Омлетик• Изменено вчера в 20:41

Я вибісила чоловіка одним лиш питанням

Я запитала чи не шкода йому найціннішого що є у людини:1) времени; 2) здоров´я? Бо він щодня або йде побухати з людьми з його професійного кола (для створення зв´язків та знайомств з його слів) і сидіти з ними в закладі, або вживає алкоголь вдома або грає шахи з компом цілими вихідними. Однак ніколи не хоче провести годину з дитиною і фактично не цікавитися її світом. Він почав верещати щоб я вийшла геть і мені треба у монастир бо я відлюдниця. А ви свою годину життя цінуєте?
Работать надо• 1 час назад
Ответ дляSo_so
Просто я помню, извините, это само собой. Свекр в генеральной прокуратуре, мужа Вашего целый ПУ на должность назначал, как Вы его ненавидите, но не разведетесь, чтобы свекров не радовать и мужу отравлять жизнь, при этом он Вас бил, плохо относится к ребенку, но Вас жаба давит уйти . И при этом всём Вы нотариус, не нуждаетесь, не голодаете, могли бы дать дочке прекрасную жизнь.
Да,помню ее темы

муха в кедах• 1 час назад
Ответ дляОмлетик
Згодна, нудіння та підколи всім не подобаються. Однак, вкрай важко втриматись від цього, коли це щодня, кожного божого дня. Просто розумієш щоразу, що людина тебе не кохає, в принципі і ніколи по-справжньому не кохала, він не цінує мене, а просто доводить до рішення, яке йому треба. Щоб я зібрала речі і поїхала. Однак сам не робить цього, не цікавиться жінками в принципі, бо алкоголь останні 20 років вбив чоловіка в ньому, а просто п´є і грає шахи.
Не, ну в 20 лет вы же любили друг друга. А сейчас оба живете, т.к. удобно. И вы сами его не любите. Ну и живите - делая жизнь приятнее. Пользуясь друг другом, но по-хорошему
автор Омлетик • 1 час назад
Ответ дляSo_so
Все так, тільки не через гроші я трималась за нього, бо він всю зарплату профукує на хобі та алкоголь. Нічого не дає в сім´ю, так саме як не накопичує на нерухомі речі. Просто диве в своє задоволення. Ми починали бідними студентами, 22 роки в шлюбі. Однак, він ніколи не був заможнім.
Мяо мой мяо• 1 час назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
Он на вас
А в чём именно тут газлайтинг?
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляОмлетик
Так, просрала, а тепер пізно сподіватися на нову сім*ю в 42, це не реально уже
Ваша семья и так вы и ребенок. Муж какую функцию несёт? Статус замужем?
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляОмлетик
Жіночко, вы такая молодец. А он живет свою лучшую жизнь на вашем полном обеспечении. Я не имею в виду, что вы его финансово содержите хотя может быть и это. Полностью обеспечиваете ему семью, уход, быт ,статус, социализацию, отцовство - и всё это на вашем горбу. Не тяжеленько ли вам тащить на себе этого здорового мужика, просто потому , что когда-то давно вам было с ним по пути?
автор Омлетик • 1 час назад
Ответ длямуха в кедах
Але ж багато людей так живе, але вони зберігають повагу, мають секс, продовжуючи звичайні і комфортні відносини. Так, менше пристрасті, немає шаленого кохання, але всім тепло і затишно. А до чого він прагне важко зрозуміти. Адже точно не є ініціатором розлучення

