Кудесница_с_пургеном• 22 апреля в 06:23

Чоловік не чекав після поїздки

Приїхала додому з двотижневого відрядження, чоловік знав коли приблизно приїду, вночі добралася після довгого перельоту, вдома мене чекав порожній холодильник та не дуже чиста квартира. Я навіть уявити не можу щоб я чекала чоловіка після поїздки кудись з одним куском ковбаси. Мені було дуже неприємно, ми посварилися. Здається це сильний редфлег, я і раніше помічала що мої потреби не дуже його цікавлять, але це як холодною водою облили. Як би ви відреагували?
Зробіть вибір:
вже голосів: 375
Нормально зустрів
Погано зустрів
Аноним_Русалка• 22 апреля в 10:42
Ответ дляКручу хвости
І нас не працюють аеропорти
Восьмая страница темы

Борода• 22 апреля в 10:43
Так, це неприємно. Одного разу мене з сином так «зустрів» з двотижневого відпочинку. Можливо, показав так, що він був проти нашої подорожі, бо зазвичай він піклується про нас
Бадабум• 22 апреля в 10:55
Мой меня однажды встретил сгоревшими запеченными пельменями и противнем, который было не спасти но все равно приятно, когда о тебе заботятся. Ваш повел себя стаюранно. Даже если не было времени, мог доставку заказать.
Copy-Paste• 22 апреля в 10:56
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Цього недостатньо? Ви не очікуєте підтримки від свого чоловіка? Навіщо такий чоловік якщо нічого від нього не чекаєте
А это уже вам решать зачем вам такой муж) и нужно ли ждать от него что-то....
Copy-Paste• 22 апреля в 10:59
Ответ длянеДодекаэдр
Автор, Вам же не 18 лет? Будьте мудрее.
та каким боком тут мудрость? мудрость бы была, если б он сварил борщ и забыл туда что-то положить, типа морковки, или не досолил... или мясо не дожарил... или пироженки не те купил.. а тут какая мудрость? тут реально чуваку пофиг на жену... ну мог хотя бы доставку заказать или по дороге какой-то полуфабрикат купить.. пиццу наконец...
Там все розмивчато• 22 апреля в 11:04
да разводитесь уже
СирОжино пирОжино• 22 апреля в 11:06
коли я повертаюся, то замовляю доставку продуктів і готової їжі, його прошу розкласти красиво в холодильник

