Белоснежко• вчера в 20:49
Старечі плями на руках
Доброго та тихого всім вечора.Десь пару місяців тому помітила бліди плями на руках, думала пройдуть самі.
Зараз сталі помітніші, коричневі.Користуюся захистом від сонця 50 спф, окрім зимового періоду.( Лице, декольте, руки, плечі)Чому вони все лізуть.Користувалася цією маззю, та і вона зараз не допомагає.Що ще порадите.Вік 48
БезПаспортаНеПродаю• вчера в 20:54
Ну вони з´являються не тільки від перебування на сонці без захисту, а й через гормональні зміни, прийом деяких ліків (антибіотиків, контрацептивів)...
НаБалКоніХодять• вчера в 21:03
Чого це старечі? Немає такого поняття. Гіперпігментація буває з різних причин
Прилипало• вчера в 21:04
Ответ дляПапина дочка
Не бачу якихось контрастних плям.
Згодна. Це далеко не старечі. Звичайна сезонна пігментація
Прилипало• вчера в 21:06
У Вас немає що лікувати гідрокортизоном(гормон)... Тому вона і не допомагає
Белоснежко
• вчера в 21:06
Кусачая Я• вчера в 21:07
Ответ дляНаБалКоніХодять
Старечі, тому що вони дійсно в переважній більшості випадків притаманні людям похилого віку. А починаються вони дійсно десь у віці 45.
Прилипало• вчера в 21:09
Ответ дляБелоснежко
Може фото не передає, ось такі.
Моїй руці 49, таке саме. У Вас наче ще шкіра пружніша за мою. Вже ми не молоді німфи
Кусачая Я• вчера в 21:09
Ответ дляБелоснежко
Може фото не передає, ось такі.
Не передає, тому що у вас фокус на квіточках покривала, а не на руці 😉
Прилипало• вчера в 21:10
Ответ дляКусачая Я
Старечий вік то далеко не 45+, що Ви таке надумали?
Млинець Мій• вчера в 21:13
Ответ дляБелоснежко
Може фото не передає, ось такі.
ну так, починається старіння організму. Якраз гормональні зміни.
Капризуля• вчера в 21:15
Ответ дляКусачая Я
А к 60 рокам іїх буде достаньо. Це не лікується
Кусачая Я• вчера в 21:16
Ответ дляПрилипало
Я не писала, що 45 це старість, я написала що вони частіше зустрічаються у старечому віці, а починають зʼявлятися десь після 45. Просто в 60-70 їх вже багато і вони помітні для оточуючих.
Ви що, мені самій лише 46, старою себе не вважаю, але на жаль теж маю декілька таких плям. Зʼявилися роки півтора-два тому.
Кусачая Я• вчера в 21:19
Авторе, в мене їх було більше, почала мазати сироваткою з В3 і дрібні пішли, а оці 2 залишилися. Я її для обличчя взагалі то придбала, але і на руки трохи наношу
Сонячний день• вчера в 21:20
Вы когда кремом с спф пользуетесь на руки, плечи, они вообще не меняются за сезон или немного загорают? не появляются в этих местах новые пятна, веснушки?
Кстати, у вас хорошая кожа на руках. Мне 38, как пергамент. Постоянно чтото делаю, особенно с химией сохнут.
13чудоСВЕТА• вчера в 21:21
О боги, в мене вони років з 35 і я взагалі про це не задумувалася, ну плями та й плями собі. Тільки ось зараз дізналася що то щось старече і взагалі проблема ..
Кусачая Я• вчера в 21:23
Я оце думаю, може для рук на літо придбати оцей флюїд? Там і ніацинамід і одразу сонцезахист. Дороговато звісно, але красота тільки в юності безкоштовна 🙈
Не служанка• вчера в 21:27
Это не старческие, это гиперкератоз. У меня такие лет с 25ти на руках. После 40 появились и на ногах. Дерматологи говорят, что это плохая усваиваемость витаминов а и е. И таки да, у меня есть нарушения липидного обмена. У мамы такие стали появляться после климакса, но она много бывала на солнце без спф и шляпы.
Мои на руках летом чуть темнеют, зимой почти не видны, от солнца зависят как веснушки. Удалять сложно, их много, руки тяжело обезболить нормально, только кремами под пленку. Будет дорого и снова появятся.
Белоснежко
• вчера в 21:38
Ответ дляСонячний день
На лиці та декольте немає , а руки це просто якась ряба шкіра в плямях
Сонячний день• вчера в 22:05
Ответ дляБелоснежко
Вы отлично выглядите, такая хорошая кожа)
У меня с лицом проблемы- гиперпигментация. Не переживайте, это такая мелочь, главное, что со всем остальным всё в порядке)
Тримаю свічку• вчера в 22:26
я старше на 10, у меня достаточно резко стали заметнее 2 года назад (бледные веснушки всегда были). От солнца прячусь всю жизнь.
что посоветовать - не знаю(
Папина дочка• вчера в 22:58
Ответ дляБелоснежко
Може фото не передає, ось такі.
Ото цяточки? Та ну на вас. У мене на обличчі на скронях такі є і що тепер? Завіситись?
Папина дочка• вчера в 23:00
Ответ дляСонячний день
Перчатки не догадались надевать?
Папина дочка• вчера в 23:05
Ответ дляСонячний день
А у мене у 50 років прищі полізли на лобі, скронях - от де біда. Явно гормональний дисбаланс почався