Пффф 100%• 22 апреля в 17:33

жирні, які були худими, як ви?

я дійшла до такої стадії що вже волоси скоро на собі буду рвати - не можу схуднути! хожу ці блін шаги - ніхт, тримаюсь дієти, а потім зрив, відчуваю себе тряпкою. підбодріть чи шо
автор Пффф 100% • 23 апреля в 09:05
Ответ дляСметчица
В мене теж подруга вважала, що в неї ідеальне харчування, мясо, рибка, нічого жирного :)
А в результаті на їдала за день до 3 тис :)
можна і м´ясом наїсти, тілу пофіг чим

автор Пффф 100% • 23 апреля в 09:06
Ответ дляУсміхайлик
Чем? Она олию з горла хлебала
ага, олію треба контролювати
автор Пффф 100% • 23 апреля в 09:06
Ответ дляХитрушка-чекушка
Сколько вам лет что у вас боль в коленях от ходьбы и какой стиль жизни?
49, сижу коли працюю, повний день, вага виросла і коліна від навантаження відчуваються, вага 78
автор Пффф 100% • 23 апреля в 09:07
Ответ дляПишу з калідору
Ну так ви все що спалили то наїли.
отож
автор Пффф 100% • 23 апреля в 09:08
Ответ дляПишу з калідору
Ой , ясно тоді. Крепіться. А скільки вам рочків? Може скоро й мене таке чекає
48 мені (там вище переплутала що 49)), у мене хірургічний клімакс, з 42, але гладшати різко я стала роки 3 тому
автор Пффф 100% • 23 апреля в 09:10
Ответ дляКолгоспниця
Пробуйте формулу 3/5/14/1.
Поясню.
3 збаланмовані прийоми без перекусів, 5 год перерва мій їжею. 14 год від вечері до сніданку і 1 год активності. Це може бути зал, хотьба, домашня робота
я прям не уявляю - не їсти 5 годин)))
автор Пффф 100% • 23 апреля в 09:11
Ответ дляИнфотуфелька
Теж було 170/65, потім 76, потім 62, потім 83, потім 89, потім викинула ті ваги і списала все на стрес, війну. Переможемо - буду худнути.
А потім фігась і кульшовий суглоб болить, та ще й в коліно стріляє. Тудой-сюдой і я вже кульгаю. До лікаря - а там другий ступень коксартрозу. Запалення знімаємо, біль знебольємо, але..... без скидання ваги ніяк. Там у кабінеті лікаря і зважилась. Просто офігела. 100+.
Десятий день як взяла себе в руки. За перші 5 днів було мінус 3 кг (так, найлегші). Але зрозуміла що свідомо не хочу ставати тягарем для родини. Ото мотивація!!!!!
одужуйте! так вага це нездоров´я

