ЯяяКакаджамбо• сегодня в 09:55
В кого доньки - ви їм плануєте давати своє житло?
Напишіть свою позицію з цього приводу - чи повинні батьки забезпечити дівчинку базою, чи нехай йде жити де завгодно, її проблеми?
Кудлата хмаринка• сегодня в 10:40
Ответ дляСтриптизерка
У вас математика не сходится
Если откладывать 500$ то это 6.5 лет
Так який заробіток у клінера, що він (вона) спокійно таку суму відкладе? Ще й радше за все живучи на оренді і самостійно себе забезпечуючи?
Ищу-брожу• сегодня в 10:41
Дочці купили однокімнатну квартиру, до заміжжя. Зять в чужі кишені не заглядає, категорично проти, щоб вона продавала квартиру, коли будуть купувати спільне житло. Каже, якщо захочеш - будеш здавати.
Стриптизерка• сегодня в 10:42
Ответ дляКудлата хмаринка
Снимает комнату экономит и откладывает.поддержтвающая уборка в Киеве сейчас 1600 -2000 грн за небольшую квартиру
Любовь Калистратовна• сегодня в 10:43
Ответ дляЧупакабраЗеБест
если не секрет, на кого отучились дети?
Молодша ще вчиться, айті (фанатіє від нього), а старша закінчила міжнародні економічні відносини, працює в міжнародній консалтинговій компанії з достойною зп.
Манка Я• сегодня в 10:44
В Украине перед войной смотрела однушку чтобы купить под сдачу и на перспективу для дочки. Сейчас эти деньги ушли на первый взнос за дом в другой стране. Приоритеты поменялись, свою задачу сейчас вижу как дать ей нормальные условия для жизни здесь и образование. Ну и есть еще квартира в Украине, что будет с ней покажет время.
Гореотума• сегодня в 10:44
Ответ дляКудлата хмаринка
Взагалі займатися здоров´ям і освітою — це базовий (!) обов´язок батьків... Ви якось про це пишете героїчно так...
Людина про це написала, бо ця т.н. вами «база» для дуже багатьох дітей велика роскіш і це не маргінальні сімʼі, а сімʼі де банально на все це не вистачає коштів.
Всех анонимов аноним• сегодня в 10:45
Дочці треба допомагати стільки скільки треба. Син має всього добиватися сам. Як чоловік. Я вважаю що так правильно.
Розумна Губка• сегодня в 10:47
Ми дали доньці гідне виховання, хорошу освіту, свою квартиру.
А потім почалась війна, і квартира в прифронтовому місті виявилась мильною бульбашкою, українська освіта з модної в нас спеціальності виявилась пшиком для працевлаштування в іншій країні.
Стали в нагоді виховання і навички, здобуті в спорті.
Тож, якби мала змогу повернутись в минуле, додала б дитині ще іспанську для вивчення, крім англійської, а замість квартири гроші відкладала б, в золотих злитках або в закордонному банку.
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 10:46
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
мой в афти откзаался, был пошел , и сам откзаался.
и я его понимаю, я тоже пыталась учиться айти, аджде курс один окончила. не смоглла, меня аж тошнило.
Кудлата хмаринка• сегодня в 10:46
Ответ дляСтриптизерка
Це прибирання годин на 5, плюс транспорт, плюс догляд за технікою професійною для прибирання, якщо є. Тобто за день одне таке замовлення можна взяти приватно. У компанії косять %, тобто чистими 1600-2000 не вийде ніяк. Візьмемо приватний клінінг: навіть з 2000₴ на день за місяць буде ледь-ледь 1000$. Це мізер.
Стриптизерка• сегодня в 10:47
Ответ дляКудлата хмаринка
Это уборка часа на 2.
На 5 от 4000 тыс, и уже генеральная уборка.
Парова машина• сегодня в 10:47
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ну жити з батьками їй може бути не комфортно...
Пусть снимает. Есть возможность, люди и не одну квартиру покупают. Если возможностей нет, а если еще и есть психрасстройства, когда доходами образно говоря топят камин, то тут печалька, но любому и сыну и дочке придется все самим
Copy-Paste• сегодня в 10:47
Ответ дляДонька подруги
А продовження буде?
Як у вас склалося? В батьків?
Та так і склалося, заміж вийшла в 20 років, до чоловіка жити пішла. Зараз у другого чоловіка живу. За батьками доглядаю, бо брат помер молодим. Свого житла не заробила, хоч і працювала після розлучення на трьох роботах, дуже важко було самій дітей на ноги ставити, аліменти колишній не платив.
Царевна_несушка• сегодня в 10:47
Ответ дляMs. Любмая жена
Самая правильная позиция. У моих родителей такая же, за что я им очень благодарна. Свою первую квартиру я купила в 32 года, в 38 уже взяла под аренду. А если бы сразу было все готовенькое, то не было бы ни целеустремленности, ни понимания стоимости труда, ни самоуважения, ни многих других вещей...
