Бутерброд з ікрою• 1 час назад
Вам шкода одиноких пенсіонерів?
є в мене далека сусідка, не з будинку а з мікрорайону, вона навіть дуже бодрячком, їй десь 70, гарно вдягнена, доглянута, часто бачу її в парку, на базарчику, в магазині. І так відчутно що вона одинока, ну прямо видно, з першого погляду. Намагається заговорити то з продавцем, то в черзі. Кажуть, що у неї була сім´я, був чоловік, є син, який живе не в нашому місті. І от так на старість вона весь час одна. І таких людей безліч. Але є й інші, одинокі, але з друзями, подружками. В чому секрет?
Мушля з Криму• 1 час назад
У моей мамы и муж, и дети, и внуки и подружки. Тоже очень любить поговорить со всеми до кого дотянется. Без всякого прям одиночества.
Брехушечка• 1 час назад
Одиночество это очень тяжело. Все можем такими быть. Но всех не пожалеешь, я думаю только о себе
Бутерброд з ікрою
• 1 час назад
Ответ дляСусановна
Одні коммунікабельні, інші ні. Так, мені шкода їх.
Так ця сусідка комунікабельна, видно що їй подобається спілкуватись, але немає з ким
Жінка з перцем• 1 час назад
Це мене таке чекає .Діти в Канаді та Португалії.Батьки у нас з чоловіком 75+ т.б вже стареньки.Родичі поїхали з України, двоюрідні сестри / брати, племінники.Залишилися ми з чоловіком під 50- ть та старенький батьки 75+.
Най хоч раз• 1 час назад
Нет. Каждый живет свою жизнь и сразу одиноким пенсионером никто не рождается.
Бутерброд з ікрою
• 1 час назад
Ответ дляБрехушечка
Так я теж думаю про себе.
Старість не за горами. Чоловік втік від старості до жінки на 20 років молодшу, діти вже майже дорослі, старший живе окремо, донька ще 2-3 роки і теж буде самостійною. Планую працювати скільки зможу, але різні думи находять:)
Най хоч раз• 1 час назад
Ответ дляЖінка з перцем
Вы так отписали как будто на необитаемом острове. Друзья, знакомые, не обязательного для общения нужны кровники.
Техпаспорт на медузу• 1 час назад
Я така буду, але я ні до кого не нав´язуюсь, живу в своєму маленькому світі, інтернет рятує.
Язикувата Хвеська• 1 час назад
Та мені майже 70. І мене напружують такі приставучі ’самотні’ пенсіонери. Бачать, що у мене навушники, і все одно падають на вухи.
А я не люблю спілкуватися з незнайоми.
Анонім Секретар• 1 час назад
Моя мама така пенсіонерка, все життя мене принижувала, знецінювала, жили в однокімнатній з вітчимом дибілом який певодично бухав, бив то мене то її. Моя думка завжди була 0 для неї.
Я живу на іншому континенті, вітчим помер.
Хтотїй винен?
Бутерброд з ікрою
• 1 час назад
Ответ дляЖінка з перцем
Ви не одинока - у Вас чоловік. І під 50, це ще ого-го-го!:)
Божий одуванчик• 1 час назад
Если родным детям, внукам не жаль своих родителей/бабушек-дедушек пенсионеров, то почему я их должна жалеть? Мне жаль тех, у кого нет никого. Например, был у матери сын, а он на войне погиб и теперь она одна
Брехушечка• 1 час назад
Ответ дляБутерброд з ікрою
Так я теж думаю про себе.
Значит вы свободная, ещё можете встретить любовь
Божий одуванчик• 1 час назад
Ответ дляЖінка з перцем
Так может ваши дети вас к себе заберут, когда будет в этом необходимость
Бутерброд з ікрою
• 1 час назад
Ответ дляПищалка
Автор таких як ви теж дуже видно))
В смислі?:) що саме видно?
Жінка з перцем• 1 час назад
Ответ дляБутерброд з ікрою
Я це розумію, що мені 47, чоловіку 51 це ще ого го.Та подруги виїхали, брати , сестри двоюрідні із дітьми.Ось Великдень був, тільки ми з чоловіком та старенький батьки на дачі .А раніш дітей купа, родичів
.
Бутерброд з ікрою
• 1 час назад
Ответ дляБрехушечка
:) теоретично, практично шансів майже нуль, хіба що чудо трапиться
ПростоБелка• 1 час назад
Ответ дляМушля з Криму
Прям как моя свекруха..... Еще и советов даст и ездить по ушам будет столько, сколько выдержит её,, собеседник,,....
Брехушечка• 1 час назад
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ну ваш же кобелина нашёл, вы ничем не хуже, все может быть. Мой дедушка в 63 начал с бабкой жить, 15 лет прожил
Моторошні троянди• 1 час назад
Разные люди. У моей мамы все разъехались подружки.
А я вообще не люблю всё это общение с подружками, мне комфортно одной. Возможно буду такой же старушкой, кто знает.
Бутерброд з ікрою
• 1 час назад
Ответ дляБрехушечка
Скільки бабці було? Якщо не секрет? 50?:)
За ким я буду?• 59 минут назад
Ответ дляБутерброд з ікрою
Так я теж думаю про себе.
Новый мужчина
60 метрів сметани• 41 минуту назад
Ответ дляБутерброд з ікрою
В смислі?:) що саме видно?
А того и видно . Моя мамаша корчит из себя одинокую пенсионерку . К ней приезжаю и я , и мой брат , а она всем рассказывает , что она одинокая и ей есть нечего . А ей приносишь еду и эта еда стоит неделями . Не ест . ХЗ почему . Но она типа одинокая и голодает при пенсии в 12 тысяч и еде от меня и брата . Так что нифига мне никого не жалко .