сама себе прекрасная• 03 мая в 07:35
Я вчора бачила
шахед. І це так моторошно. Дивишся, і розумієш, що цей витвір науки, по суті, повинен працювати на благо людині, а в нашому випадку несе руйнування і смерть. Стійке відчуття, що ти в поганому кіно, і серій ще багато...
Млинці зі смайликом• 03 мая в 07:37
Кацапи у*обки забули дописати ви.
Бо саме вони цей шахед запустили.
АфродитаПетровна• 03 мая в 07:37
Не только в вашем случае он несет смерть.., в 99% случаев он несет смерть
сама себе прекрасная
• 03 мая в 07:38
Ответ дляМлинці зі смайликом
Кацапи у*обки забули дописати ви.
Бо саме вони цей шахед запустили.
Якби це щось могло змінити, я б іще й кілька триповерхових дописала.
Ms. Dolly• 03 мая в 07:38
Они через мой дом постоянно летят. И ракеты. Страшно очень. Кто это все смертоносное изобретает?
сама себе прекрасная
• 03 мая в 07:39
Ответ дляАфродитаПетровна
Я не мала на увазі себе особисто
Млинці зі смайликом• 03 мая в 07:40
Ответ длясама себе прекрасная
Ну звісно)
Какая разніца, хто запускає, правильно?
Ми адін народ?🤣
Ну то є різниця. Бо завжди треба пам´ятати хто є причиною цього всього. Що це все влаштували кацапи
Какая разніца, хто запускає, правильно?
Ми адін народ?🤣
Лорка-хлорка• 03 мая в 07:43
Страшно, когда люди миллиарды могли бы потратить на жизнь, а они тратят на смерть. Это все, что нужно знать про человечество
Да Щас же• 03 мая в 07:43
Так автор,це жах у світі витрачаються неймовірні суми,на те щоб людство знищувало один одного,це не вкладається у голові
сама себе прекрасная
• 03 мая в 07:46
Ответ дляMs. Dolly
Та ми вже звикли - будинок якраз на їх шляху. Але вчора була за містом, на городі. І один з´явився як з-під землі, пройшов прямо над головою, дуже низько - так, що можна його було розгледіти до дрібниць.
сама себе прекрасная
• 03 мая в 07:47
Ответ дляБратья Капли
На щастя ще жодного разу не чула за час війни, як і ракети
Заздрю
Млинці зі смайликом• 03 мая в 07:48
Ответ длясама себе прекрасная
Заздрю
То що вам заважає поїхати з України, і не заздрити?
сама себе прекрасная
• 03 мая в 07:48
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ну звісно)
Какая разніца, хто запускає, правильно?
Ми адін народ?🤣
Какая разніца, хто запускає, правильно?
Ми адін народ?🤣
Ви зараз дурню написали
Млинці зі смайликом• 03 мая в 07:49
Ответ длясама себе прекрасная
Ви зараз дурню написали
Ааа, ви саме з тих...
Які не пам´ятають, хто по них шахеди запускає, і думає що це ДТЕК вимикає світло, коли кацапи підстанції розбивають...
сама себе прекрасная
• 03 мая в 07:50
Ответ дляМлинці зі смайликом
Мабуть, є причина.
Пацелуйнитуда• 03 мая в 07:51
Автор, ви зі сплячки вийшли, чи з Європи приїхали вперше попорати города?
Млинці зі смайликом• 03 мая в 07:52
Ответ длясама себе прекрасная
Мабуть, є причина.
Завжди є причина нити, згодна.
сама себе прекрасная
• 03 мая в 07:52
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ааа, ви саме з тих...
Ви погано почуваєтеся? Випийте заспокійливе.
Братья Капли• 03 мая в 07:53
Ответ дляМлинці зі смайликом
Я в Україні
Млинці зі смайликом• 03 мая в 07:53
Ответ длясама себе прекрасная
Заспокійливого , схоже вам треба.
Перший раз шахед побачити, це ви певно сильно злякалися
сама себе прекрасная
• 03 мая в 07:54
Ответ дляМлинці зі смайликом
Заспокійливого , схоже вам треба.
Навчіться читати - перше, ніж вигадувати.
Млинці зі смайликом• 03 мая в 07:55
Ответ длясама себе прекрасная
Навчіться правильно висловлювати свою думку, якщо хочете, щоб вас пожаліли.
сама себе прекрасная
• 03 мая в 07:55
Ответ дляМлинці зі смайликом
Продовжуєте фантазувати?
Заикальница• 03 мая в 07:58
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ну звісно)
Какая разніца, хто запускає, правильно?
Ми адін народ?🤣
Какая разніца, хто запускає, правильно?
Ми адін народ?🤣
Это как в драке неважно кто первый начал, главное какие последствия этой драки..
Крайня невістка• 03 мая в 07:58
Ответ длясама себе прекрасная
Как вам удалось сдержаться, и где вы, что только сейчас его увидели. Ракеты, пролетающие мимо окон, не видели? Удивительное зрелище.
Млинці зі смайликом• 03 мая в 07:59
Ответ длясама себе прекрасная
Продовжуєте фантазувати?
Ви, до речі, так і не відповіли)
То хто той шахед запустив?)
Завжди цікаво спостерігати, наскільки у деяких людей відсутності причинно наслідкоі зв´язки)
То хто той шахед запустив?)
Млинці зі смайликом• 03 мая в 08:00
Ответ дляЗаикальница
Ой, давайте, розкажіть про нещасних помічників, які ні в чому невинні!
Цікаво,і як же той шахед міг летіти над городом, не підкажете?
Пупуговка• 03 мая в 08:01
Вы из какого города, что для вас это такое событие, а не обыденность?
Крайня невістка• 03 мая в 08:04
Ответ дляЗаикальница
Это как раз самое главное. И тот, кто точит детальку для дрона, и тот кто нажимает на кнопку пуск несут ту же вину, что и пуйло.
сама себе прекрасная
• 03 мая в 08:05
Ответ дляКрайня невістка
20 км від кордону з рф, бачу і чую багато чого на постійній основі. На жаль.