Неместная Я• 1 час назад

Гетманцев проти легалізації прихованого носіння "короткостволу"

Депутат Верховної Ради від фракції "Слуга народу", голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев повідомив, що проти легалізації прихованого носіння короткоствольної зброї.

"Давайте визначимося з термінологією. У нас зброя легалізована. Ми говоримо з вами про легалізацію прихованого насіння короткостволу. Якщо ми говоримо про це, то я проти цього і не вважаю це альтернативою вирішенням безпекового питання. Безпека в державі – це те, що має вирішуватися державою. Тому для мене дуже дивні заяви міністра внутрішніх справ, який каже, що давайте в зв´язку з катастрофою на Деміївці відкриємо дискусію про легалізацію зброї. У мене питання: чи не є позиція міністра очікуваною для суспільства реакцією на резонансну подію? Чи хтось забув, що безпека життя, власності, здоров´я в державі – це завдання держави?", - сказав депутат.

За його словами, тут не може бути жодної дискусії, і держава має захистити, забезпечити реалізацію цієї функції незалежно від того, чи зброя легалізована чи не легалізована. Це не взаємопов´язані речі, але їх треба вирішувати окремо.

"Держава, яка не може забезпечити припинення нелегального ринку тютюну, яка не може взятися і припинити контрабанду, не в змозі собі дозволити якісну дозвільну систему для зброї", - підсумував Данило Гетманцев.

Як повідомляли Українські Новини, Данило Гетманцев повідомив, що категорично проти наповнення українського ринку праці за рахунок мігрантів.
Показушница• 1 час назад
Ну хоть тут он что-то нормальное говорит

автор Неместная Я • 1 час назад
Ответ дляПоказушница
Сомневаюсь, что он понимает что говорит. Скорее всего Юлькино место гавкальника власти занять хочет.
Обращеница• 1 час назад
Финансовую, налоговую и таможенную политику уже завалил, теперь сюда лезет
автор Неместная Я • 1 час назад
Ответ дляОбращеница
Вот пусть и занимается финансами и таможней, а то уже к мигрантам и оружию полез...
Дама-мадама• 1 час назад
´Вільні люди мають зброю!´

Держава чомусь боїться свого населення
автор Неместная Я • 1 час назад
Ответ дляПоказушница
Говорить-не мешки с деньгами ворочать