Я не чарівниця вам• сегодня в 12:13
Ви згодні, що зараз дуже важко жити?
І чоловікам, і жінкам, занадто багато вимог, щоб заробити повагу в суспільстві.
А якщо людина не тягне такий темп і рівень, то як їй жити, щоб не розвинувся комплекс неповноцінності?!
МадамОхмури• сегодня в 12:15
А нащо ставити за мету повагу в суспільстві? Який ще темп і рівень? Ви що, марафон біжете?
Стильна штучка• сегодня в 12:16
Не згідна .
У вас комплекси в голові )
Навпаки , кожен живе своє життя і тільки покоління 45+ буде осуджувати . Молодим пофіг .
У вас комплекси в голові )
Счастье_же_вот_оно• сегодня в 12:16
Очень тяжело морально. Физически легче с годами. А морально тяжелее
Комплексы развивают блогеры в кредитах, вся картинка мишура ничего там нет, все в аренде и кредите. Если прикроют им рекламу половину посадят за неуплату налогов, вторые останутся в огромных долгах
Love_Love_Love_• сегодня в 12:19
А ви жили не зараз?
Жити завжди однаково.
І повагу заслуговують однаково, це залежить лише від особистих якостей
Жити завжди однаково.
Свій варік• сегодня в 12:18
А зачем вам уважение общества? Особенно если общество не совсем здорово? Без него жизни нет?
Кундалина• сегодня в 12:19
В Украине нормальная жизнь много возможностей, а ленивые находят отмазки.
Love_Love_Love_• сегодня в 12:20
Ответ дляСвій варік
Ну взагалі- так в сучасному світі життя без суспільства немає.
Губи до вух• сегодня в 12:21
Не тяжелее, чем раньше. Зачем вам уважение общества? Живите в своем ритме и наслаждайтесь.
Христя в тiстi• сегодня в 12:25
Кому вам с руками ногами и мужем? Сколько можно скулить про жизнь.
Люди живут даже в войну, занимаясь своими обычными делами.
Сарафанное радио• сегодня в 12:25
Не згодна. Не відчуваю вимог суспільства до себе
живу собі й живу.
Христя в тiстi• сегодня в 12:26
Ответ дляКундалина
А войны не было бы так вообще красота, строили планы на отдых, последние звонки у детей
Я не чарівниця вам
• сегодня в 12:27
Ответ дляСарафанное радио
живу собі й живу.
Розкажіть про себе, що ви маєте в житті, щоб зрозуміти об´єктивність ваших слів.
Сарафанное радио• сегодня в 12:30
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Що ви маєте на увазі під ’що ви маєте в житті’?
і яке кому діло до того, що я маю? Мені все одно, що має сусід, наприклад, чи двоюрідна сестра. Я від них нічого не очікую, ніяк їх не оцінюю.
Я не чарівниця вам
• сегодня в 12:31
Ответ дляСарафанное радио
Ну да, не оцінюємо ми зараз один одного, ’вірю’.
Гостра на язик• сегодня в 12:32
Ответ дляГоловнаЯ
Не тяжелее, чем до войны, а иногда даже легче
В чому легшість?
Марс атакує• сегодня в 12:34
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Люди с адекватной самооценкой оценивают только себя и живут для себя, без оглядки на другого
Ответ дляГостра на язик
В чому легшість?
Мне кажется, что осознав свою смертность, многие люди сняли с себя навязанные ограничения, другой жизни не будет. Я знаю кто развелся (давно жили плохо, но всё было не на часі), переехали, сменили работу, родили ребенка, завели кота и так далее.
МадамОхмури• сегодня в 12:37
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Питання, чому вам важлива оцінка сторонніх людей? Ви живете, щоб відповідати їх очікуванням? У вас є ваше власне бачення світу?
Б´ю байдики• сегодня в 12:38
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви жили не зараз?
Жити завжди однаково.
Ні взагалі по різному. На протязі всього свого життя, я жила абсолютно по різному. Фінансово, емоційно, психологічно. У війні важче.
Б´ю байдики• сегодня в 12:39
Ответ дляКундалина
да, навіть не знаю як це коментувати
заварний look• сегодня в 12:39
Ответ дляКундалина
Во время войны под взрывами нормальная жизнь?
Б´ю байдики• сегодня в 12:40
Ответ длязаварний look
Людям до сраки та війна. Їм жити добре.
заварний look• сегодня в 12:42
Ответ дляБ´ю байдики
Людям до сраки та війна. Їм жити добре.
Ті люди мабуть десь далеко від війни. Не в Дніпрі, не у Харкові, не в Запоріжжі, Сумах чи Херсоні.
Б´ю байдики• сегодня в 12:44
Ответ длязаварний look
Але ж розуміння має бути, що не всі як сир в маслі катаються? хоча про що я...
Кундалина• сегодня в 12:54
Ответ длязаварний look
Нужно везде видеть позитив.