Баба Йога• вчера в 22:47
В Києві помер чоловік по причині «А МИ ТУТ ПРИ ЧОМУ»
Коротко - чоловіку стало погано біля БЦ Смарт плаза на виході з метро Політех, небайдужі перехожі почали серцево-легеневу реанімацію і ТРИЧІ послали гонців в метро, щоб винести нагору дефібрилятор, який знаходиться на платформі. Не схопили самі і потягли, а просили, щоб не було паніки і поліція не гналась. Людям ТРИЧІ відмовили винести деф нагору. Чоловік не дочекався дефа, швидка продовжила реанімацію, загалом 40 хв, чоловік не вижив.
Коли ми РеаніМетро встановлювали дефібрилятори в метро, кінцевою метою була не просто наявність дорогих коробок на стінах.
Потрібно було ПЕРЕКОНАТИ метро, що рятувати людей потрібно.
Цього не вдалося.
- Дефи встановили
- Продавили через 3 фракції КМР рішення, що працівники метро обовʼязково надають домедичну допомогу
- Кошти на ці навчання (закладені в наші проекти та бюджет міста) КМДА не використала
- Витримали брехню від керівництва метро, що проект РеаніМетро це «піар на крові»
- 10 життів з того часу врятували поліцейські в метро, це вартувало всього
Але щоб сьогодні вижив чоловік БІЛЯ метро, якому за ~5 хв могли винести з платформи нагору деф, потрібна була одна річ, яку неможливо купити чи встановити рішенням депутатів.
Працівникам метро мало бути не по..й.
А їм було по..й і вони ТРИЧІ відмовили, бо А ВДРУГ ШО
А після 10 хвилин деф уже не потрібен. Кожну хвилину після раптової зупинки кровообігу шанси врятувати падають на 10%.
Ми так і не змогли внести в «правила користування метрополітеном» пункт «Не будьте уродами».
Пробачте всі, хто не дочекався.
На жаль, жоден з родичів померлих в метро людей не писав скарги на метрополітен. Я ніколи не могла просити їх про це, зважаючи на горе, яке вони переживають.
Та непокаране зло завжди зростає. Завжди.
Заяви в поліцію також не вирощують в людях моральні якості, яких не існувало. Але ми маємо спробувати усе. Усе, щоб хоч трохи зменшити шанси, що це станеться знову.
Назарова
Цього не вдалося.
- Дефи встановили
Працівникам метро мало бути не по..й.
Пробачте всі, хто не дочекався.
Назарова
Слава Українi• вчера в 22:51
Двояка ситуація. Хтось з працівників метрополітену мав кинути своє робоче місце і бігти на іншу сторону проспекту щоб сторожити дефибрілятор чи дати під чесне слово? І всі перехожі вміють ним користуватися?
На циголках• вчера в 22:53
небайдужі перехожі почали серцево-легеневу реанімацію і ТРИЧІ послали гонців в метро, щоб винести нагору дефібрилятор
А на каком основании они имеют право его применить? Они медики?Эти очевидцы? И почему у скорой его нет, когда они на вызов приехали, с чем?
А_я_ЛОЖУ!• вчера в 22:53
Ответ дляСлава Українi
Мали кинути робоче місце і йти рятувати.
Якби людині стало погано на станції, то вони б теж кинули робоче місце
Слава Українi• вчера в 22:52
Ответ дляНа циголках
Швидка приїхала пізніше
На циголках• вчера в 22:53
Ответ дляСлава Українi
Швидка приїхала пізніше
Ну, а как очевидцы могут реанимировать вместо скорой дефибриллятором?
Слава Українi• вчера в 22:53
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Хто саме? Чергова по станції? Це транспорт підвищеної небезпеки, її б під суд віддали.
Мэри Попкинс• вчера в 22:53
Дефібрилятор не чудодійний пристрій і потрібен тільки якщо є фібриляція шлуночків ,його могли і одразу дати , а він промовить заряд не потрібен .
Слава Українi• вчера в 22:53
Ответ дляНа циголках
От питання. Люди вірили в себе або дійсно хтось з медосвітою був.
