Дівчатка пісеажіть де Ви робили операцію баріатрію? Не дорого. Я не можу собі дозволити 5000 дол . Шукаю дешевше. Але вона мені дуже потрібна вага вже 140 кг.
Буду дуже Вам вдячна
Мамкиня доця• 08 мая в 09:11
Можна скинути за допомогою дієти, яку призначить ендокринолог.
Будете і не голодні, і смачно, і десь 4-5 кг на місяць зникатимуть.
Консультація ендокринолога плюс аналізи до 3000 грн.
Частину аналізів через сімейного безкоштовно можна здати.
Агент Пинкертона• 08 мая в 09:12
Идите к врачу. Может вам таблетки помогут, какая бариартрия.
У свекровь діабет 2 под вопрос, поет глюкофаж и тп та вес уходит отлично...
Вчителька з мікрорайону• 08 мая в 09:30
К эндокринологу сейчас есть препараты , операция это на просто уменьшение желудка почитайте отзывы людей , что потом какие проблемы , витамины макро-микро ничего не всасывается и так далее . Есть еще балкон ставят на полгода почитайте , вы за это время должны поменять весь свой уклад .
Ответ дляМамкиня доця
Це все пройшли. Нажаль пішло звикання до уколів , і вага повернулась
Ответ дляАгент Пинкертона
Нажаль не допомогло. Постійно хочеться їсти. Уколи дали результат на 3 місяці і вага повернулась
Ответ дляПростоБелка
Це крайній захід, краще вже оземпік
Нажаль пішло звикання і вага повернулась
Мамкиня доця• 08 мая в 09:37
Ответ дляKoskor.com.ua
Я нічого не писала про уколи.
Просто змінити харчування, режим дня.
Я минулого року скинула 15 кг за 4 місяці. Практично без зусиль.
Без таблеток, уколів і т.д.
Просто змінити харчування, режим дня.
Без таблеток, уколів і т.д.
Вчителька з мікрорайону• 08 мая в 09:38
Ответ дляKoskor.com.ua
процедуру установки внутрижелудочного баллона почитайте , бариатрия это не выход точно , это путь сократить себе жизнь
Мамкиня доця• 08 мая в 09:38
Ответ дляKoskor.com.ua
Якщо хочеться їсти, значить, Ви не те їсте.
Мудробаба• 08 мая в 09:39
Ответ дляKoskor.com.ua
Так же после операции опять растянете желудок и все вернётся.
ПростоБелка• 08 мая в 09:49
Ответ дляKoskor.com.ua
Багатенько ви, звісно, набрали. У мене така ж проблема, великий апетит, швидко вага набирається, ефект йо-йо. Баріатрія вас доконає. Спробуйте місяць рахувати калорії, з вашою вагою візьміть собі меню 2000 калорій, їжте дробно, філе куряче, хек, яйця, овочі, фрукти не бійтесь їсти, сир кисломолочний, каші. Якщо голодні, от просто терпіть. Вас врятує тільки сила волі. Раніше лягайте спати, може взяти підсололджувач 0 калорій, пийте чаї. У мене літрова кружка, я заварю чай зі стевією та поптваю потроху. От захотілося їсти - відпила чайку солодкого. Зробіть це, доведіть світові і собі, що ви переможець! Обіймаю вас!
Непонятно• 08 мая в 09:55
Клиника Святого Николая в Запорожье.
Все, кто пишут про калории и чай со стевией, не понимают, что похудеть можно, а вот удержать - невозможно. А такие большие веса - риск для организма не меньший, чем операция. Автор, желаю вам здоровья и взвешенных решений.
А я женатая• 08 мая в 09:58
Ответ дляМамкиня доця
ха ха ха 3000 грн
одни анализы будут около 5, и консультация сейчас 1500 минимум у нормального врача
Мамкиня доця• 08 мая в 09:59
Ответ дляПростоБелка
Не можна дробне харчування.
З такою вагою, як у автора, у неї вже може бути інсулінорезистентність.
І дробне харчування - найшвидший спосіб довести її до діабету другого типу.
Має бути строго триразове харчування без перекусів.
Мамкиня доця• 08 мая в 10:01
Ответ дляА я женатая
ха ха ха 3000 грн
Реально треба індекс Хома і глікований гемоглобін.
Тис більше, що у лікаря автор була неодноразово вже і знає свої діагнози.
А я женатая• 08 мая в 10:01
Ответ дляМамкиня доця
гормоны, кортизол, кровь, холестерин
Мамкиня доця• 08 мая в 10:03
Ответ дляА я женатая
гормоны, кортизол, кровь, холестерин
Навіщо?
Перед призначенням уколів вона точно всі аналізи здавала.
Повторно перевіряти варто лише те, що не в нормі.
ЖующаЯКонфету• 08 мая в 10:26
Ответ дляKoskor.com.ua
Вам бариатрия не поможет с таким раскладом. Это работа с эндокринологом и психологом РПП. Сестра в таком же положении. На бариатрии скинула 15 кг и потом опять набрала тк сам голод никуда не девается. Пытается работать с психологом по РПП с антидепрессантами и препаратами от эндокринолога. Держитесь и обратитесь к хорошим спецам.
Ответ дляНепонятно
Клиника Святого Николая в Запорожье.
Спасибо Вам большое
Ответ дляПростоБелка
Боже як Ви чудово написали. Безмежно Вам вдячна за поради і бажаю Вам міцного здоровʼя ❤️
Ответ дляЖующаЯКонфету
Спасибо❤️
Ку ка ку ка ку• 08 мая в 10:53
только психотерапевт, ад+психотерапия, постоянное чуство голода, это проблемы в голове!