Пьяная вишня• 22 апреля в 11:22
Ответ дляCopy-Paste
А у нас мудрая это означает быть терпилой) Загулял, забил, унижает - да будьте Вы ’мудрее’))) Есть же в наличии- радуйтесь, что еще надо. Это хорошо показал одно время тренд ’цей мужчина тільки мій’. Куча видосов, где тащат своих заморышей вцепившись руками. А если кратко, то мужики в Украине подофигели уже.
Коханозадовільна• 22 апреля в 11:28
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так, він знав коли я приїду, я відчула себе порожнім місцем в той момент. Я привезла багато подарунків, і побачила що мене не чекають
Да, отстой, автор(( меня мой встречает и чистотой и полным холодильником.
Но и я по командировкам не катаяюсь. И не работаю. А встречаю его дома окружая заботой и уютом.
Подумайте может в этом проблема?
Copy-Paste• 22 апреля в 11:33
Ответ дляСирОжино пирОжино
а красота раскладки в холодильнике на что именно влияет?
Вероятненько• 22 апреля в 11:39
И что такого страшного?муж же не встретил тябя с любовницей в постели?готовить жрать - не обязательно для паренька
Жена аллигатора• 22 апреля в 11:43
мій чоловік теж один раз мене так зустрів. Я йому дуже чітко і голосно пояснила в чому проблема. Більше він так не робив. З продуктами треба трохи підпихати, написати список що купити до мого приїзду. Але порядок в хаті тепер хавжди робиться
дожену і ощасливлю• 22 апреля в 11:49
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Чоловік повинен сам розуміти щось. Якщо вам буде погано і ви не зможете сказати що потрібно робити, як такий чоловік вам допоможе?
У деяких чоловіків ця функція не прописана в базових налаштуваннях. Вони потребують детальної інструкції для розуміння ситуації та планування дій.
Б´ю байдики• 22 апреля в 11:56
Ответ дляНеВРотик
Ну вообще то нормальный человек, не важно мужчина или женщина подумали бы, что поесть после долгой дороги. Мои родители, даже когда мы из отпуска возвращаемся, готовят или покупают что то и привозят, чтобы мы сразу не бежали в магазин или не начинали готовить. А тут люди вообще вместе живут
Эм, ну я себе такого не представляю. Я бы даже не подумала напрягать таким родителей.
Ребята, что с вами? На отпуск деньги были, а на доставку нет? Приехали домой, заказали быстро доставку, какие родители, какие готовки? Из-за одного приёма пищи целая тема.
Б´ю байдики• 22 апреля в 11:59
Ответ дляКудесница_с_пургеном
В тому і біда що жінки вважають це нормальним. В нього такі ж руки і ноги як і у жінки, не розумію чому чоловікам така знижка в побуті робиться , вони і драїти можуть і готувати
Так женщины сами на себя взваливают. Как почитаю, как тут драят полы каждый день. А мужчины понимают, что это может подождать. Так кто виноват? Вы же об этом всё и раньше знали, чего у вас сейчас забомбило? Организуйте совместную уборку на выходных. Или вы можете только тут собственного мужа за глаза поносить?
Дівка в намисті• 22 апреля в 12:01
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Авторко, тут чверть присутніх заміж взяли не тому, що любили, а тому, що разом виживати легше і платити оренду навпіл. Ще чверть - щоб доглядала хлопчика замість мами.
І ні, чоловікам не потрібна допомога і натяки, коли вони чогось хочуть. Аж дим з копит іде без усіляких пояснень.
Люблячий чоловік без нагадувань розуміє, що людина з дороги втомлена, що хоче щось перекусити, душ і чисту постіль. І нема в тому нічого надприродного, якщо чоловік про це потурбується. Може, ще й зустріне. Ще й з квітами. Для когось це буденність, для когось(див. вище) це фантастика.
Тишком нишком• 22 апреля в 12:15
Автор, я Вас чудово розумію, як ніхто на цьому форумі (бачу що відписалось багато за те що Ви багато хочете від чоловіка).
Була в такій самій ситуації як Ви 100%.
Чоловік до війни їздив у відрядження на 2-3 дні раз на місяць стабільно (це були різні міста України щоб не написали що їздив до когось конкретно з таким графіком). Я також весь час працювала, робота з відрядженнями не була пов´язана.
Потяги завжди приходили пізно ввечері, не раніше ніж 23.30-1.00 і він приїздив на таксі додому. Я чоловіка зустрічала завжди вечерею при свічках і ванною з піною. Бачила у вікно що приїхало таксі і тихо відкривала двері коли піднімався ліфт на поверх щоб не розбудити дітей.
Так було років 8-9. На роботі я отримала підвищення. На новій посаді передбачені відрядження, але не часто, раз на пару місяців. На той час діти вже були підлітками, самі могли дати собі раду без мене.
І от я їду і відрядження. Потяг приходить на вокзал о 22.00, я приїжджаю додому на таксі в 22.30. В моїй голові є чітка картина як зустріти людину яка була у відрядженні і їхала потягом 7 годин, т.я. я це робила багато років. І що я бачу? Я тихенько стукаю в двері і мені не відчиняють. Я відкрила квартиру своїм ключем, роздягнулась, тихо поставила валізу бо всі вже СПАЛИ!!!! В 22.30. Я не говорю про теплу ванну, яку я сама собі зробила, навіть чайник був холодний. І в холодильнику було пусто. Все що було наготовано мною в розрахунку до мого повернення з´їдено. І продукти не куплені. Є тільки яйця і четвертина хліба. Правда посуд було помито.
Сонний чоловік виглянув із спальні зі словами : ’О, ти вже приїхала?’, при тому що знав коли приходить потяг.
Коли вранці я спокійно сказала чоловіку щоб він порівняв як я його зустрічаю коли він повертається із відрядження і як він вчора зустрів мене відповів що він не думав що для мене це важливо. Ось так.
Тишком нишком• 22 апреля в 12:21
Ответ дляБ´ю байдики
При чому тут ’напрягать’?
Я роблю так само коли мої батьки кудись їдуть на декілька днів, і їм приємно коли вони приїдуть додому голодні а у них на кухні стоїть кастрюлька з теплою пюрешкою і парої відбивних, на столі під серветкою якась випічка, а в холодильнику нарізанинй салат. Їм тільки чайник поставити. І вони для нас роблять так само (живемо недалеко один від одного).
Це не про ’напряг’, а про елементарну турботу та любов між близькими людьми.
Аноним_Русалка• 22 апреля в 12:23
Ответ дляПьяная вишня
Дальше еще хуже будет

