Фрекен бок• 25 апреля в 14:44
Какие продукты вы перестали покупать про запас, потому что только выбрасывали?
Пластилин_Колец• 25 апреля в 15:50
Ответ дляВерочка 100%
Нічого не викидую, лише хліб іноді, бо засихає чи пліснявіє.
В пакеті в холодильнику і не засохне, і не запліснявіє
Саджу все зарання• 25 апреля в 15:50
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну от я в суботу сходила на ринок. Купила у бабусь зелені. Але перестаралася. І вона лежить в холодильнику, і гниє.
Перебрать, помить, просушить і заморозить. Або салат зробіть!
КаРаКаТиЦа• 25 апреля в 16:07
Ответ дляСаджу все зарання
Дякую за дуже цінні поради.
Атятя_тётя• 25 апреля в 16:36
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А ви її поставте.
Якщо серйозно: зелень ставте в ємність з водою, як квіти. І вона стоятиме досить довго і не гнитиме. За умови, що ви вже не гнилу купили. Ще умова: обов´язково ’вершки’ у пакеті , якщо ви просто ставите у банку, або висока ємність з кришкою (у воді лише ноги).
Я тут Живу• 25 апреля в 18:40
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ммм, цукор, купа часу в абсолютна відсутність користі
Швидко і смачно- готую лише в сезон полуниці 1-рази. Це неймовірно смачно!
Я тут Живу• 25 апреля в 18:41
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Зробіть зелену олію, схуг чи заморозьте..
КаРаКаТиЦа• 25 апреля в 18:43
Ответ дляЯ тут Живу
Дякую
Ми мене LCHF раціон, мені таке взагалі не смачно
Отримую задоволення не від цукру.
КаРаКаТиЦа• 25 апреля в 18:43
Ответ дляЯ тут Живу
Дуже вам вдячна за пораду, яку взагалі не просила.
Я тут Живу• 25 апреля в 18:46
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Дякую
Отримую задоволення не від цукру.
Я ж вас не питала про ваш раціон..
Я отримую задоволення від усіх аспектів життя!
КаРаКаТиЦа• 25 апреля в 19:04
Ответ дляЯ тут Живу
Я ж вас не питала про ваш раціон..
А я хіба питала, від чого ОСОБИСТО ви отримуєте задоволення?