Барвіночка• сегодня в 07:41

Видели уже? Бронирование!!!

Все от СМИ до депутатов и прочих подонков в открытую говорят, что брони снимут практически всем мужчинам в Украине.
Я считаю, что это целенаправленное уничтожение населения страны, а вы?
Зробіть вибір:
вже голосів: 107
Нас уничтожают власти
Свой ответ
Заела_пластинка• 57 минут назад
Ответ дляПусин Кукин
Война для мужчин
Для женщин тыл, семья, отдых, заграница
Гамбург, Майамі, легенди про чоловіка спецназівця, кавалериста та морського котика

Патика-мотика• 56 минут назад
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ви читати не вмієте? Чи що з вами не так? Прочитайте всю інформацію. Агресор той,хто напав,ввести стан війни в Україні ,а не оголосити війну рашці. Що робити далі розписано по пунктах.
А как можно ввести военное положение если нет войны?
Заела_пластинка• 51 минуту назад
Ответ дляМира всем
Теперь наверное люди довольны, что благодаря небесной сотне на небесах уже сотни тысяч...
Завдяки організаторам заходу, його спонсорам. ’Небесною сотнею’ пожертвували заради великої мети, перенаправити на Україну вектор російської агресії і вже розпочати довгоочікувану війну.

Щодо втрат, росіяни втратили більш ніж 1.3 млн осіб. Війна піхотна, артилерійська. Далі самі думайте.
Заела_пластинка• 50 минут назад
Ответ дляПатика-мотика
Можна все. Заперечити нема кому.
Патика-мотика• 48 минут назад
Ответ дляЗаела_пластинка
Можна все. Заперечити нема кому.
На болотах можно все
Вписать области чужой страны как свою территорию… да что угодно.

А у нас конституция есть.
Луноликая Вика• 48 минут назад
Ответ дляПусин Кукин
Сейчас на одного на передовой нужно 8-13 в тылу, так шо остыньте. Никто логистику трогать не будет.
Лучше изучайте военную науку, может уйдете от глупостей и стереотипов советчицы)
так буде демобілізація і ті що 4-5 рік на війні займуть місце в тилу
ЖаннаНеАгузарова• 47 минут назад
Ответ дляПатика-мотика
На болотах можно все

А у нас конституция есть.
Ага,на паузу поставив конституцію ваш гарант.

Мира всем• 42 минуты назад
Ответ дляЗаела_пластинка

Щодо втрат, у нас и население 1 к 3, да и то было...
Заела_пластинка• 40 минут назад
Ответ дляПатика-мотика
На болотах можно все

А у нас конституция есть.
Все вірно. Конституція та рівність статей, паріотизм та почуття громадянського обов´язку. Тому не сидіть на порадниці, а опановуйте технічні характеристики автомата Калашнікова, протипіхотних мін, ручних гранат. Ви вмієте кидати гранати? На скільки метрів виходить закинути на бігу?
Заела_пластинка• 38 минут назад
Ответ дляЛуноликая Вика
Демобілізації не буде аж до перемоги. А ось часткова мобілізація порадниць цілком можлива.
Пусин Кукин• 35 минут назад
Ответ дляЛуноликая Вика
Не будет никакой демобилизации до конца войны. Не тешьте себя надеждами..
У нас не СССР с его 300 млн мобресурса.
ЖаннаНеАгузарова• 31 минуту назад
Ответ дляПатика-мотика
Після військового стану оголошується стан війни. Для своїх громадян. Тобто,у нас війна,на нас напали. Проводиться мобілізація. Законно, за нормами,вказаними в конституції. Існують хвилі мобілізації,де першочергово у війні задіюють військові формування і держслужбовців. Цивільних готують до наступних хвиль мобілізації. Що в нас зараз відбувається? Військові виловлюють цивільних,держслужбовці заховались за бронями.
Далі по пунктах:
— задіяти п.3 ст.27 Статуту ООН ;
— задіяти Будапештський меморандум ;
— задіяти сьомий розділ Статуту ООН .
Це на міжнародному рівні.
Але влада в цьому не зацікавлена. Чому? Тому що війна зачепить їх безпосередньо. Вони не зможуть жити своє краще життя, красти і заробляти на крові. І ще, повинна бути найвища міра покарання за корупцію. Але цього також не буде,бо доведеться карати самих себе. Тому ось такий простий вихід, вивільнити ще трохи ресурсу, потім ще трохи, а згодом ресурс закінчиться..
Гола з конопель• 28 минут назад
А де дівся той Лен-дліз? Який так пафосно підписували? Чому у нас забрали варіант ’перемогти, відігнати росіян’, а дали на вибір два рівнозначно-геноцидні: або під росію, або воювати до останньогго українця?
Идеальная оптимистка• 26 минут назад
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Далі по пунктах:
— задіяти п.3 ст.27 Статуту ООН ;
— задіяти Будапештський меморандум ;
— задіяти сьомий розділ Статуту ООН .
Це на міжнародному рівні.
А шо буде коли закінчиться ресурс?
ЖаннаНеАгузарова• 22 минуты назад
Ответ дляИдеальная оптимистка
А шо буде коли закінчиться ресурс?
Влада звалить,нас доб´ють. Один із варіантів.
Бритоножка• 10 минут назад
Ответ дляГола з конопель
Делся туда же куда и спутник Притулы и еще много чего.
df364tye3• 9 минут назад
пока всех , не ,,,
Заела_пластинка• 7 минут назад
Ответ дляГола з конопель
Так було задумано. Партнери старші, мудріші. Їм видніше, як треба. Недаремно ми їх головними призначили
df364tye3• 3 минуты назад
Ответ дляНиф_ниф
Я також жінка, а ще людина, і мені не пофіг, як знищують українців
территория благодатная , очень большая , ровным , мягким климатом ,,,
очистить от разбалованного населения и наследия хх века , промплощадок, заводов , промзон ,,,
после обустроить для жизни по новому, чистого листа ,,,
точно не для арабов, нелегалов и пр ,,,