Губи з філером• вчера в 22:55
В кого няні під час сну дитини займаються
Наприклад речами дитини, прибиранням після дитини, приготуванням їжі дитині?
Дитина спить вдень майже 3 години.
Няня повний робочий день з 8 до 18 знаходиться з нею вдома, серед яких 3 години вільного часу.
Хочу просити, щоб за цей час вона закинула речі дитини в пралку і потім в сушарку, та потім розклала по місцям. Звісно не щодня, а може 1-2 рази на тиждень, в залежності від потреби. Їжу готувати не треба, але різні ситуації бувають, тому теж би хотіла мати таку підстраховку.
Тим поче ці години няні оплачуються в тому ж тарифі.
Як у вас це відбувається і яким чином розмовляли з нянею про такі речі?
Дитина спить вдень майже 3 години.
люблю_тортики• вчера в 23:06
Ответ дляГуби з філером
А в когось взагалі перерва півгодини. І все ба тут 3!
Вас жаба душит или что? Она работает, сидит смотрит за вашим ребенком пока он спит, а будет занята другим не досмотрит вы же первая волать будете на всю округу.
Губи з філером
• вчера в 23:06
Ответ дляМастер Клас
Тобто, на ці 3 години вона може піти погуляти? )
Звісно ні, але ці три години, а в тиждень це вже 15 годин, я просто оплачую за те, що вона нічого не робить
дожену і ощасливлю• вчера в 23:06
Ответ дляГуби з філером
Дякую, але зараз я відпочиваю :₽
Так в чём проблема закинуть вещи в стиралку?5 минут делов.
Кнопус• вчера в 23:06
Ответ дляГуби з філером
Ну я думаю за 56000 грн в міс 8 разів можна речі попрати і розкласти по тумбочкам
Ні?
Так це треба було обговорювати ДО найму. Потім ви унітаз їй доручите, потім підлогу протерти, потім ваші труси попрати.
Забирайте собі ті 56 тис і довбіться сама.
Губи з філером
• вчера в 23:07
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я считаю, что об этом нужно было договариваться сначала. Я считаю нормальным, если она будет делать что-то из перечисленного. Но это нудно было обсуждать сразу и это входило бы в эту цену изначально. А сейчас она вправе отказать, так как условия были другие
Ну вона працює рік, за рік багато чого змінилося. Тому обговорювати рік назад такі потреби не було сенсу
жар-птица Нюра• вчера в 23:07
Ответ дляАкуна_Матата
Ребенок спит, няня отдыхает. Я ее для ребенка брала на работу, а не прачкой или поварихой.
Тоді логічно не платити за години коли дитина спить няні
Акуна_Матата• вчера в 23:07
Ответ дляГуби з філером
Так пусть уходит на дневной сон гулять в парк, бо маманя дитятки не может угомонить свою зависть к трем часам сидения на диване няньки.
Несу пургу• вчера в 23:07
Ответ дляГуби з філером
Но вы же когда брали на работу, предложили именно такую оплату? Почему? Это Украина? Как-то сказочно много для Украины
Кнопус• вчера в 23:07
Ответ длялюблю_тортики
Автор, при работе в том же офисе обед означает, что можно покинуть рабочее место и хоть в кафе идти, хоть час во дворе курить. А у вас нет. То есть ребенок спит, но няня все равно на привязи о каких 3х часах обеда тогда речь?
Отого ж мамки і біжать в офіс.
Накладні мюслі• вчера в 23:08
Ответ дляГуби з філером
Ну судя по вашим ответам, просто забросить вещи в стиралку и посушить не ограничится
Губи з філером
• вчера в 23:08
Ответ дляМісячне Сяйво
Сморите, вы же на работе не все время с 09.00 до 18.00 работаете без передышки. Но тем не менее вы на работе и это рабочий процес. Так и ваша няня. Если бы во время сна ребенка, она на эти условные 3 часа уходила бы по своим делам, тогда ваши слова про оплаченные 3 часа безделья имели бы смысл.
Не повірите, в мене перерва не нормована, я можу її зробити будь-коли. І це не три години.
