aksenuda• сегодня в 15:27

!!!!пуйло хочет встречи с Зеленским и сказал, что конец войне скоро

Путін зробив резонансні заяви щодо завершення війни

Лідер фашистського режиму РФ Путін висловив готовність зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським за межами Москви, «у третій країні». Це великий прогрес у його сприйнятті реальності.За його словами, така зустріч повинна стати завершальною і мати на меті підписання договору, а не проведення переговорів для припинення війни. Інформацію про заяву Путіна розповсюдили російські пропагандистські ЗМІ, зокрема агентства ТАСС і РІА Новости.

«Зустріч із Зеленським має бути остаточною точкою процесу врегулювання, а не переговорами», — заявив Путін.

Він також сказав, що ситуація рухається до завершення «українського конфлікту» — так диктатор назвав війну, розпочату Росією проти України.

За словами Путіна, Сполучені Штати «щиро прагнуть врегулювання», але це насамперед «справа Росії та України».

При цьому він висловив побажання, щоб переговори від ЄС представляла особа, яка «не наговорила гидоти» про Росію. Як можливого кандидата Путін назвав ексканцлера Німеччини Герхарда Шредера — свого давнього друга та колишнього голову ради директорів компанії Nord Stream 2 AG.

Окрім цього, Путін заявив про передачу Україні 5 травня списку з 500 українських військовополонених для обміну. Проте він заявив, що представники української сторони нібито повідомили Росії про неготовність здійснити обмін, хоча він не уточнив, хто саме озвучив цю позицію.

Водночас джерело в Офісі президента України спростувало ці твердження, наголосивши на тому, що робота над обміном військовополоненими у форматі 1000 на 1000 триває.

«Твердження Путіна про те, що Україна нібито заявила РФ про неготовність до обміну полоненими, не відповідають дійсності. Оскільки домовленості було досягнуто за посередництва США, фактична реалізація обміну залежить від здатності американської сторони виступити її гарантом. Наразі тривають активні контакти щодо цього питання», — заявив співрозмовник з ОП Суспільному.

Зазначимо, що Путін вперше, хоча б на словах, погодився на зустріч із Зеленським не в Москві, що було не серйозно. Також вперше від нього пролунали слова про наближення завершення війни.

А ось бажання залучити до переговорів одіозного Шредера — очевидний анекдот. Ця людина не може представляти інтереси об’єднаної Європи, бо є яскраво вираженим посіпакою Путіна, який живе за рахунок російських грошей і фактично підтримував війну проти України.
https://real-vin.com/putin-zrobiv-rezonansni-zajav...
автор aksenuda • сегодня в 15:31
ой то наркоман то нелегитимный то фашист то нацик то срацик а тут уже ПРЕЗИДЕНТ УКРАИНЫ ВЛАДИМИР ЗЕЛЕНСКИЙ .от пуйло всрався

Триндичіха Байрактар• сегодня в 15:32
А мы наивные и поверили что войне конец
автор aksenuda • сегодня в 15:32
ой мы не будем с ним гаварить он нихто .ой мы не станем с ним ничего подписывать а тут уже прям пластинка поменялась
автор aksenuda • сегодня в 15:34
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А мы наивные и поверили что войне конец
ну все может быть все может статься.видимо алкашня и зеки с бомжами кончаются а ванька хоть и дурак за печкой шарится что б яйца не разорвало дрончиком в чужой стране
ПадаюВреверансах• сегодня в 15:34
Поймайте Вову і везіть.
А вдруг...
автор aksenuda • сегодня в 15:35
може отцепится от нас старый крысеныш.вон уже эс ве оу угрожает армении .ереван подал заявку на вступ в ЕС молодцы то пуйло вже казиться шо устроить им войнушку
автор aksenuda • сегодня в 15:36
«Не нужно доводить до крайности». Путин пригрозил Армении повторением сценария Украины из-за планов вступить в ЕС

автор aksenuda • сегодня в 15:37
Также Путин сообщил, что просил повлиять на Зеленского (чтобы Киев не атаковал Москву 9 мая) не только у США, но и у Китая и Индии
автор aksenuda • сегодня в 15:38
Российское вторжение в Украину близится к завершению, заявил президент Владимир Путин.-москов таймс
Britishop• сегодня в 16:08
Ответ дляaksenuda
накой нам их мАцква с их парадобесием, Зеля конечно знатно Пукина потролил, сам Песков не мог ржачку утаить ’парад Дозволяю’ в периметре таком то)) Скорее всего и не собирался бомбить, знал что будут руки выламывать и просить. Зато 1000 военнопленных освободил!, а это гораздо важнее, чем гонять дронами их никчёмный парад.
АстроДок• сегодня в 16:12
Contento• 2 часа назад
Ответ дляaksenuda
Так он и не будет говорить с Зеленским. Обещать -не значит жениться. А путин даже не обещает. Максимум будут ещё одни переговоры и опять бесполезные. Между министрами и представителямя Украины и рф. Очередная говорильня.