Мэри Попкинс• вчера в 22:54
Ответ дляНа циголках
Будь хто може ,там на ньому інструкція є
Красота неземная• вчера в 22:54
Ответ дляСлава Українi
Працівники метрополітену мають функціональні обов´язки. А деф то ще й матеріально відповідальна річ. А використання має бути людиною досвідченою. Чому швидка не возить дефи? Чи автору статті треба просувати ідею поганого метрополітену?
Слава Українi• вчера в 22:54
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ні, як раз вони б надавали допомогу на своєму робочому місці.
На циголках• вчера в 22:54
Ответ дляСлава Українi
Мужчину жаль, но тут какая -то невнятная история описана.
А_я_ЛОЖУ!• вчера в 22:54
Ответ дляСлава Українi
Мав кинути робоче місце той, хто проходив інструктаж і знає що робити
Анонім Перший• вчера в 22:55
Потому что дефибриллятор дороже жизни человека. А если украдут и вообще. Это Украина, детка. Тут полицейские бегут, оставляя раненых гражданских, а вы хотите чтоб дорогую вещь дали неизвестно кому
Зараз на дієті• вчера в 22:55
Абирвалг якийсь. Тричі просили. Та цей час швидка б приїхала сто раз.
На циголках• вчера в 22:56
Ответ дляМэри Попкинс
На каком основании? У них уже готова кардиограмма? Датчики? Вы вообще как себе это представляете? Что значит будь хто ?
А_я_ЛОЖУ!• вчера в 22:55
Ответ дляСлава Українi
Тобто одночасно і на посту стояли і рятували?
Слава Українi• вчера в 22:56
Ответ дляЗараз на дієті
Перехід перебігти 1 хв, а швидка їде 10-15 хв.
Анонім Перший• вчера в 22:56
Ответ дляЗараз на дієті
Ко мне 40 минут ехала, когда я упала в обморок.
Слава Українi• вчера в 22:56
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Одночасно конролювали ситуацію на робочому місці і надавали, так.
Красота неземная• вчера в 22:58
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ви зараз смієтеся? Ви часто кидаєте робоче місце, якщо у вас поряд з офісом щось трапляється? Чоловік не був пасажиром метрополітену, чого б це інструктована особа кудись бігла?
Слава Українi• вчера в 22:57
Ответ дляАнонім Перший
Відверто кажучи, на знепритомнення і зупинку серця все-таки їдуть по-різному.
Мэри Попкинс• вчера в 22:58
Ответ дляНа циголках
Він автоматичний і спрацьовує тільки якщо є фібриляція шлуночків, у іншому випадку(здоровий або смерть )він не дає розряд . Вбудований голосовий помічник який покроково озвучує дії. Право користуватися є не тільки в медиків . Раджу хоча б відео подивитись з його роботою , це всім корисно
Анонім Перший• вчера в 23:00
Ответ дляСлава Українi
Кто диагноз ставит? Меня люди откачали минут за 10, но пришлось 40 минут ждать уже вызванную скорую. Меня отвезла скорая в больницу и еще попросили денежку на бензин
Манкоголік• вчера в 22:59
Ответ дляКрасота неземная
эммм, а если на месте мужчины были бы вы, или отец допустим ваш? вы бы тоже думали в первую очередь о мат ответственности сотрудников метро?
эти дефибриляторы в метро я как раз пару дней назад вспоминала в какой-то теме. в том контексте, что они хоть и есть, но будет ли кто-то ими в состоянии воспользоваться с пользой -вопрос. начиная с того, как (не медику) понять что нужен именно он, не побояться вообще его взять, более менее правильно применить... короче, куча звезд должна сойтись... а тут прям просили и не дали, ну треш полный
Красота неземная• вчера в 22:59
Ответ дляНа циголках
Та все ж зрозуміло. Заголовок дуже інформативний, щоб мати уявлення що й до чого
Мэри Попкинс• вчера в 22:59
Ответ дляАнонім Перший
На відсутність дихання виїжджають одразу