Рекламама• 23 апреля в 14:01

Кортизоловый живот - как вам удалось его убрать??

Стервочка• 23 апреля в 14:02
вы ждете советов типа выпьете успокоительное и живот сам сойдет?)))

Пацака-задирака• 23 апреля в 14:03
Диета, спорт, пропила витамины группы В для гармонизации нервной системы
Вся така шо куди там• 23 апреля в 14:03
Только после того, как ушла причина беспокойства, он стал сам уменьшаться. Но это оооочень медленно, уже везде кожа и кости, а живот ещё есть.
Електрохарчування• 23 апреля в 14:06
Немає ніякого кортізолового живота. Є постійне пережирання і небажання рухатись.
Дієта, режим і фізична активність з часом приберуть все що ви нажерли.
автор Рекламама • 23 апреля в 14:05
Ответ дляВся така шо куди там
Класс,что сам ушел
Лупаю цю скелю• 23 апреля в 14:06
Трусы с утяжкой
Гола з конопель• 23 апреля в 14:06
Ответ дляРекламама
Класс,что сам ушел
Испания, перестала отекать и психовать, за полгода ушел сам

Електрохарчування• 23 апреля в 14:06
Ответ дляГола з конопель
Дивно шо не ГєрманІя, там як правило відбуваються чудеса
Несу пургу• 23 апреля в 14:06
Никак.
Начала пить растительный гормон - и он пересиал расти дальше. Но что выросло - на месте
Електрохарчування• 23 апреля в 14:07
Ответ дляНесу пургу
Никак.
Цікаво, куди б воно мало дітися?
Несу пургу• 23 апреля в 14:08
Ответ дляЕлектрохарчування
Цікаво, куди б воно мало дітися?
Туда, откуда взялось
Сонячний день• 23 апреля в 14:08
У гинеколога давно были? На кортизоле растет всякая гадость
Убирайте причину
Джага-джага• 23 апреля в 14:11
Ответ дляЕлектрохарчування
Звичайна що є. Я була дуже худа 48;кг, їла все. Після 40 почала повніти, не їм цукор, швидкі вуглеводи, ПП, фізична активність- вага росте! Важу 76 кг на цей час, за чотири роки набрала
Електрохарчування• 23 апреля в 14:13
Ответ дляДжага-джага
Вага росте, бо ви постійно переїдаєте, маєте постійний і регулярний профіцит калорій.
Електрохарчування• 23 апреля в 14:17
Ответ дляНесу пургу
Туда, откуда взялось
Всосатись в растітєльний гормон? Чи куди?
Несу пургу• 23 апреля в 14:17
Ответ дляЕлектрохарчування
В пизду твою
Електрохарчування• 23 апреля в 14:18
Ответ дляНесу пургу
В пизду твою
Думаєте з неї зʼявився ваш кортизоловий живіт?
Та легко!• 23 апреля в 14:29
Кортизоловый живот..... Напридумывают хуй...ню всякую. Это кость широкая и гены!
забиякина• 23 апреля в 14:31
Ответ дляЕлектрохарчування
угу, тут как раз такие чудеса, что ни врача не найдешь, ни квартиру, ни работу по специальности. особоенно в 45+ . кругом сплошная сказка.

Мания-Величия• 23 апреля в 14:40
Ответ дляЕлектрохарчування
Нік вам в тему.
Про інсулінорезистентність чули щось? Нє?
Електрохарчування• 23 апреля в 14:42
Ответ дляМания-Величия
Нік вам в тему.
Ой, все.
Навіть лінь це обговорювати.
В яку тему про дирух не зайди там все що хочеш, кортизол, інсулін, гемоглобін, широка кістка, генетика- хуєтика, а по факту жере все і навіть не знає свій калораж і навіть рахувати не вміє.
Крем для арбуза• 23 апреля в 14:49
Ответ дляЕлектрохарчування
И кто-то же лайкнул этот бред
Просто каралева• 23 апреля в 14:49
Ответ дляЕлектрохарчування
Ой, все.
Навіть лінь це обговорювати.
кумедна, але не розумна спроба самоствердитися! Шкода вас, справді. Коли в людини все добре, в неї немає потреби самостверджуватися за чийсь рахунок. Що, нехуденькі подруги давно заміжні, а на дрища ніхто уваги не звертає?
Крем для арбуза• 23 апреля в 14:50
Ответ дляЕлектрохарчування
Это вы в прошлой теме отрицали влияние гормонов?
Знакомый стиль
Крем для арбуза• 23 апреля в 14:51
Ответ дляПросто каралева
Насколько я помню у тёти шиисят кэгэ
Не дюймовочка)
Мания-Величия• 23 апреля в 14:52
Ответ дляЕлектрохарчування
Ой, все.
Навіть лінь це обговорювати.
А ви ганяється за ’дирухами’ по темам? Щоб розказати як вам лінь навіть обговорювати?
Однозначная• 23 апреля в 14:53
После бариатрической операции
Електрохарчування• 23 апреля в 14:53
Ответ дляПросто каралева
Як ви вгадали, прямо в точку попали, ааааа ну бо у вас єдина радість в житті- заміжжя
Джага-джага• 23 апреля в 15:10
Ответ дляЕлектрохарчування
Вес растет потому что я отекаю. Про профицит не вам мне говорить. У меня нет профицита.
Електрохарчування• 23 апреля в 15:10
Ответ дляДжага-джага
Та канєшно