тебя особо и не ждали.
Мне интересно было бы посмотреть на реакцию мужа, который приехал бы домой в квартиру с бардаком и пустым холодильником ночью.
ПушАпница• 22 апреля в 16:45
Ответ длянеДодекаэдр
Автор, некоторые мужчины не умеют читать мысли. Вы могли бы ему помочь и заранее озвучить план, что и как ему следует сделать к Вашему приезду.
Не делайте из всех мужчин идиотов.
Кудесница_с_пургеном
• 22 апреля в 17:10
Чоловік поїхав за продуктами, зварив суп, а мені воно в горло не лізе, знову посварилися, кажу мені було неприємно що я не побачила жодного натяку що мене чекають, що в хаті брудно, продуктів немає, я провела у дорозі 24 години, на що чоловік сказав що йому теж неприємно бо я приїхала щоб покричати і зайшла додому з претензіями, що в нього не було часу нічого купити. Що мені все неподобається і він самий поганий чоловік який є, і жодного слова що йому шкода чи він міг би вчинити по іншому. Знову я винна що створюю таку атмосферу, а могла б просто бути мудрою як тут радили, промовчати і всі були б щасливі
Обстановщица• 22 апреля в 17:56
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я так і сказала по телефону , що чекаю що вдома буде краще ніж в готелі, що буде чисто і смачно, він сказав ти забагато хочеш, думала жартує, правда білизну на ліжку поміняв .
Ну значит такие у вас отношения. В браке люди уже устают друг от друга, пика эмоций нет, охлаждение присутствует. Мы ж не знаем как вы с ним жили до этого случая . Да, есть мужчины такие что хоть жену уже не хотят, но уважают и в ответственности создают ей комфорт. А есть такие что если устали от брака то отдаляются и хрен что сделают для жены. Есть и те , кто привык что все дена делает и по привычке ждут ее, пальцем об палец не ударяя. Вариантов взаимодействия в браке очень много. Какой у вас мы не знаем.
Обстановщица• 22 апреля в 17:58
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Он у вас готовит убирает наравне с вами и только в этот день проигнорировал все? Или вы хозяюшка а он просто муж который работает?
Гарачий Чокалад• 22 апреля в 18:17
Ответ дляКудесница_с_пургеном
от поміняна білизна мене б дуже насторожила ....
ПесиКот• 22 апреля в 18:59
Ответ дляОбстановщица
А почему женщины хотят мужей каки раньше. Даже спустя 20 лет брака
Моторошні троянди• 22 апреля в 19:04
Не нормально. Мой готовить абсолютно не умеет, то спросил бы что купить из продуктов и какую готовую еду заказать. Поубирал бы тоже сам без проблем. Но тут пару моментов: 1) если муж по жизни вообще нифига по дому не делает, то странно ожидать, что без указаний он подготовит сам квартиру. 2)насколько Вы сами проявляете заботу. Например, если я надолго уезжаю, то стараюсь ему хотя бы на пару раз оставить готовой еды, так как знаю, что он не готовит и заказывать 3 раза в день не будет, а будет какой-то фигней перебиваться. В результате и он проявляет заботу, старается сделать то, что умеет.
Кнопкотиць• 22 апреля в 20:13
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Організація на мені, чоловік здебільшого в ролі асистента. Але це виснажує, бо в мене майже немає права про щось забути
Те получается в дороге вы должны были домой заказать доставку из супермаркета (
Кнопкотиць• 22 апреля в 20:15
Ответ дляАноним_Русалка
Ага! Знакомая уезжала ребёнком на море, оставила мужу и еду готовую и даже завареный чай, так когда приехала - все еда не тронутая испорченная, заварка на месте и цветёт. Ясно, что он вообще не жил дома, но даже не догадался выбросить еду!
Или питался не полезными колой и фастфудом
Кнопкотиць• 22 апреля в 20:32
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну он вам прямо сказал,зачем вы вернулись
Делайте выводы
Гола з конопель• 22 апреля в 20:53
Мій, коли мене зустрічав після довгої поїздки, купив квіти
Вдома була приготована їжа - салат та м´ясо з картоплею. Підлога теж була вимита, як і посуд. Нехай не зовсім ідеальний порядок, але він старався
Тому не треба писати, що їм треба говорити, бо вони нічого не розуміють.
Все вони розуміють, але ліньки
Гола з конопель• 22 апреля в 20:55
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Слухайте, ну вам вже треба заспокоїтись. Ви стомлена, тому реагуєте більш емоційно. Він вже ж почав щось робити. Оцініть вже той суп
Кудесница_с_пургеном
• 22 апреля в 21:39
Ответ дляОбстановщица
Так, ми все робимо разом у побуті, але він скоріше виконує завдання, йому то зовсім і не потрібно, сидить в брудній квартирі і звинувачує мене що я придираюсь, каже що він би не ображався якби я його зустріла в брудному будинку і без їжі, в чому я дуже не впевнена . Різні цінності в сімʼї то не легко
Бойова• 22 апреля в 22:57
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Він не поганий, але розумію в такі моменти що я двигун родини, а він виконавець, вся організація життя тримається на мені, і коли ти слабкий і заморений про тебе нема кому подумати, це дуже виснажує і від цього сумно, бо не можна хоч на хвилину розслабитися . А для всіх людей навколо ми ідеальна родина
Ну, у мене теж буває, що здається, що лише я двигун родини (та в більшості сімей так і є), що як свято, то я все продумую, організовую, видумую подарунки, клопочуся і тд, а йому не дуже це все і треба, він просто інакше влаштований, йому і так добре. І це трохи засмучує, що ми такі різні і здається, що все на мені. Але потім я згадую, що багато аспектів всі на ньому, а я навіть не торкаюсь їх
СирОжино пирОжино• 22 апреля в 23:40
Ответ дляАноним НаВсеГда
Просто не хочу нічого очікувати або пояснювати, у мене в усіх магазинах є списки певні на всі випадки моїх побажань, я зроблю тиць і не буду про це думати. І тим більше, мені на думку не спаде напружувати когось такими дрібницями.
Це як з квітами - тільки я знаю, які сьогодні захочу, тому і купую їх самостійно. А сюрпризи не люблю взагалі.
Файно Замало• 22 апреля в 23:38
Ответ дляБ´ю байдики
Мне гораздо важнее эмоции, чем жрачка. Был ли рад, соскучился ли. А о еде мы бы вместе заранее позаботились. Попросила бы что-то заказать вечером, еда бы ждала меня да и всё. Сколько лет вы замужем? Вы не могли заранее написать: ’Серёжа, надо будет с ужином решить, закажи вечером суши. Я приеду, поем’. Всё.
Серёжа умственно отсталый , без смс никак?