Ищу Аленя• 23 апреля в 17:20
Що можна швидко зробити з пачки листкового тіста
тримаю в морозилці про запас, але ідей на нього вічно мало
ПуГоФФка• 23 апреля в 21:21
Ответ дляВодійка хімарса
Кляніть мене, я борщ без капусти варю
А я без картоплі))
Смурфик• 23 апреля в 21:53
Ответ дляИнтимная
аппетитно.вы тесто раскатываете?
Трішки.
Я беру з атб своя лінія листково дріжджове. Там 4 шт. Я кожну ділю на 3 частини і трішки розкачую.
Масло розтоплюю і в суміш творог і сир. Або шматок в кожну хачапурю
Интимная• 23 апреля в 21:55
Ответ дляСмурфик
Трішки.
дякую.
для мене це важливо було дізнатись,бо з таким тістом не маю досвіду.
Смурфик• 23 апреля в 21:59
Ответ дляИнтимная
дякую.
Трошки почекать треба, щоб розмерзлось. Десь 30 хв на припиленій борошном поверхню. Далі ріжете і розкачуєте.
Я ще буває шинка+сулугуні+масло кладу начинку. Діти тоже люблять.
Головне не забувайте масло. Бо будуть сухі
Интимная• 23 апреля в 22:02
Ответ дляСмурфик
зрозуміла. щиро дякую.
дивує, що треба масло.тісто і так жирне.
лежить в морозилці пачка тіста,скоро скористаюсь вашими порадами.