Області пітьми• Изменено сегодня в 11:41
Вы счастливы в браке?
Кто живёт много лет вы счастливы ,есть любовь ,вы чувствуете что это ваша половинка ,не чувствуете ли себя одиноко будучи в браке ? Чувствую себя одиноко ,но и менять что то уже поздно и понимаю что отношения наши держатся за счёт ребенка .
Області пітьми
• сегодня в 11:54
Ответ дляЛукава Кішка
Дитина, у більшості, залишається жити з одним з батьків, він і розрулює все. А ось другий виконує лише функцію сплати рахунків і, можливо, перекриває вихідні.
Так и есть и я понимаю ,что одна я все не вытяну ,без жилья и с такой зп.
ПолБатона• сегодня в 11:54
Ответ дляЛукава Кішка
По різному вирішують адекватні люди
Але більшість розуміє що шлюбу кінець але є прикриття
Непогодка• сегодня в 11:54
Ответ дляПолБатона
Автор може і тролить але ситуація досить стандартна
Статистика каже , що якби жінки мали свою нерухомість - відсоток розлучень був би не 73% як зараз а близько 90%
Поэтому и троллит. Шаблонно, где на все предложения что то изменить будет - не могу, не получится, невозможно
Лукава Кішка• сегодня в 11:54
Ответ дляМеняАЖтрусит
Для цього не обов´язково жити на одній території
У фантастичних фільмах _саме так. А у реальному житті, на роботу після відбою тривоги, запізниться той, хто живе із дитиною. А не той, хто з нею не живе і так у всих аспектах
ПолБатона• сегодня в 11:55
Ответ дляЛукава Кішка
Автору 42 роки - не думаю що настільки мала дитина
МеняАЖтрусит• сегодня в 11:55
Ответ дляЛукава Кішка
В адекватних батьків. У всіх інших проживання разом не рятує
Області пітьми
• сегодня в 11:56
Ответ дляМеняАЖтрусит
Вам всюди погано?(
Если сравнивать с мужем и с мамой ,то лучше с мужем .Терпеть издевательства матери ,маты при ребенке и я постоянно плохая и во всем виновата .
КонхфЭдкаТузик• сегодня в 11:56
Ні, нещаслива. Але я не впевнена, що зможу знайти кращого.
Виходила заміж я за розрахунком, вибрала з тих, хто мною цікавився, того, з ким змогла б жити. Порядного доброго, зі спільними поглядами, розумного. Планка по інтелекту мого партнера для мене завжди була високою.
Ну свій шлюб я розглядаю, як спільний проєкт, партнерство. Шлюб надає мені безпеку, підтримку, тил. Не щастя, на жаль. Від чоловіка я фінансово не залежу.
Лукава Кішка• сегодня в 11:56
Ответ дляПолБатона
Ви справді залишите дитину будь якого віку вдома , коли летять ракети, а самі підете на роботу?
Області пітьми
• сегодня в 11:56
Ответ дляПолБатона
11 лет
ПолБатона• сегодня в 11:57
Ответ дляЛукава Кішка
Ви із тих хто сидить в декреті до весілля дитини ?
МеняАЖтрусит• сегодня в 11:57
Ответ дляОбласті пітьми
Ви могли виїхати з дитиною і почати нове життя. Я так розумію вас тут ніхто не тримає.
Лукава Кішка• сегодня в 11:57
Ответ дляМеняАЖтрусит
То розкажіть, як ви вирвшили проблеми із тривогами, при роздільному проживанні?
ПолБатона• сегодня в 11:58
Ответ дляЛукава Кішка
А ви їдете з іншої частини міста з роботи в пробках коли починається тривога вдень ?
Лукава Кішка• сегодня в 11:58
Ответ дляПолБатона
Я з тих, хто їде на роботу після відбою. А ви таки кидаєте дитину саму під ракетами...
МеняАЖтрусит• сегодня в 11:58
Ответ дляЛукава Кішка
А як життя разом відміняє тривоги?
Мэри Попкинс• сегодня в 11:59
Ответ дляОбласті пітьми
Мне очень сложно что то поменять ,я работаю но зп небольшая и жилья у меня своего нет и поддержки тоже никакой.
Уж обеспечивает? Не обижает?
Просто представьте что вы разводитесь, вам станет жить легче без мужа или нет
Лукава Кішка• сегодня в 11:59
Ответ дляПолБатона
Вдень мої діти там, де є сховища і де з ними є відповідальні дорослі.
МеняАЖтрусит• сегодня в 11:59
Ответ дляЛукава Кішка
А якщо тривога кожну годину то їздите туди сюди цілий день?
ПолБатона• сегодня в 11:59
Ответ дляЛукава Кішка
А якщо тривога вдень то ? Збиваєте ракету банкою огірків ?
І ви живете там де літають ракети регулярно і типу турботлива мама ?
Лукава Кішка• сегодня в 12:00
Ответ дляМеняАЖтрусит
А як життя разом відміняє тривоги?
Один може їхати на роботу, а інший- залишитися із дитиною.
ПолБатона• сегодня в 12:00
Ответ дляЛукава Кішка
Області пітьми
• сегодня в 12:00
Ответ дляМэри Попкинс
Уж обеспечивает? Не обижает?
Обеспечивает ,по поводу обижает бывает ,он очень эмоциональный и может грубо разговаривать ,руки не поднимает ,ребенка любит ,не жадный ну и мне покупает все что надо .
МеняАЖтрусит• сегодня в 12:00
Ответ дляЛукава Кішка
І від чого це рятує?
Няні є для цього.
А якщо всім треба на роботу?
Няні є для цього.
А якщо всім треба на роботу?
Лукава Кішка• сегодня в 12:01
Ответ дляПолБатона
А треба щоб не мав змоги працювати лише хтось один?
ПолБатона• сегодня в 12:03
Ответ дляЛукава Кішка
Шта ?
Коротше ясно - аргумент ракети і тривоги для збереження шлюбу це щось максимально нове
Я вся ваша• сегодня в 12:02
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А чоловік ваш відчуває себе щасливим?
МеняАЖтрусит• сегодня в 12:02
Ответ дляЛукава Кішка
Що ви робите коли тривоги постійно?