автор Пффф 100% • 23 апреля в 09:14
Ответ дляСметчица
Ні, їла тазіками
Я зʼїдаю наприклад 100 лосося запеченого, вона 250.
Я зʼїдаю 3 ложки рису, вона 9.
І тд
Ну але ж з вашої логіки, харчування то здорове, вірно :)
але як можна наїстися 100г лосося та 3 ложками рису? чи ви то умовно?
автор Пффф 100% • 23 апреля в 09:15
Ответ дляНезламна
Тогда расслабьтесь и примите себя такой.
Не от худобы счастье, это я вам точно говорю.
ні, я ще трєпихаюся, у мене мама - 165/95, то геть інша якість життя, не хочу
автор Пффф 100% • 23 апреля в 09:17
Ответ дляПоЗиТиВнАя
В мене такий самий комплект:) Ще й клімакс жорсткий. Ось вам посилання на життєрадісну дамочку, може, ну його, те схуднення? https://www.instagram.com/over40andmidlife?igsh=
якість життя хочу нормальну, рух, силу
автор Пффф 100% • 23 апреля в 09:17
Ответ дляТуся муся
Калории уже свои наела, а голод капец. Почистила большую морковку, сижу жую. Вкусно, главное чтобы помогло не сорваться.
ми скеля
автор Пффф 100% • 23 апреля в 09:18
Ответ дляАпофиозная
Хз, как Вас поддержать
Нужно дойти до какой-то точки, где ты понимаешь, что вот так я больше не могу и не хочу
Заставлять себя, преодолевать
дякую, здається я вже поряд з цією точкою
Забрала і не сказала• 23 апреля в 09:47
Ответ дляПффф 100%
от звикла гарно пожерти
Понимаю вас, я тоже люблю поесть и толстею/худею на 10 кг периодически. Сейчас у меня проблемы с поджелудочной, есть особо что-то вкусное не могу, поэтому переключилась на косметику, одежду, прогулки.
Но тяжело держать себя в руках, когда желудок растянут уже, а чтоб он стянулся нужно недели 3, в это время тяжело держаться, попробуйте смотреть свои старые фото и нынешние, в зеркало на себя смотрите голой и если вас не устраивает отражение, то наберитесь силы воли и не объедайтесь
Сметчица• 23 апреля в 10:13
Ответ дляПффф 100%
Умовно звісно :))
Сметчица• 23 апреля в 10:15
Ответ дляПффф 100%
тобто можна перебирати по калоріям, головне щоб співвідношення було оптимальне?
Ні, кбжв потрібно тримати, а чим ви його набираєте не важливо, головне вписатися в норму
автор Пффф 100% • 23 апреля в 10:40
Ответ дляСметчица
я думала ви стверджуєте що треба тільки співвідношення витримувати, а калорії ні. те що пофіг чим набирати калорія я знаю
автор Пффф 100% • 23 апреля в 10:42
Ответ дляЗабрала і не сказала
дякую. я ніколи не худла, тільки от набрала поступово, бо завжди було норм
Колгоспниця• 23 апреля в 10:53
Ответ дляПффф 100%
я прям не уявляю - не їсти 5 годин)))
Це все тільки звичка. Ми дуже губимо своє здоров´я частими прийомами.
Це інсулін, гормони. Організм не встигає відпочивати від травлення і біохімічних процесів.
Кожен другий має підвищений цукор як наслідок.
Голод лікує.
Ми звикли весь час підкидати щось в рот. Так не має бути.
Самоорганізація сприяє здоров´ю і підвищує якість життя і срок тоже
Сметчица• 23 апреля в 10:56
Ответ дляПффф 100%
Я писала про дотримання кбжв, а не просто калорій

автор Пффф 100% • 23 апреля в 11:46
Ответ дляКолгоспниця
Голод лікує.
це я якраз розумію)))
Усміхайлик• 24 апреля в 16:45
Ответ дляСметчица
Ні, їла тазіками
Я зʼїдаю 3 ложки рису, вона 9.
І тд
Ну это разница в 200 калорий. Это надо прямо майонезные салаты каждый день жрать чтобы на такую цифру выйти
Усміхайлик• 24 апреля в 16:48
Ну шо ви там? Шось робили вже для похудання? Я вчора тренеровку вдома. Сьогодні плюс 300 грам на вагах😁😁😁
Краще б взагалі на дивані лежала
Сметчица• 24 апреля в 16:51
Ответ дляУсміхайлик
Не 200. А більше
Наприклад ми їдемо в ресторан.
Я беру салат, рибу, напій, вона - салат, рибу, картоплю фрі, тортик, лате. Зʼїдаємо все за однаковий проміжок часу.
Усміхайлик• 24 апреля в 17:58
Ответ дляСметчица
Не 200. А більше
Наприклад ми їдемо в ресторан.
Ну это другое дело конечно картошка фри калорийная
Сметчица• 24 апреля в 18:09
Ответ дляУсміхайлик
Ну так вона теж вважає, що вона їсть не багато.