пані Солоха• 1 час назад

Борги які винні Вам..

Якщо ви займали гроші під відсоток на рік...і Вам за 3роки віддали тільки тіло..за відсотки тиша взагалі.. чи нечикали б або всеодно настояли за виплату якихись відсотків
Чумачечая Весна• 1 час назад
Зависит от степени родства

Чекаю завтра• 1 час назад
А что изменится от того, что вы будете настаивать?
автор пані Солоха • 1 час назад
Ответ дляЧумачечая Весна
Зависит от степени родства
Не родство зовсім
Чумачечая Весна• 1 час назад
Ответ дляпані Солоха
Не родство зовсім
Ну если это чужой человек и есть рычаги влияния, то воспользовалась бы ими
Женщинас• 1 час назад
Договір був?
автор пані Солоха • 1 час назад
Ответ дляЖенщинас
Договір був?
Ні
Пилосмок працює• 1 час назад
Скажіть, що чекаєте на решту боргу, не мовчіть

автор пані Солоха • 1 час назад
Ответ дляЧумачечая Весна
Ричаги тим шо капала на мозок...так і видрала, а тепер чому я маю дарувати відсотки по факту
Бяки-козяки• 1 час назад
Ответ дляпані Солоха
о какой сумме идёт речь? 20 грн ?
Гуляю босоніж• 1 час назад
Ответ дляБяки-козяки
о какой сумме идёт речь? 20 грн ?
Вы налоговый инспектор?
Женщинас• 1 час назад
Ответ дляпані Солоха
Ні
Тоді сподіватись на совість того, хто брав. Ви ж катувати його не будете?
Чумачечая Весна• 1 час назад
Ответ дляпані Солоха
Не дарите
Но если из рычагов влияния только капание на мозги, то будьте готовы, что вы себе нервы испортите, а денег не получите
Бринзолетта• 1 час назад
Ответ дляпані Солоха
Знаете, я бы на Вашем месте успокоилась и была рада, что получила всю сумму. Да, без процентов, будет урок на всю жизнь. Но этих людей вычеркнула бы из жизни
Ні за холодну воду• 1 час назад
Ответ дляпані Солоха
Ні
Тоді про що може бути мова взагалі. Позика під відсотки мала бути відповідно оформлена, а якщо у вас немає ніяких документів, нотаріально завірених, то ваше «капання на мозок» може взагалі розцінюватися як вимагання.
автор пані Солоха • 1 час назад
Ответ дляБяки-козяки
о какой сумме идёт речь? 20 грн ?
Маю вам відчитатись..21 грн..вам стало легше
viter33• 1 час назад
Ответ дляпані Солоха
Якщо э договір позики чи принаймі розписка, де вказано %% - можна ’потиснути’ чи навіть подати до суду
Якщо нічого нема - то попробувати ’психологічно подавити’, але не вбивати при тому свою нервову систему
П.С. позичив понад 200 тис дол. ’ з кінцями’