КинДза• сегодня в 10:04

Что делать, если учу язык уже год, а фильмы всё равно понимаю только с субтитрам

Иногда кажется, что прогресса нет вообще, хотя занимаюсь регулярно.
Твердая валюта• 2 часа назад
Ответ дляЗлива інформації
З німцями, які розуміють ,що я не носій мови, я вільно спілкуюсь і розумію 80-90 % того, що вони говорять,навіть якщо швидко. Але я розумію, що роблю помилки і моя мова не ідеальна, хоч я використовую пасив і складні речення. Якщо співрозмовник не звертає увагу на те,що я не носій і говорить дуже швидко , особливо якщо з іншої землі і є діалнкт, я не розумію майже нічого.
І доречі навіть той, в кого мова С1, не зможе спілкуватись вільно на всі теми, якщо він ці теми ще не вчив.
плюсквамперфект?

Леплю из пластилина• 2 часа назад
Ответ дляЗлива інформації
Нет. Немцы говорят, что они иногда сами не понимают. Это как нам тяжело понять какого-то местного жителя западной Украины, особенно если быстро говорит.
Не смешите. У вас просто уровень не такой. А 2 может, не больше
Знаю бакси• 2 часа назад
Ответ дляТвердая валюта
бытовые
да
философские разговоры, научные диссертации и местный сленг - нужен уровень нейтив и развитие в профильных сферах, плюс регулярное живое общение
В2 це і є хороший побутовий рівень, коли людина розуміє в тому числі і сленг, жарти
Твердая валюта• 2 часа назад
Ответ дляЗнаю бакси
сленг общеизвестный
вы пишете - на ВСЕ ТЕМЫ ВОЛЬНО
а это не так

как я люблю эти принижения и приуменьшения чужих успехов )) ах
Знаю бакси• 2 часа назад
Ответ дляТвердая валюта
сленг общеизвестный
вы пишете - на ВСЕ ТЕМЫ ВОЛЬНО
а это не так

Так, всі теми. Не було такого, щоб я на зрозуміла і не змогла підтримати розмову
Твердая валюта• 2 часа назад
Ответ дляЗнаю бакси
еще раз, теологические, философские беседы вы часто ведете?
я когда общалась в определенном кругу - понимала 60%, но говорить самой сложно, сложно найти нужные слова
Знаю бакси• 2 часа назад
Ответ дляТвердая валюта
Веду ті, що й українською. Помітила, що люди переважно впевнено почуваються в темах, в яких впринципі обізнані рідною мовою. Бо, звичайно, якщо я нуль у квантовій фізиці , то я жодною мовлю в цій сфері не підтримаю розмову. А от філософія, теологія, медицина - це дуже моя фішка, спілкуюся на ці теми.

Твердая валюта• 2 часа назад
Ответ дляЗнаю бакси
нуууу
на рус/укр я могу вести разговоры и про сопромат ))) анг/нем у меня словарного запаса не хватате все же
Муууумие• 1 час назад
Продолжайте учить, просто год- это мало, чтоб прям фильмы понимать без перевода
Знаю бакси• 1 час назад
Ответ дляТвердая валюта
нуууу
Це досягається не спеціальним вивченням, просто ви дивитесь, читаєте те, що цікавить і відповідно мозок запамʼятовує слова
жінка незаміжня• 1 час назад
Ответ дляLena-Lena12
Яка у вас мова?
Французский