Майор Медуза• сегодня в 18:28

Почему негативно относятся к пролайферам

Вроде бы же они благородное дело делают.Да, 100% контрацепции не бывает. Это значит, что люди, живущие половой жизнью, должны либо принять радикальные меры, либо быть готовы к незапланированной беременности.А в вообще в большинстве случаев о контрацепции там и не думают,а лишь об удовольствии своем
Сиренькая• сегодня в 18:29
Простите, а где ’там’?

Фрекен бок• сегодня в 18:30
Кому должны?
Морская свинка• сегодня в 18:30
Это кто такие)?
Эт вернячОк• сегодня в 18:34
А в чем благородство?
Пишу вірші, дорого• сегодня в 18:34
Как много в жизни неизвестного.
Нічна ненажера• сегодня в 18:35
А почему к пролайферам должны относиться хорошо ? Эти люди несут какую - то ответственность за нежеланных детей , которых не абортировали после их уговоров ? Они решают проблемы женщин, которые родили нежеланных детей , благодаря пролайферам , и пожалели об этом или не вывозят материнство ? Таки нет. Может пролайферы хоть детей из детдомов берут и растят их . Тоже нет. Пролайферы - это балаболы, которые многим жизнь испоганили , но ответственности за это не несут.
Подвійна веселка• сегодня в 18:36
А яке діло вони роблять? Кожен має свою власну думку, має її право висловлювати, на цьому їхнє ’діло’ закінчується.

Щебетуха• сегодня в 19:09
По-перше вони пхають свого носа не в свою справу.
По-друге вони лише красиво горлапанять, що дитину треба народити. А далі що? Вони допомагають жінкам ростити цю дитину чи може вони допомагають покинутим у дитбудинках дітям чи всиновлюють цих дітей?
Щебетуха• сегодня в 19:12
Ответ дляПодвійна веселка
Так! Лише жінка та і її партнер мають право вирішувати що робити далі у випадку небажаної вагітності.
Ці ж пролайфери навіть не пропогандують надійну контрацепцію. В їх арсеналі лише 2 метода і вони найнижчі по ефективності.
Краще б вони йшли по школах та коледжах і налаштовували молодь звертатися до лікарів щодо підбору методів контрацепції.
Подвійна веселка• сегодня в 19:22
Ответ дляЩебетуха
Неможна звинувачувати інших, що чогось не роблять, якщо не робиш сам.

Це як казати, що той, хто жертвує на лікувпння дорослих краще б жертвував на лікування дітей.
Лівий Локіть• сегодня в 19:27
От буквально за те, що ви написали, і не люблять пролайферів. Бо нефіг в чужі труси лазити.
Домовенок Кузя• 2 часа назад
Як же бісить фраза, що якщо живеш статевим життям, то мусиш бути готовим до дітей
Да на єбєну мать мені ті діти?!
Ніколи не хотіли , я не винна, що по природі потребує сексу
Домовенок Кузя• 2 часа назад
Ответ дляЭт вернячОк
А в чем благородство?
Пиздуни
Щебетуха• 1 час назад
Ответ дляПодвійна веселка

Не зовсім правильне судження. Якщо вони проти абортів, то перш за вс5 треба профілактувати те, що може призвести до абортів, тоб незахищений статевий акт, я4ий може призвести до небажаної вагітності