Усатая полосатая• вчера в 16:06
Хто ходить в театр в Києві? Які вистави можете порадити?
Пишу каліграфічно• вчера в 16:11
Лесі Українки ’цвіт жакаранди’.
’Весілля фігаро’ в кихвській опері, якщо любите.
’Патріот’ в тій же опері, це мюзікл для тих, хто любить український рок 90х.
Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 16:29
Театр Лесі. Блискуча ідея. Насміялася від пуза....
Вечеря з диваком ще....Цвіт жакаранди
Фіфачка• вчера в 16:38
Могу только НЕ посоветовать. ’Сузір´я’, спектакль ’Куди я з Вами не піду’. Типа комедия. Большей галиматьи сложно представить
Бавовнятий Пупс• вчера в 17:07
Франка - Люкс для іноземців, Конотопська відьма, Тевʼє Тевель, та, будь яка в цьому театрі, напевно
Лесі - Сімейна вечеря, Полковник і птахи - вразила…
театр на Лівому березі - Корсиканка з Олесею Жураківською
Точная копия плова• вчера в 17:36
Запитання у стилі ’ шо мені поїсти?’
Чого хочете від театру і вистави? Що вам особисто подобається - комедія, трагедія, детектив, опера, балет, моновистава, історичне дійство....