Как_б_не_так• 30 апреля в 23:33
Як поставити межі у спілкуванні з керівником? Не розумію що відбувається
Не люблю, коли з мене знущаються.
Він нова людина в колективі, але дивно почав себе поводити з самого початку.
приходить до когось в кабінет, я ж не сама сиджу, говорить з ними, але обов’язково зачепить і мене, причому не по роботі, а жартами тупими.
коли наодинці він просто дурню якусь городить з переходом на особисте, основна тема якого це дізнатись як я до нього ставлюсь.
Піджартувати, зачепити- без цього не обходить майже жоден день.
Навʼязливо дивиться втупивши погляд у мене. Навіть коли з кимось говорить.
Коли говоримо по роботі, не можемо дійти до чогось спільного, його постійно прориває ляпати зайве. Він ніби не чує мене, літає десь у хмарах.
Навіть сьогодні заходить, кажу ʼЮрій Васильович, ви мене нервуєте вже ʼ, - ʼнервую чи хвилюю?ʼ
що блін
Змушує підходити до нього обговорювати щось, хоча можна спокійно це вирішити у переписці. А коли ми це вже обговорили продовжуються розмови ні про що, типу по роботі, але питання можна закрити.
Постійно товчеться біля мене, місця купа, він завжди поруч біля мене або в радіусі метра від мене.
Торкається моєї руки.
Хочу щоб мене сприймали серйозно і не розумію чим я заслужила це глумління.
що блін
Торкається моєї руки.
Всех в сад• 30 апреля в 23:42
ой, яке страшне у вас коється! тримайтесь і нас тримайте в курсі.
Как_б_не_так
• 30 апреля в 23:43
Ответ дляВсех в сад
ну якщо ти професіонал і знаходишся не в дитячому садку, то така поведінка неприємна
Силиконочка• 30 апреля в 23:46
Мій керівник теж Юрій Васильович, але в нас такі речі неприпустимі) якесь воно чудо
ИграйМойГормон• 30 апреля в 23:53
Так вы сами кокетничаете.’Ви мене нервуете’ - так разве говорят с рукодителем? Отвечайте по делу и всё. Перетопчется.