Аленький носочек• 02 мая в 16:18
Сварка через майно
Доброго дня! Мабудь дивно тут питати, тому що я в принципі все для себе зрозуміла. Але - чоловік має трьох дітей, я одого - спільних немає. Ми живемо вже 12 років разом. П´ять років тому взяли кредит на будинок. У мене квартира була до шлюбу, в нього квартира теж, але в кредиті. Бувшій віддав будинок чи поділили - я не в курсі. Під зп офвційної аліменти, ще й доять його постійно. Він виплачує свою квартиру в шлюбі зі мною і половину нашого будинку, перший внесок зробили пополам. Але я бачу зо моїй дитині все жаліється, а своїм прямо все що не попросять купляє без тормозів. Заробляє десь % на 30 більше, але після аліментів в нього менше грошей ніж у мене на руки - спільні гроші. І ось скоро він вже виплатить квартиру і ми домовилися ще перед шлюбом, що він її оформить на мене, бо в мене не буде пенсії - офіційна дуже мала зп. А свою квартиру я віждам синові. І ось майже рік все ніяк не потрапим до нотаріуса. І тут він мені говорить, що почуває себе неспаведливо - бо його діти поділять тільки будинок, а моєму аж квартира. Але ми при це домовлялися і тепер він говорить що його квартира теж його дітям і взагалі я маю бути щасливою з половини його будинку. Але ж то не факт, що він мені її залишить. Він старший на 15 років і вже під 60. А в шоці, що в мене ніяких соціальних гарантій і можу навіть на голову впасти сину, а якщо там невістка така, що пошле - то я буду під мостом на старості. Які ж чоловіки кончені - жалкую за часом, що згаяла з цим покидьком. В його розлученеі не винна - його жінка вийшла заміж за свого коханця і до речі взагалі не бідує.А я дурна плачу за його дітей іпотеку
Блондинка у Законі• 02 мая в 20:19
Ответ дляАленький носочек
Можна, чому ж ні. Виплати твльки на ньому залишаються під заставу майна банкові
Та не, что то я сомневаюсь. У меня покупали недвижимость под ипотеку. Так там даже прописаться нельзя было владельцу не то что дарить
Блондинка у Законі• 02 мая в 20:20
Ответ дляБутерброд и я
Ні, це ви візьміть на розділіть 50 відсотків на 4 спадкоємців!
ПС там ще батьки у нього є, виявляється
Почему на 4? Супруг половину имеет как совместно нажитое. А вторую половину уже делят между всеми,в том числе и на супруга
Блондинка у Законі• 02 мая в 20:21
Ответ дляБутерброд и я
Ні!!! Її 1/4 від його половини. І по 1/4 кожному з трьох його дітей. А може в нього і батьки ще є, ми ж не знаємо
Ну люди, так не можна, таке писати…
Нет. Как совместно нажитое-50%.
жижифреймут• 02 мая в 20:22
Ответ дляАленький носочек
Хай йде - але папка зараз її здає - а потім буде лапу сосати а не кредит за неї платити
))) папа завтра перестановки платити кредит і поїде в свою власну квартиру, його дохода точно на іпотеку за неї вистачить, а вам грошей за іпотеку дома ні, і будете сонати лапу ви, Автор, потрібно бути чесним, ви в двох в паритетних умовах, без чоловіка ви б жили в маленький квартирі, виплачувати кредит за квартиру, а вам тісно було в двушці
зараз ви живете в будинку і розповідається яке несправедливе життя, то не питання, розлучення, переступати боргу і до себе в квартиру
за гроші зампереуступку купуєте житло сину, всі щасливі, ви старого пузаня не доглядати.. ю
Бутерброд и я• 02 мая в 20:26
Ответ дляБлондинка у Законі
Так, автор має 50 відсотків. А інші чоловікові 50 після смерті чоловіка розділять на 4 : на автора і трьох чоловікових дітей.50:4=12,5
Тобто після смерті чоловіка у автора буде 62,5 відсотків будинка. Це за умови, що батьків чоловіка вже не буде в живих. А якщо ще будуть, то 50:6=8,3
І у автора буде 58,3 відсотки.
Зрозуміла математика?
І у автора буде 58,3 відсотки.
Зрозуміла математика?
Бутерброд и я• 02 мая в 20:27
Ответ дляБлондинка у Законі
Нет. Как совместно нажитое-50%.
Що 50??? Я говорю про долю автора з чоловікової половини після його смерті. Її 50 саме собою її
Бутерброд и я• 02 мая в 20:27
Ответ дляБлондинка у Законі
Нет. Как совместно нажитое-50%.
Ви уважно читаєте? Ну математиків тут більше, ніж юристів, видно))
Блондинка у Законі• 02 мая в 20:28
Ответ дляБутерброд и я
І у автора буде 58,3 відсотки.
Зрозуміла математика?
І у автора буде 58,3 відсотки.
Зрозуміла математика?
Причем здесь математика если у вас теория хромает? У автора пол дома на ней, тк у них совместная покупка. Если нет других условий,то половина супруга считается совместно нажитой, а значит второй супруг получает половину от имущества,как совместно нажитое, а вторая половина делится на нее и остальных наследников
Бутерброд и я• 02 мая в 20:28
Ответ дляБлондинка у Законі
У них весь будинок сумісно нажититий
Блондинка у Законі• 02 мая в 20:32
Ответ дляБутерброд и я
У них весь будинок сумісно нажититий
Не совсем. Автор писала что куплен по полам и они платят отдельно ипотеку каждый за свою половину. Соответственно на половину автора остальные родственники не имеют права никак.
