Рогнеда Карповна• Изменено 1 час назад

Вы тоже так делали?

Тема для тех кому далеко за 30 и больше. Помните в 90-х и начале 2000-х была такая мода включать музыку чтобы вся улица слышала? Я иногда тоже так делала, включала рок и рэп. А мой дядька в начале 90-х выносил акустику на балкон не застеклённый и врубал музыку. Вечно соседи жаловались на него, а потом и на меня.
Вы тоже так делали?
Жінка з перцем• 1 час назад
Не помню.
Но нравилось, когда так делали другие. Люблю музыку

Укр_жіночка• 1 час назад
Канечно. Тільки я танцювальну слухала
Форточка• 1 час назад
Мы с подругой бсб врубали Но не надолго)
тянитолкайка• 1 час назад
Да, я Земфиру, МТ, Арию , Цоя , ночных снайперов и HI-Fi врубала
Мой завтрак• 1 час назад
Была такая мода. Дичь полная. Почему это устраивало окружающих?
тогдалия• 1 час назад
Нет
автор Рогнеда Карповна • 1 час назад
Ответ дляФорточка
БСб это что?

Форточка• 1 час назад
Ответ дляРогнеда Карповна
БСб это что?
Значит, вы точно не фанат) бекстрит бойс)
автор Рогнеда Карповна • 1 час назад
Ответ дляФорточка
А так бы и написали
Я не Тролль• 45 минут назад
Да. Я шла гулять с собакой на пустырь и выносили на балкон колонку. Слушала на пустыре металлику.
сейчас вбыла б себя за такое. Но мне сейчас не 14, а 46))))
Кинг-Конгша• 43 минуты назад
Не було так і навіть не чула в сусідів
Угги в горошек• 13 минут назад
Ця мода з´явилася набагато раніше, массово коли з´явилися магнітофони. А це з кінця 70х. До цього радіоли крутили на всю гучність і щоб вікна були навстіж. Кожна молода людина мріяла мати магнітофон і врубити гучно музику щоб усі отоючі були під враженням). А коли з´явилися касетніки, то з ними і гуляли, тримаючі або на плечі, або в руках. Бобінні магнітофони виставляли у вікно. Зараз це смішно, а тоді це було не просто музика, а символ достатку, яким хизувалися. А якщо і ще записи закордонної музики були, то взагалі крутяк. Цим не тільки молодь грішила. Моєму вітчиму у середині 80х було вже за 40. Я пам´ятаю скільки було у нього радості, коли купив касетний магнітофон.