Моя улюблена страшко• вчера в 12:21

У кого діти навчаються в інтернаті шахтар?

як потрапили - самі проходили відбір чи дитину помітили та заппропонували ? Чи не перевантажують фізично (як з відновленням)?
Як швидко діти адаптуються до такого режиму?
Голова колгоспу• вчера в 12:26
Ви маєте розуміти, що в таких навчальних закладах йде гра на виживання. Більшість повертається в село тренерами дитячих секцій. Але досвід хороший, родич вчився.

Глас_Народа• вчера в 12:58
Ответ дляГолова колгоспу
І ще це робота років до 30 у найкращому випадку, тільки у воротарів є шанс довше грати.
Однокласник чоловіка так не потрапив у основний склад Динамо, у другому не так райдужно все, грав спочатку у команді 2 ліги в Україні, потім його перекупили чи у Туркменістан, чи десь поруч. А потім все, молоді швидше бігають.
Тренером у нього таланту не вистачило, фізруком у школу не за схотів, почав пити :(
Голова колгоспу• вчера в 13:00
Ответ дляГлас_Народа
А того малого взяли родичі у команду колодязі рити. Словом, практичного значення ніякого, просто приємні спогади.
Глас_Народа• вчера в 13:01
Ответ дляГолова колгоспу
У моїх дітей у початковій школі фізрук футболіст був.
Десь на комерційній основі грав.
Але ж постійно травми ще, по два місяці на лікарняному :(