автор Омлетик • 1 час назад
Ответ дляБасноплетка
Ми 22 роки в шлюбі.
Работать надо• 1 час назад
Ответ дляОмлетик
Зачем секс двум равнодушным людям?
автор Омлетик • 1 час назад
Ответ дляБасноплетка
Тяжело, только я тоже не невеста на расхват. Мало кто в таком возрасте захочет такую неидеальною, как я.
автор Омлетик • 1 час назад
Ответ дляРаботать надо
Зачем секс двум равнодушным людям?
Тягне природа. Коли овуляція, то по стінках лажу.
муха в кедах• 1 час назад
Ответ дляОмлетик
Ну вот у него и спросите. Сложная у вас история. И вы сами в себе разрораться не можете - сами не знаете, чего хотите. Тока не надо про пенсию ) Вы что, ради пенсии сегодняшнюю жизнь себе портить будете
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляОмлетик
Ми 22 роки в шлюбі.
А мы 21. И ничего подобного даже близко.
У вас не норма.
муха в кедах• 1 час назад
Ответ дляОмлетик
Ми 22 роки в шлюбі.
Вам 42? Я думала, 55+. Ну вы даете :(
Работать надо• 1 час назад
Ответ дляОмлетик
Ну найдите себе мужчину
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляОмлетик
Так а к чему вам вообще муж? Отношения?
Свидания у свободной женщины всегда будут, поверьте, вы как из этого унылого склепа выползете - себя не узнаете какая красапета сделаетесь просто на свежем воздухе. А у вас отличная профессия, не заскучаете точно.
Вот подумайте хорошо, сколько лет вам этого паразита терпеть, потом еще в его болезнях тянуть и выхаживать, хоронить потом. Потеряете 15-20 лет активной жизни, которая нужнее вашему ребенку.
автор Омлетик • 1 час назад
Ответ длямуха в кедах
Так, не в пенсії справа. У мене безлад в душі. Бо я хочу ще бути коханою, але дитина є і я розриваюсь. Мама домінує в душі. Не хочу щоб дочка з чужим мужиком зростала. Та й краса сильно втрачена. Вага зайва, здоров´я не те уже, хозяйка я ніяка. Сучасного вимогливому чоловіку треба фітнес леді з ідеальними формами, хозяюшка вдома плюс амбітна і реалізована. А я просто трудоголік і все. Багато працюю, а вдома вижатий лимон. На спорт і сил немає. Я така нікому не підійду. Так, в 25 років закривають очі на недоліки через пристрасть. А 40 такого не буває.
Библиотекарь• 1 час назад
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Автор, я бы наверное на вашем месте, уже обращала внимание на других мужчин, а не жить с таким невидимкой.
Думаєте є такі, яким буде цікаво з авторкою та її дитиною?
автор Омлетик • 1 час назад
Ответ дляРаботать надо
Ну найдите себе мужчину
Я зіпсувалась сильно. Краса пішла, старі фотографії зберегли мою красу.

Работать надо• 59 минут назад
Ответ дляОмлетик
Ну с чего ему вас хотеть,ещё и пилите.
автор Омлетик • 59 минут назад
Ответ дляБасноплетка
Так а к чему вам вообще муж? Отношения?
А ви колись розлучались?
Работать надо• 58 минут назад
Ответ дляОмлетик
А ви колись розлучались?
Я -да
автор Омлетик • 56 минут назад
Ответ дляРаботать надо
Ну с чего ему вас хотеть,ещё и пилите.
Так він і в 25 не хотів мене ніколи, завжди я ініціатор. Він набагато товстіший, ніж я, я середньої тілобудови. У нього слабке лібідо з юності. Пасивний і лінивий фізично. Просто ви таких не зустрічали чоловіків, можливо.
Работать надо• 52 минуты назад
Ответ дляОмлетик
Ну и тогда вы зачем в него вцепились?ни денег,ни секса,ни внимания,алкоголик
Ms. При теле• 48 минут назад
Ответ дляОмлетик
А чого ви вирішили зараз, що вам тепер цей не підходить?
муха в кедах• 46 минут назад
Ответ дляОмлетик
Йой. Собиритесь с силами - и отохните. Не копайтесь в себе, в нем. Просто поживите для себя - а там видно будет
автор Омлетик • 43 минуты назад
Ответ дляMs. При теле
Таке відчуття зріло давно.
автор Омлетик • 42 минуты назад
Ответ длямуха в кедах
Дякую за вашу увагу та доброзичливість.
В курсі діла• 35 минут назад
Ответ дляОмлетик
Витрачати своє здоров*я та скорочувати собі життя, сидіти разом з малознайомими людьми, які твоє ім*я не згадають, це цінувати свій час?
А вы как цените свое время? Ну не вся ж жизнь это только ребенок? Как себя любимую разуоекаете? В чем ваш кайф? Может, что-то и совпадает с мужем?
Басноплетка• 3 минуты назад
Ответ дляОмлетик
А ви колись розлучались?
С первым мужем только. С отцом моих детей 22 года вместе, 21 женаты.