МояХатаЗкраю• 04 мая в 21:16

Хто знає нормальну приватну школу де реально вчать, а не просто беруть гроші?

Київ
ДикаВишня• 04 мая в 21:17
Базис

Баба_Воля• 04 мая в 21:17
КМДШ, Евр.коллегиум, на пример, ликолицей
Ловлю капці• 04 мая в 21:18
Та купа.
Але навчання не залежить лише від школи.
Якщо дитина не хоче і не вміє вчитися, то танці з бубном в школі приватній нічого не зроблять.
Школи приватні більш про нормальний психічний розвиток дитини, дозрівання без стресів, розуміння проблем дитини і підлаштування їх до процесу навчання.
Бджолина королева• 04 мая в 21:19
Від вчителя багато залежить
Аноним_1857• 04 мая в 21:23
Базис, прекрасная школа, но нужно понимать разницу между способностями ребенка и амбициями родителей.
А шо сталося?• 04 мая в 21:32
Ответ дляЛовлю капці
Та купа.
Навчання на 90% залежить від вчителя . Маю досвід, коли дитина в одній школі вчилась на 5-6. Перевели і оцінки через пів року 8-9-10 . Згодом гарні тести і бюджет ВНЗ. З жахом думаю, якщоб ми залишили в перший школі , шоб з того вийшло .
Баба_Воля• 04 мая в 21:43
Ответ дляА шо сталося?
Ну ок, это в младшей школе. В старшей уже много учителей, где их всех идеальных найти? В целом, нужно искать школу с высоким уровнем преподавания, а не одного учителя

Одні думки• 04 мая в 21:52
Ответ дляА шо сталося?
В цій другій школі 90% мали оцінки 8-9-10?
Ловлю капці• 04 мая в 21:59
Ответ дляА шо сталося?
Я як мама трьох дітей, вважаю, що навчання залежить від самої дитини, її здібностей і мотивації. А валити все на вчителя, це дорога в нікуди.
Оцінки тут взагалі нічого не вирішують, лише рівень знань. В двох різних школах вимоги можуть бути різні і навіть рівень контрольних. Досвід навчання, зміни шкіл, самонавчання дітей, все це я пройшла.
Проблем з навчанням і рівнем не було ніде, тому що діти привчені вчитися.
Ловлю капці• 04 мая в 22:00
Ответ дляОдні думки
Так може там рівень нижчий, тому оцінки виші.
Тому це взагалі не показник