пАлАвинкА• 04 мая в 08:34
Підгузки-труси можна замінити непромокаєвими багаторазовими
Хто в темі, бачу багато оголошень продають такий варіант. Для дорослого.
Чи варто.
Дуже дорого купувати. Я писала тему, мама після урологічгого катетора, зняли. Так і нічого не покращало. Була у уролога, виписав лікі. Нвдіюсь.
Чи варто.
ДелиВерка• 04 мая в 08:42
Якщо мама пісяє часто і мало не підійде. В якщо рідко і багато то підійде. Тому що треба зразу міняти після попису багаторазові підгузки.
ДелиВерка• 04 мая в 08:42
Ответ дляКо ко Шарік
Автор, ви уявляєте як то прати ці труси, доросла сеча- це не дитяча.
Так, це і запах і т.п.
Гербарія сушу• 04 мая в 08:43
Ответ дляКо ко Шарік
В машинке, а вот раздражение может быть.
Ко ко Шарік• 04 мая в 08:43
Ответ дляДелиВерка
Я думаю, що підтікає постійно
Люблю порядок• 04 мая в 08:48
Ответ дляКо ко Шарік
Ну так не руками же она будет стирать
Люблю порядок• 04 мая в 08:49
Автор, купите одни на пробу и посмотрите. Иначе теоретически вам никто не подскажет
Скажений гудзик• 04 мая в 08:50
В детских подгузниках эти вкладыши со временем не отстирать нормально, всё равно есть запах
Ко ко Шарік• 04 мая в 09:00
Ответ дляЛюблю порядок
Ну так не руками же она будет стирать
Ви хотіли б сидіти у сечі? А потім засмерджене те все прати, мити, мазати? Ви являєте який сморід буде
Дама с собачкой• 04 мая в 09:45
Ответ дляКо ко Шарік
Там вкладки одноразові. Нормально переться. Але це більш для хоряних
пАлАвинкА
• 04 мая в 09:47
Ответ дляУгадайс
Якщо взагалі не тримає, то ні. Це від маленьких протікань.
Взагалі ні
Ко ко Шарік• 04 мая в 11:08
Ответ дляДама с собачкой
Багаторазові, їх прати потрібно
Дама с собачкой• 04 мая в 11:42
Ответ дляКо ко Шарік
Багаторазові, їх прати потрібно
Так, і владки, що впитують вологу, які є вдома то кріпиться на липучках і кнопках