Стебель березы• сегодня в 15:52
Київ.Хочу гривні обмінати на валюту. сума значна. Підкажіть хороший обмінник.
Оболонь, Поділ, Шевченківський, Печерський район
Я-ваш шанс• сегодня в 15:57
Авторе, це так не працює. Значні суми потрібно замовляти з сьогодні на завтра у відділенні банку, і так, курс ви дізнаєтеся тільки у день обміну
бювет_в_обед• сегодня в 15:58
Гляньте мережу оптових обмінників. Я декілька разів міняла - мені дуже сподобалося все. Я міняла на Ярославовому Валу 38 Обмін валют X-Change. У них там охорона, гроші величезними пачками. Є телефони - може уточнити потрібну валюту-суму.
ПодругаМужа• сегодня в 16:06
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ви думаєте, в автора настільки значно?
ДеньгиНеСдаю• 2 часа назад
Ответ длябювет_в_обед
Поддерживаю, тоже понравился сервис