Усміхайлик• сегодня в 11:20

Закрытые комедоны

У дочки 14 лет закрытые комедоны мелкие на щека, на лбу.
Пользуется уходово косметикою с кислотами....
Реально ли их убрать без чисток?
Или только чистка поможете. И если да то какая? Механическая?
Тишком_нишком• сегодня в 11:22
какие чистки? Нужны ретиноиды

автор Усміхайлик • 2 часа назад
Ответ дляТишком_нишком
какие чистки? Нужны ретиноиды
Ну вы же не видимо моего ребенка. Дерматолог вообще сказала что нормальная у нее кожа для ее возраста.... Высыпаний почти нет. Есть немного ко клонов.... Ретиноиды сказала это в запущенных случаях, на в нашем
Пописанная парта• 1 час назад
Ответ дляУсміхайлик
Автор, маю доньку вашого віку, теж довго гралася в самостійний догляд, шкодую, що раніше не повела до косметолога. Лікар призначила доглядові засоби і зовнішній ретиноїд, який ні на що не впливає. Чистку можна одноразово до лікування, а можна і не робити. Але основне лікування акне (а це акне), нажаль ретиноїди. Тому ви самі приймайте рішення, тим більше, що ви зверталися до дерматолога і мали рекомендаціі, відповідно стану. Моя дитина прийшла і попросила записати іі до лікаря.
Нічний дожор• 1 час назад
У сина буває з´являються закриті камедони. Клею на ніч патчі анти-акне на них. Допомагає. Треба знайти свої патчі, бо є ті, які прискорюють дозрівання і вихід назовні, а є ті, що не дають дозріти і прибирають запалення.
автор Усміхайлик • 1 час назад
Ответ дляПописанная парта
Так косметолог це не лікар взагалі...ця спеціалізація на передбачає медичну освіту. Може ви помилились і ходили до дерматолога? Дерматологи як раз призначають препарати. А косметології и роблять чистки та процедури. Можуть і доглядові засоби порадити, але дерматологи на цьому спеціалізуються.
автор Усміхайлик • 1 час назад
Ответ дляНічний дожор
Вже тих патчей купа різних була. У моєї саме проблема. Просто підшкірні бугорки, без запалень звичайні, не червоного кольору(( тобто треба щоб їх розчиняло щось
Пописанная парта• 18 минут назад
Ответ дляУсміхайлик
Перепрошую, лікар був дерматолог, в профільній клініці. Чисток трохи остерігаюся в цілому.