Бутерброд и я• 02 мая в 20:33
Ответ дляБлондинка у Законі
Це у вас хромає
Бутерброд и я• 02 мая в 20:34
Ответ дляБлондинка у Законі
Логічно, що на половину автора вони не мають права! Хто ж заперечує))
Блондинка у Законі• 02 мая в 20:35
Ответ дляБутерброд и я
Це у вас хромає
Вы изначально вопрос неправильно задаёте. Дом автор купила отдельно с мужем. На два владельца. А вы спрашиваете так,будто они его на семью купили
Перша леді колгоспу• 02 мая в 20:35
Ответ дляАленький носочек
Я розумію і не хочу більше цього - ми не сім´я. В нього з його дітьми сім´я. А я прибиральниця, прачка, куховарка і грошей зароблялка, а ще й покоівка в старості. А в мене більше ні сил ні інтузіазму вже. Може це мої гормони, а може просто нарешті спав морок
і в мене куми з мене смються, що я хожу сива, бо чоловіку так подобається, без манікіру - а мкні грошей жаль, та і ні до чого воно все. Не хочу для нього бути красивою та і для себе теж. Все вічно біжу кудись, про всіх турбуюся. Так не можна. Я боюсь просто захворіти раком і згоріти
бо мені так образливо зараз. От прямо як ножем порізав
він соки Ваші вип`є, терміново біжіть не озираючись. Пошкодуйте себе.
Блондинка у Законі• 02 мая в 20:36
Ответ дляБутерброд и я
Ее половина не имеет отношения к наследству вообще. Дом на два владельца куплен
Бутерброд и я• 02 мая в 20:36
Ответ дляБлондинка у Законі
Так, вони його на сімʼю купили! Чат джіпіті вам нормально пояснив?
Перша леді колгоспу• 02 мая в 20:36
Ответ дляАленький носочек
Та смисл, надув губи немов це я його образила. Не розмовляє і ігнорує мене. Ну таке, мені просто боляче за себе. Чому знову так вляпалася.
ну правильно, а про що йому говорити-виправдовуватись, проще образитись. Це жаливо, життя дало Вам шанс та відкрило очі, візьміть себеб в руки та дійте.
Бутерброд и я• 02 мая в 20:40
Ответ дляБлондинка у Законі
Вона не може в шлюбі купити щось окремо))) бо гроші в шлюбі спільні. Всі. ну ви серйозно?
Блондинка у Законі• 02 мая в 21:00
Ответ дляБутерброд и я
В суде так и скажите-чат жпт сказал
А вообще вы делите шкуру неубитого медведя. Еще неизвестно кто первый.
Бутерброд и я• 02 мая в 21:02
Ответ дляБлондинка у Законі
В суде так и скажите-чат жпт сказал
Я нічого не ділю) це лише теорія. І це не чат сказав, а закони України)
І я давно написала, що померти першою і автр може. І вдвох одночасно (війна у нас ) , так що…
Блондинка у Законі• 02 мая в 21:01
Ответ дляБутерброд и я
Может. И это не сложно. Можно писать к договору отдельные договоры. Есть брачный договор в конце концов.
Ловлю капці• 02 мая в 21:01
Ответ дляБутерброд и я
Але перший внесок, я так розумію не малий, чоловік ще до шлюбу зробив. Тепер її здає. Щось докладає і виплачує. Відповідно авторове причитанея, що вона платить цю іпотеку, є трохи маніпулятивним все ж.
А от суму, яку на дітей своїх дає, автор таку ж може сміливо брати з сімейного бюджету
Да кАнешна. Все, что выплачено является совместно нажитым. Если радел по суду. Суд скорее всего вычтет %собствености за 1 взнос. Остаток пополам
Бутерброд и я• 02 мая в 21:03
Ответ дляБлондинка у Законі
Автор не писала, що у них є шлюбний договір. Інакше в ньому вже були б урегульовані всі питання майнові
Бутерброд и я• 02 мая в 21:07
Ответ дляЛовлю капці
Так, це вірно. Просто якщо умовно цей перший внесок був відсотків 60, то автор отримає 20, при умові що все вже виплачено буде. Це при розлученні мається на увазі. Ми ж не знаємо що там і як у них оформлено і як виплачується . Але ще 6 років платити виявляється треба
Ловлю капці• 02 мая в 21:05
Ответ дляАленький носочек
50% його зп це стабільно діти
інші 50% відсотків - це іпотека будинок і квартира. В мене доход 60% іпотека - 40% 3 людини життя - я, чоловік, мій син, подарунки його дітям.
Офигеть . Автор, ещё и подарки его детям за ваш счет?
Ловлю капці• 02 мая в 21:07
Ответ дляЯ Вас не боюся
Автор я не поняла какие алименты..у него что дети младше 18 лет?
До 23 лет. Ну и явно играет в хорошего папу. А автор ломовая лошадь, которая и на квартиру дает и дом оплачивает еще и его кормит.
Добротная• 02 мая в 21:14
Ответ дляБутерброд и я
Ту половину майна ще треба виділити
Я_з_Франека• 02 мая в 21:33
Ответ дляБутерброд и я
звісно може. Чоловік підписує у нотаріуса документ, що не заперечує і не претендує на куплене дружиною майно.
Бутерброд и я• 02 мая в 21:41
Ответ дляДобротная
Ту половину майна ще треба виділити
Так це саме собою, до чого тут відсотки у спадщині ?
Этожзвяздаяегообожаю• 02 мая в 22:09
Ответ дляАленький носочек
Так, я сама с себе в шоці. Навіщо вірила взагалі йому?
Кошмар взять мужика с тремя детьми
Автор где ваши мозги были???