Видна міленіалка• сегодня в 08:59
Поліп
Після УЗД і консультації гінеколога, лікар наполягає на необхідності видалення поліпа - гістероскопії. Зараз необхідно визначитися чи згодна я, потім вже аналізи ближче до відповідного дня циклу. Хто робив, чи дуже це складна операція чи важко відходили від наркозу? Гінеколог говорить що це рутинне оперативне втручання, сильно болю я не буде, через 1-2 доби жінка повертається до звичного життя, лише трішки може тягнути низ живота ну і виділення незначні. А я боюся. Можливо краще спостерігати під контролем УЗД?
Видна міленіалка
• сегодня в 09:02
Ответ дляСкрипяСердцем
частная или гос?
хорошо бы послушать еще одно мнение
Лікар з приватний. Робити можу в приватній або в державній.
Само_достаточная• 2 часа назад
Делайте, это рутинная процедура для гинекологов. По длительности не долго минут 20, под наркозом. В тот же день домой. Пару часов от наркоза отойдете и поедете домой.
Ms. Сама прямота• 2 часа назад
Да это и операцией назвать сложно. Сама процедура минут 15, потом в палате полежать или поспать, часик-два и домой. Делала пару месяцев назад. У меня был наркоз через маску. Поспала не много и всё. Живот почти не тянул.
Видна міленіалка
• 2 часа назад
Ответ дляСамо_достаточная
Дякую. Лікар УЗД (знайома) теж каже видаляти, бо розмір величенький (12*5) немає чого тягнути, поки цикл регулярний в немає проблем, видалити і потім обрати з гінекологом подальші дії
Видна міленіалка
• 2 часа назад
Ответ дляMs. Сама прямота
Дякую вам.
годовасик• 2 часа назад
Полипы нужно удалять. Это факт.
Гистероскопия - не сложная процедура. По сути ее можно и без наркоза делать. Это не очень болезненно. Там наркоз нужен только для того, что бы вас обездвижить. Что бы не дергались в ответственный момент.
Отойдете от наркоза - уедете домой.
Шиворіт навиворіт• 2 часа назад
Мне даже 1-2 дня не понадобилось и ничего не тянуло. После обеда поехала домой, отлежалась так как от наркоза отхожу плохо, и норм. Важная деталь, что полипы в большинстве случаев снова растут. Поэтому вам может быть предложено лечение после.
Шиворіт навиворіт• 2 часа назад
Ответ длягодовасик
Полипы нужно удалять. Это факт.
Отойдете от наркоза - уедете домой.
Ну вы как бы понимаете что расширять цервикальный канал чтоб зайти в матку, это очень больно без наркоза? Или вы с анатомией не особо дружны?
годовасик• 2 часа назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
А вы хоть знаете, что наркоз в гинекологии начали применять только в 70-е годы прошлого века?
Шиворіт навиворіт• 2 часа назад
Ответ длягодовасик
К чему вы это написали? Типа раньше бабы терпели, и мы потерпим? Раньше много было варварских методов, особенно в гинекологии.
ТочноБудет• 2 часа назад
Видаляйте, якщо лікар каже. Проходила цю процедуру в середині березня. В медмістечку. Найнеприємніше з цього для мене катетер в руку) наркоз там і наркозом не назвеш, дуже швидко все, розбудили і на своїх ногах повели у палату. Там полежала трохи і через 2 години додому.
Mrs.Sexuality• 2 часа назад
Через годину після операції ви можете жити своє звичайне життя.
Теми про поліп тут майже кожного дня.
Думати немає чого, треба видаляти. Чи ви хочете залишити аби ріс собі?
Теми про поліп тут майже кожного дня.
Видна міленіалка
• 2 часа назад
Ответ длягодовасик
Полипы нужно удалять. Это факт.
Отойдете от наркоза - уедете домой.
Дякую. Коментарі трішки заспокоюють)
Видна міленіалка
• 2 часа назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
Дякую. Так , гінеколог зазначила після гістології визначимося що далі робить
Видна міленіалка
• 2 часа назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
Після процедури це якось відчувається?
Видна міленіалка
• 2 часа назад
Ответ дляТочноБудет
Дякую 💞
Видна міленіалка
• 2 часа назад
Ответ дляMrs.Sexuality
Теми про поліп тут майже кожного дня.
Та ні, чим більший тим важче буде видалити, + на огляді ніхто не може визначити чи не має він атипових клітин( хоч це рідко, але все таки ж буває), тому я ніби вже налаштувалася, що піду здам аналізи і видалю (день циклу ще дозволяє)
Само_достаточная• 2 часа назад
Ответ дляВидна міленіалка
Большой полип, делайте. Он может начать сильно кровить.
Само_достаточная• 2 часа назад
Ответ дляВидна міленіалка
Після процедури це якось відчувається?
Никак не ощущается вообще ничего
Йосип_молодий• 2 часа назад
Ответ дляВидна міленіалка
Забула уточнити мені 43 роки, дві вагітності
Где полип?
На шейке матке то удаляют прям на кресле у гинеколога и пошла домой.
Видна міленіалка
• 2 часа назад
Ответ дляЙосип_молодий
Где полип?
Тіла матки
годовасик• 2 часа назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
К тому, что и сейчас есть ситуации когда применение наркоза опасно для пациента. И операционная гистероскопия - это тот случай, когда можно обойтись без какого либо наркоза зафиксировав пациента.
Диагностическую гистероскопию вообще делают без наркоза.
Видна міленіалка
• 2 часа назад
Ответ дляЙосип_молодий
Тогда да в стационар
В сенсі? На довго? Бо лікар ніби казала, що відійду від наркозу і через пару годин додому (ну якщо все по плану)
Йосип_молодий• 2 часа назад
Ответ дляВидна міленіалка
Нет не долго