Аналогічно, я зараз успішна бо чоловік жлоб мені не давав кошти у дикреті, я навчилась їх сама заробляти, і тепер маю дещо під здачу і власниця магазину одягу, а якби давав, я б сиділа на жопі рівно)
Снегопадка• сегодня в 10:48
Ответ дляПарова машина
а як це ’доходами образно говоря топят камин’?
Триндю-бриндю• сегодня в 10:48
Кто может покупает ребенку жилье, кто не может/не хочет, не покупает, не зависимо от пола.
Любовь Калистратовна• сегодня в 10:49
Ответ дляКудлата хмаринка
Це не героїчно, це дійсно база, але яка фінансово потягнула вартість пари квартир у моєму місті. Мені, бувало, казали - нащо репетитори - нехай сама вчиться, нащо ті брекети - ну, подумаєш трохи зуби нерівні, нащо лінзи парагон, у неї ж окуляри є, робити тобі нічого такі дорогущі окуляри дитині, все одно через пару років міняти чи розіб´є і тд....
Кудлата хмаринка• сегодня в 10:49
Ответ дляВсех анонимов аноним
Багато чоловіків у вашому оточенні самі досягли і прямо купили житло? Знаю дуже крутого програміста з села маленького, сам себе підняв. Тільки живе він на зйомі і максимум, що дозволив собі, — авто з салону. Це ну 20-25к$. Інше в трубу. То мені дуже цікаво послухати, що то за геній, котрий сам піднявсяі купив житло, саме житло, а не гараж, сарай чи драндулет.
А, ще одного знаю айтішника, з/п від 10к$ в США. За 30 років не купив нічого, все на зйом у крутенькому райончику йде
Кудлата хмаринка• сегодня в 10:50
Ответ дляСтриптизерка
Это уборка часа на 2.
Я не чула жодної історії успіху від прибиральниці, що купила хоч якесь житло, от правда.
Царевна_несушка• сегодня в 10:50
Ответ дляЧумацький Шлях
Мне прямо удивительно такое читать. В моем родном городе, к примеру, женщине за счастье на минималку устроиться куда-то. Да и мужикам сложно с работой. А тут прямо так все просто: получила образование и заработала на квартиру. Это ж кем нужно работать и сколько зарабатывать, и много ли у нас в стране вообще таких женщин, которые могут сами себе квартиру обеспечить?
Королевство кривых зеркал какое-то.
Моя мама поїхала на заробітки лишивши офісну роботу, заробила на 2 квартири, здає, зараз в неї це її пенсія
МояХатаЗкраю• сегодня в 10:51
Планирую купить дочери квартиру,ей сейчас 16. Девушка должна быть независимой
ЗдесяЯ• сегодня в 10:53
Ответ дляВсех анонимов аноним
Дочці допомагати ( це типу зятю ) , зять прийде на все готовеньке. А рідненькому синочку пенька під хвіст. Так виходить по вашому ?
Зазвичай і в поколіннях сину давали як продовжувачу роду « наследник»
Роздивіться правильно свої приорітети
Стриптизерка• сегодня в 10:52
Ответ дляКудлата хмаринка
Это как пример.
Другой вопрос что люди с достаточной мотивацией обычно и не работают в клининге, в этом и дело
Copy-Paste• сегодня в 10:52
Ответ дляЦаревна_несушка
В скільки років поїхала? Діти вже дорослі були?
ДА буде так• сегодня в 10:53
На данный момент есть 2 квартиры кроме той где мы живем и двое детей. Но вторую будем продавать, мы купили чисто как вложение, мне она не нравится, район. И до момента когда дочке будет актуально отдельное жилье деньги еще могут поработать
Кудлата хмаринка• сегодня в 10:53
Ответ дляЧумацький Шлях
Королевство кривых зеркал какое-то.
Заробіток — це одне. Як його правильно вкласти – зовсім інше. Серед мого оточення багато людей 25-35 років. Десь половина з них заробляє від 1200$. Є й 10к$+. Знаєте, хто купив житло через всіх? Ніхто. Молодь хоче мандрувати, брендовий шмот, ресторани і тачки. Щоб назбирати на квартиру, недостатньо просто отримувати декілька штук баксів. Оцей момент порадниці не враховують
Парова машина• сегодня в 10:53
Ответ дляСнегопадка
Не тратят их на вас, если вы дочка. А куда угодно, раздают родственникам на гулянки, дарят племянникам и двоюродным теткам помогают. Или просто складируют в гривне, где они благополучно пропадают. А сами ходят, в обносках всю жизнь. Уметь заработать это еще не значит, что это будет тратится на вас. Это будет выкидываться куда угодно, но только не в семью, не детям. Я же пишу, полно людей с психическими расстройствами
Царевна_несушка• сегодня в 10:55
Ответ дляCopy-Paste
я була 1курс інститута (вчилась на заочно і працювала нянею) АЛЕ я дуже відповідальна, не палила, не пила, не зустрічалась з хлопцями, всі мої друзі не знали що мама поїхала (бо я розуміла що проситимуться на гулянки). Тобто мене саму лишити було не складно.
жижифреймут• сегодня в 10:55
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Идут на съем значит, какие проблемы вообще?