І виходити теж не дуже хочеться, щоб не витрачати час на відпочинок
Мастер Клас• вчера в 23:08
Ответ дляГуби з філером
Ви платите за її час,у ці 3 години вона не може робити те що хоче - погуляти,полежати у ванній, піти по магазинам. Розумієте?
Українська Мрія• вчера в 23:08
Ответ дляГуби з філером
Это как Вы придете на работу и на Вас навешают другие обязанности, но зарплата останется такой же. Все долго быть обговорено заранее
Несу пургу• вчера в 23:08
Ответ дляжар-птица Нюра
Т е можно оставить ребенка на 3 часа и пойти по своим делам в это время?
ТочноБудет• вчера в 23:09
Ответ дляГуби з філером
В мене чисто, прибирає помічниця по дому 2 рази на тиждень
Ну ок,другие ваши задачи.Но я это оговаривала
Сиренькая• вчера в 23:09
Постирать и посушить вещи ребёнка это нормально, я бы это изначально указывала при принятии няни на работу. Также мыть детскую посуду, игрушки.
Малинка• вчера в 23:09
А вы сами не можете закинуть вещи в машинку? Это 2 минуты дела. Ребенок может и не спать 3 часа. Вы ж не почасово платите, а за смену.
Вся така шо куди там• вчера в 23:09
Ответ дляГуби з філером
Обідає вона з дитиною
Дитина спить і не потребує того, щоб над нею стояли.
У вас теж оплачувана обідня перерва 3 години? :)
Вона може вийти і погуляти ці три години, що ви називаєте це обідньою перервою? Бо обідня перерва - це час коли працівник без перешкод може покинути робоче місце.
Мастер Клас• вчера в 23:09
Ответ дляжар-птица Нюра
Логічно тоді і не бути біля дитини ці 3 години, а робити свої справи?
ВерСаСе• вчера в 23:09
Ответ длялюблю_тортики
А почему свободного? Она же не отходит от ребенка? А время на обед ей вообще из этого времени положено? Хоть час?
Может, ей еще и из дому на прогулку уходить? Все-таки время обеда, человеку положено отдыхать.
люблю_тортики• вчера в 23:10
Ответ дляМалинка
Автор бесится, что няня не скачет белкой, вот и все.. Придумает и цветы поливать и кота чесать)
Малинка• вчера в 23:10
Ответ дляГуби з філером
Она тратит свое время на вас, как это ничего не делает. Тогда пусть идет домой когда ребенок спит, а вы на 3 часа меньше заплатите.
Губи з філером
• вчера в 23:11
Ответ дляАкуна_Матата
Вы два нолика забыли приписать в сумме зарплаты....
???
270 грн година
Рахуйте
270 грн година
Рахуйте
люблю_тортики• вчера в 23:11
Ответ дляГуби з філером
???
270 грн година
Рахуйте
270 грн година
Рахуйте
Найдите дешевле, в чем проблема?)
Місячне Сяйво• вчера в 23:11
Ответ дляжар-птица Нюра
Логично. Но и логично то, что неоплаченные часы няня вольна проводить вне дома
Кнопус• вчера в 23:11
Ответ дляГуби з філером
Тому їй і оплачуються ці три години
За нагляд за дитиною. Ну блін, ким ви там працюєте,що не можете осягнути елементарне?
Охоронник у маркеті теж зі шваброю бігає, коли покупців нема?
ВерСаСе• вчера в 23:11
Авторе, найкраще буде спитати це у чата джпт, він добре прописує сценарії таких розмов. Зараз Вам тут напишуть про експлуатацію нянь (причому люди, які тільки на форумі є їхніми роботодавцями, а в реальному житті - зась). Але замовник - Ви і якщо Ви маєте таку потребу і цей час уже оплачено, чому ні.
Губи з філером
• вчера в 23:12
Ответ дляМалинка
Я плачу щомісяця 56000 грн.
І тому хочу делегувати догляд за речами дитини няні
Губи з філером
• 2 часа назад
Ответ дляВерСаСе
3 години?
Губи з філером
• 2 часа назад
Ответ дляМалинка
То чому якщо це 2 хв, няня це не може зробити самостійно, маючи 3 години вільного часу?:)