lilul990• 13 мая в 16:32

Пора знімати всі гроші з депозитів

Набібуліна скоро застрелиться, але перед цим видала такий прикол
СонячнаДівка• 13 мая в 19:27
Ответ дляlilul990
Не знаю, моя бабця до 86 років дожила, ївши в дитинстві суп на кислій капусті і ще якійсь траві, картоплі, молоко від корови і яйця були єдиним джерелом кальцію і білка, хліб гливкий, мясо бачила тіки по святам

Хрєн його знає шо насправді треба для людини і її здоров´я
Міцний сон людини з чистою совістю

Колишня муза• 13 мая в 19:35
Ответ дляlilul990
Уже нема прямої кореляції між тим шо ти їси і здоров´ям. А хто каже шо є - хоче продати вам ідею здорової тарілки і всяку іншу фігню. Я общалась в англії з індусом колегою, який дуже бідував у дитинстві і не мав змоги добре харчуватись. У нього прекрасне здоровля, шкіра, всі свої зуби і шикарне волосся.

Чого прекрасне здоровля бо він по долгу служби проходить медогляди часто
Похибка вижившого вона така... Сотні тисяч це не показник, зате ’спілкувалася з індусом і він здоровий’... Ну, якби, з тим, який не здоровий/не вижив спілкуватись тяжко
ХикориДикори• 13 мая в 19:36
Ответ дляПушка заряджена
Ну как перестала рашка ракеты производить? А дроны?
Посмотрите лучше цены у нас на все, я раз в неделю закупаюсь в Сильпо и каждый раз цены на порядок выше за те же продукты
В кацапсиані теж дорочає, але загалом у них харчі дешевші, ніж у нас, комуналка також, так що ми в більшій сраці, ніж вони. Хоча факту, що вони кончені тварі, це не міняє.
автор lilul990 • 13 мая в 19:37
Ответ дляКолишня муза
У них тисячі здорових активних дітей. При їхньому харчуванні...
Колишня муза• 13 мая в 19:43
Ответ дляlilul990
З мільярду? Нормально у них зараз все, з харчування у тому числі. Ще раз повторюсь, недоївше покоління 90, у яких ’все було нормально’ вже починає пожинати плоди. Тож не пишіть нісенітниць. Неможливо виростити здорову особину без нормального харчування. Особливо у статистично вагомій кількості. Це є ніби очевидно, працює на усіх живих і умовно живих. І тільки люди, ти глянь, особливі
автор lilul990 • 13 мая в 19:44
Ответ дляКолишня муза
А доївше і переївше? Діабети, переддіабети, ожиріння, метаболічні порушення.
Колишня муза• 13 мая в 19:45
Ответ дляlilul990
Діабети і ожиріння - якраз прямий наслідок недоїдання в дитинстві/юності. Ви б хоч темою цікавились перед тим, як писати.

автор lilul990 • 13 мая в 19:48
Ответ дляКолишня муза
Я цікавлюсь. Майже насильно. Бо у мене сестра доктор медичних наук і навішує мені все це в розмовах
Патріотка з дивану• 13 мая в 19:48
Ответ длядожену і ощасливлю
Нет. И еще я думаю что в школах нужно преподавать основы финансовой грамотности. Например вместо тригонометрии
согласна с вами, чтобы взрослые люди потом не называли депозит долговой раССпиской
Пускаю бісики• 13 мая в 19:50
Ответ дляlilul990
У субпродуктах для мене нема обмежень, їх я нормально сприймаю. І їм багато
Так вони ж теж вважай виросли на всяких добавках і гормонах,через шлунки і печінку в основному і перетравлювалися.
Поліцейський патруль• 13 мая в 20:10
Ответ дляПушка заряджена
А дешевле маркетов или рынка у вас нет? Акции по чт, власный рахунок, кешбек. И ’Сильпо’ это не про дешево, а о удобстве.
Бараболька• 13 мая в 20:41
Ответ дляПушка заряджена
Очередная со своим ’ на порядком’)))))
Одна_на_всей_планете• 13 мая в 21:58
Ответ дляПоліцейський патруль
АТБ дороже, чем Сильпо.