Куда_бежать• вчера в 11:25
Що за маячня і звідки, це взялося поважати житло інших людей?
Приїхала до сина з невісткою в гості. Вони мешкають у віддаленому спальнику. Троя мені ніколи не імпонувала, як район столиці. Але…винаймають квартиру у звичайній панельці, не самого кращого стану підʼїзд, старенький ліфт. І я просто сказала, що ліфт страшненький у них. У нас в ЖК просто все свіженьке і нове, тому напевно і дивно мені. Коли зайшла в квартиру, то начебто що нічого поганого не сказала. Зауважила просто, що стелі у них низькі, на фоні нашої квартири, ну і додала, що наша двокімнатна кімната, має набагато більше планування, ніж їхня трьох кімнатна панелька. Невістка вже дивилася на мене, як на ворога. Я просто сказала, потрібно нормально реагувати на критику. Запитала у невістки, чому не змінить люстри? Вони вже неактуальні, ремонт 2012 року, самі розумієте. Вона сказала, що купує тільки те, що зможе забрати з квартири. Стан люстри для неї цілком нормальний. Вона не бачить проблеми. Після мого візиту, вона сказала, що будемо зустрічатися на нейтральних територіях або у мене вдома. Тому що на її думку я не поважаю їх вибір і не поважаю житло, в якому вони живуть. Мовляв, це їх вибір і їх все влаштовує. І що мірятися орендованим житлом, це не нормально. І не культурно заходити і як вона сказала «гадити чуже житло», до якого вони фактично не мають ніякого відношення. Чесно, не хочу бачити Її більше. Що порадите ?
Грибной_Дождик• вчера в 11:39
Ответ дляКуда_бежать
Ні, чому я маю оплачувати? Вони ж мені не оплачують. Я знайшла і на тому дякую.
Кто платит, тот и заказывает музыку.
Если не готовы платить, то шли бы вы на юх со своими советами.
Бандерівка• вчера в 11:39
Ответ дляКуда_бежать
Я притрушена на вашу думку? А заборонити приходити матері свого чоловіка до них в квартиру, бо фіфу образили, це нормально?
Вони і квартиру подалі від Вас зняли, щоб Вас не бачити.
Мудра молодь.
Несемо світло разом• вчера в 11:39
Вы неадекватная.
А невестка права.
Каждый живет по своим личным средствам и представлениям и нечего лезть со своими комментариями!
А невестка права.
Стріляний птах• вчера в 11:40
Ответ дляКуда_бежать
Достатньо і вона може вийти на роботу і працювати. В чому проблема ? Я ж орендую за 14 тис. грн в ЖК, а в них всього на три тисячі менше оренда вартує.
Проблема в тому, що вона- не ви. І має свої смаки, пріоритети та цілі. Люстри, фіранки , шпалери та розташування чужого житла- не ваш клопіт
Куда_бежать
• вчера в 11:40
Ответ дляАдминко
Вы душнила, я бы на месте невестки больше вас никогда бы не пригласила к себе в квартиру и не важно какая она съёмная или своя😤
В чому ви бачите душнілу? В тому що в мене є своя думка і смак?
Админко• вчера в 11:40
Ответ дляКуда_бежать
Да после таких разговоров это нормально, я бы ещё вас и послала в эротическое пешее
Смурфетта• вчера в 11:41
Ответ дляФоточки нема
свекруха, которая нянькой работает, снова появилась, судя по стилю?)
Раз в кои веки ее в гости позвали,и тут она не сдержалась
Автор,претензии к сыну,это он на лучшее жилье не зарабатывает
Админко• вчера в 11:42
Ответ дляКуда_бежать
Она не вы, у нее свои вкусы и взгляды, а вы ей пытаетесь свои навязать хотя вас об этом не просят
Несемо світло разом• вчера в 11:41
Ответ дляКуда_бежать
Так это ваше личное мнение. Чего его навязывать другим людям, у которых есть свое личное мнение?!
ВільнаНазавжди• вчера в 11:42
Ответ дляКуда_бежать
Пишите есчо, ржу с ваших комментариев
Бабайко• вчера в 11:43
Мамо, так а что там с неподаренной машинкой, так и остался ребенок без подарка на прошлый ДР?
Сочувствую невестке, зря она вас к себе впустила.
А ваш ЖК, мне помнится, её муж вам оплачивал ранее?
Куда_бежать
• вчера в 11:44
Ответ дляСтріляний птах
Так вона не змінює штори чи тюль. Там типу все дорого багато, на той час, кажу зміни тюлі на якісь дешеві, але нові. А вона фиркнула, що ці цілком нормальні і вони не з дешевих, вона їх пере і вішає назад. Типу дешеві вона купувати не буде, бо не хоче дешеве гівно людям після себе залишати.
Куда_бежать
• вчера в 11:45
Ответ дляСмурфетта
Він хотів винаймати, те що я порадила. А невістка не хоче платити великі кошти за чуже житло і забрала його на інший кінець Києва.
Смурфетта• вчера в 11:45
Ответ дляКуда_бежать
Чего вы вообще лезете,ещё не успокоились?
Птица секретарь• вчера в 11:46
Ответ дляКуда_бежать
Я ж не хотіла нікого образити, просто сказала свою думку. Тим паче, це не їхня квартира, можна ж переїхати в набагато кращі умови.
Ви будете за свій рахунок доплачувати за ті кращі умови?Ясна річ, як живуть в скромному житлі, то немає коштів на інше, чи збирають на власне.
І нащо їй нова люстра в чужу квартиру, як буде своя то вже під стиль та інтер´єр купить.
ВільнаНазавжди• вчера в 11:47
Ответ дляАгатаХристя
Тролль- психически больной?
’МамО- иди@@ка?’
Не мешайте пожалуйста автору троллить, он веселит здесь всех)
Смурфетта• вчера в 11:46
Ответ дляГрибной_Дождик
Кто платит, тот и заказывает музыку.
Так автор сама на шее сыновей сидит
Смурфетта• вчера в 11:47
Ответ дляВільнаНазавжди
Давно кстати не было
Куда_бежать
• вчера в 11:48
Ответ дляПтица секретарь
Ну 11600 на місяць, це вам дешево? Я за свою плачу 14.
ВільнаНазавжди• вчера в 11:48
Автор, напишите пожалуйста, правильно ли ваша невестка детей воспитывает?
Куда_бежать
• вчера в 11:48
Ответ дляВільнаНазавжди
Не знаю, дитину я бачу рідко.
Весела бджілка• вчера в 11:48
Ответ дляЯ не чарівниця вам
не за*обувати молоду пару своїми люстрами.
Подаруйте їм нову люстру, а не тарабаньте мозги
ВільнаНазавжди• вчера в 11:49
Ответ дляВесела бджілка
И новый лифт ещё пусть подарит, он немного дороже люстры
Я не чарівниця вам• вчера в 11:49
Ответ дляВесела бджілка
і нову свекруху
Куда_бежать
• вчера в 11:51
Ответ дляВільнаНазавжди
Вона сказала, що в мене якісь комплекси і що я намагаюся з ними якось змагатися, в кого гірше в кого краще. Хоча це далеко не так. А за ліфт сказала, що вона не в ліфті живе, їй на це байдуже. То питання до голови ОСББ.
ВільнаНазавжди• вчера в 11:52
Ответ дляКуда_бежать
Вы замужем? Как у вас отношения с мужем?