Пилосмок працює• Изменено 22 апреля в 12:50
Хто що гарного замовляв з Сінсей? Я ось це
Поділіться з о що хороше там купив
Я купила ось це. Все сіло непогано, але все трохи не на мій високий зріст
Рассказница• 22 апреля в 13:28
Чувствую себя каким-то лохом с покупками шелковых платьев от Acne studios и Liu Jo. Нужно было в Синсей сгонять - сэкономила бы семейный бюджет.
Ганцю в кєдах• 22 апреля в 13:37
Ответ дляРассказница
Вы действительно такая и есть. Реально обеспеченный человек никогда не опустится до того, чтобы так топорно хвастаться своим достатком.
Вы же специально зашли в тему про Синсей, имея возможность покупать Liu Jo.
Любимка-анонимка• 22 апреля в 13:42
Ответ дляРассказница
А навіщо вам економити? Є така потреба? Носіть свої Acne studios і Liu Jo на здоров´я. Ви не лох, ви звичайний сноб)
Пилосмок працює
• 22 апреля в 14:20
Ответ дляРассказница
Не засмучуйтесь, ви виграли приз за найтупіший коментар зато
Мусик Пусик• 22 апреля в 15:20
Там-тарарам• 22 апреля в 15:46
Піжаму з віскози, дуже ціна класна і вона супер. Потім зайшла ще таку ж леопардову купила))) бо до тіла дуже приємна.
Там-тарарам• 22 апреля в 19:18
За ким я буду?• 22 апреля в 21:49
Ответ дляТам-тарарам
А ще хатинку для кішки, я не встояла перед нею. Киця зацінила)
Люблю роздивлятися на сайті відгуки про товари для тварин- такі вони лапуськи))
За ким я буду?• 22 апреля в 21:52
Ответ дляПомогалочка
Эх, понятно, спасибо, такого добра у меня нет)))))
Та нормальне воно і без цього добра)
Там-тарарам• 22 апреля в 22:18
Ответ дляЗа ким я буду?
Так, ще дряпку цікаву бачила і навіть тумбочку з хаткою.
Тільки в Сінсей з тваринами більшість фоток згенеровані, часто з лапами треш)