Зроблено у 80-х• сегодня в 16:46

Шлюб з 14 років

❗️В Україні дозволять укладати шлюб з 14 років, — Верховна Рада ухвалила новий Цивільний кодекс в першому читанні

Також будуть наступні зміни:
📍Шлюб з 14 років буде дозволений при вагітності та народженні дитини.
📍Заборонять розривати шлюб під час вагітності дружини та протягом року після народження дитини.
📍Юридично закріпиться статус заручин — тобто якщо людина пообіцяла одружитися, а потім передумала, її можуть змусити компенсувати не лише витрати на весілля, а й моральну шкоду.
📍Визначать сім´ю виключно як союз чоловіка та жінки.
📍Змінять правила щодо вилучення дітей (наприклад, за «ухилення від створення безпечних умов»).
Кудесница_с_пургеном• сегодня в 16:47
Бред

Я не чарівниця вам• сегодня в 16:47
Капец
Бабка-байкерша• сегодня в 16:48
Ця норма, яка стосується лише випадків вагітності або народження дитини, потребуватиме обов’язкового рішення суду
Мадам Тю-лю-лю• сегодня в 16:49
Это и без них кто хотел делал, деятели и за это они зарплату получают
автор Зроблено у 80-х • сегодня в 16:50
Це тепер типу якесь старе трахне дитину і одружившись уникне покарання?
Svitlo_• сегодня в 16:49
Якщо дівчина в 14 років вже вагітна - то що страшного, якщо зареєструють шлюб?
Ненька наша• сегодня в 16:49
Готуємося до напливу трудових мігрантів,шо тут сказати. Будуть женитися на наших дівчатках

автор Зроблено у 80-х • сегодня в 16:49
Ответ дляНенька наша
Це дно якесь
Перша скрипка• сегодня в 16:50
А возраст согласия не меняют? А то подерутся работники ЗАГСа с полицией, куда молодого тащить.))
Svitlo_• сегодня в 16:50
Ответ дляЗроблено у 80-х
Тобто якщо просто трахає - то норм?
Сама не знаю• сегодня в 16:50
О. Під нових пакистанських і бангладезьких трударів законодавство підрівнюють, щоб вони як вдома почувались.
Перша скрипка• сегодня в 16:51
В ЕС точно не возьмут без родителя 1 и родителя 2.
Запароленое одеяло• сегодня в 16:52
Дзьобнуті! Що тут ще скажеш?
Сподіваюся дітей законодавців також років в 13 хтось чпокне, щоб в 14 вже і заміж вагітною.
Ідіоти.
автор Зроблено у 80-х • сегодня в 16:51
Ответ дляSvitlo_
Тобто якщо просто трахає - то норм?
Може читати навчитесь?
Воно сидіти повинно, а не одружитись.
Не розумієте, що це для педофілів робиться
Марс атакує• сегодня в 16:52
Автор, ваш источник новостей достоверный?
Ненька наша• сегодня в 16:52
Ответ дляЗапароленое одеяло
Дзьобнуті! Що тут ще скажеш?
Ідіоти.
Діти законодавців давно по європейських і американських університетах. Це не для них закони
Бабульція• сегодня в 16:52
Ответ дляЗроблено у 80-х
Одруження не позбавляє відповідальності за згвалтування чи розбещення. І що саме ви виклали, вже прийнятий законопроект? Ви його читали? Бо бачу якусь нарізку по типу телеграм ’новин’
Творю чудеса• сегодня в 16:53
Ответ дляЗроблено у 80-х
Може читати навчитесь?
Воно сидіти повинно, а не одружитись.
С чего бы это? А у этих девочек родители имеются? Они воспитанием занимаются или просто родили и дальше как бурьян?
Конотопська відьма• сегодня в 16:53
Ответ дляSvitlo_
Який шлюб пздц, вона жертва згвалтування, а її заміж випхнуть

Svitlo_• сегодня в 16:53
Ответ дляЗапароленое одеяло
Дзьобнуті! Що тут ще скажеш?
Ідіоти.
Законодавці закликають когось до сексу?
Фиктивная• сегодня в 16:53
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ну. Как бы, наверное можно девушке и отказаться от брака?
Творческий типаж• сегодня в 16:53
Що таке ухилення від створення безпечних умов? Це всіх українців можна під цей пункт підписати.
автор Зроблено у 80-х • сегодня в 16:53
Ответ дляСама не знаю
В якесь дніщє перетворюють країну, де вже й дітей трахать норма.
Тут писали - шо ви розганяєте не буде такого, ну і ось
Запароленое одеяло• сегодня в 16:53
Ответ дляSvitlo_
Законодавці закликають когось до сексу?
Знижують поріг відповідальності. На радість педофілам.
Конотопська відьма• сегодня в 16:54
Ответ дляSvitlo_
Тобто якщо просто трахає - то норм?
Головне - трахати у шлюбі, православненько
А те, що це дитина і її гвалтують - то пох
автор Зроблено у 80-х • сегодня в 16:54
Ответ дляSvitlo_
Законодавці закликають когось до сексу?
Манька, що ти несеш
Бабульція• сегодня в 16:54
Ответ дляЗапароленое одеяло
Де ви побачили зниження порогу відповідальності?
Гл. Амурная• сегодня в 16:54
Ответ дляSvitlo_
У Вас дочки есть?
Фиктивная• сегодня в 16:54
Ответ дляЗроблено у 80-х
А вообще, как много в обществе это доходит до полиции хотя бы. У нас как всегда виноват женщины, то юбка коротка, то еще что то.
Svitlo_• сегодня в 16:55
Ответ дляЗроблено у 80-х
Може читати навчитесь?
Воно сидіти повинно, а не одружитись.
Воно може бути теж 14 років. І думаю не вам вирішувати за всіх. Дівчина має право вирішувати - жити з батьком дитини чи відправити в тюрму.