Аноним_Русалка• 22 апреля в 12:24
Ответ дляКоханозадовільна
Подумайте может в этом проблема?
А откуда ваш вас встречает, из салона?
Аноним_Русалка• 22 апреля в 12:29
Ответ дляТишком нишком
Була в такій самій ситуації як Ви 100%.
Так встречу вы готовили, значит, вы и отвечаете за встречу - сама себе и ванну, и свечи, что непонятного?!
Не рахую, а вважаю• 22 апреля в 12:46
’Приблизно знав, коли я приїду’?
Наскільки приблизно: з 16:00 до 20:00 чи з вівторка по п´ятницю?
Якщо перший варіант, то можна зрозуміти ваші претензії, а якщо другий, то ви доскіпуєтесь.

Взагаді, здається, ви хотіли повернутися ’сюрпризом’ (не довіряєте, хотіли перевірити?), бо чому вночі ви їхали сама - це дуже дивно.

Якби ви були відвертою і говорили в голос свої побажання і очікування, то таких казусів було б менше або не було б зовсім.

Але, здається, ви любите постраждати, тому так.
Не рахую, а вважаю• 22 апреля в 12:55
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Щоб він сам розумів що вам потрібно, коли ви не зможете говорити, то потрібно, щоб ви кожного разу ДО такого випадку озвучували йому свої побажання, тоді він буде розуміти, що в вашій голові і з ким він живе.
Часто жінки самі не розуміють, чого хочуть, чоловіки в цьому більш конкретні і вони інакші - ви цього не знаєте? Це не ваша подружка, яка вас ’відчуває’, бо така сама жінка, чоловіки з ’іншої планети’, з іншою психологією і якщо це не враховувати, то будете завжди страждати у відносинах. Це як завести крокодила, а утримувати і відноситись до нього, як до котика, не враховуючи його природу - ви просто-напросто постраждаєте, а крокодила не привчите повадкам кота.
Аноним_Русалка• 22 апреля в 13:08
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Реально, мы сначала сами приучаем мужиков к полному бытовой обслуживанию, потом оскорбляемся, когда они в рандомной ситуации вдруг не бросаются обслуживать в быту нас! Но они же на тоже к чему-то приучают, я лично никогда не притронусь к сломанного выключателю или заевшей двери. Вообще, мы не знаем предыстория, может, они поссорились перед отъездом/приездом и это был акт возмущения/мести со стороны мужа!
Поміркована думка• 22 апреля в 13:26
А зачем вам забитый холодильник? Заказали суши, пиццу…или что любите, бутылочку вина. Или вы хотели с дороги сразу к плите, борщ варить?
автор Кудесница_с_пургеном • 22 апреля в 13:44
Ответ дляНе рахую, а вважаю
’Приблизно знав, коли я приїду’?

Приблизно - це за хвилини комендантської години або одразу після неї, в будь-якому випадку в цей час нічого не купиш і не замовиш
Аноним_Русалка• 22 апреля в 13:46
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну, так что вы решили, уже почти 14 часов
интайм_не_предлагать• 22 апреля в 13:53
А чоловіку нема сенсу старатися. Ну посварилися, ну надулася, ну поорали, і що? Все одно нікуди не дінеться, будете жити так само далі.
ПесиКот• 22 апреля в 14:03
Ответ длянеДодекаэдр
Автор, Вы серьезно на него из-за этого обиделись?
Наглая. Нормальная женщина на две недели заготовки делает, перед поездкой, клининг нанимает до и после приезда. Хватит мучить мужчин((
ПесиКот• 22 апреля в 14:04
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ні не достатньо! І те що ви були у відрядженні і хотіли щоб вас зустріли з повним холодильником то це лише ваша уява про зустріч! Можливо, він готував вам масаж після дороги
Массаж ему надо