Из Кукуева я• 1 час назад

Булінг

Донька посварилась з подругою і вона влаштувала булінг проти неї всіх популярних дівчат. У доньки й так купа комплексів (не обоснованих, вона гарна і розумна). 14 років. Як мені діяти.
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Йти до директора, якщо це в школі

Файно Замало• 1 час назад
Що ви розумієте під словом булінг? Бо зараз виявиться що це тимчасовий особистий конфлікт
Svitlo_• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Йти до директора, якщо це в школі
Ну не до директора. А спочатку до класного керівника, якщо дійсно булінг.
Злюка-закусюка• 1 час назад
’популярные девочки’ - капец.
автор Из Кукуева я • 1 час назад
Якщо я піду, стане ще гірше, вони не зупиняться.
автор Из Кукуева я • 1 час назад
Ответ дляФайно Замало
Був особистий, але подруга вирішила інакше.
автор Из Кукуева я • 1 час назад
Я пропоную не ходити до кінця року в школу і перейти в іншу. Вона так не хоче.

автор Из Кукуева я • 1 час назад
Мені так боляче за неї. Вона дуже і дуже близько все сприймає до душі.
автор Из Кукуева я • 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Так булять не однокласниці, аиз інших класів дівчата, точніше одна компанія з різних класів
Божий одуванчик• 1 час назад
Собрать факты и обратиться в полицию. Они заставят школу увидеть проблему и донесут до родителей, что ситуация есть.
ХвостПистолетом• 1 час назад
В чому заключається булінг?
Непогодка• 1 час назад
Ответ дляИз Кукуева я
Тікати - не найкраще рішення для її подальшого життя. Навчите тікати від проблем - все життя буде тікати. Треба дати відпір
Само_достаточная• 1 час назад
ви знаєте,це зараз модно. ні директор,ні керівник нічого не вирішать.в нас таке саме було. Дочка гарна,яскрава,відмовила однокласнику зустрчатися.Мовляв,часу нема,готуюся до нмт (з 10 класу).Він так само усіх намовив. Перевела на сімейне. І нічого не втратила. Це навчить вашу доньку обирати друзів. Однозначно подруга була гімном з самого початку. Просто дочка ваша не хотіла цього бачити. А ще ніколи і ніяким подругам не розповідати секретів,бо то козирні карти проти тебе. Це наука. І вона мала її пройти. так само не розмовляли, писали про неї скрізь гидоти,надумані історії. А потім через півроку оцей кавалер став на її місце-ополчилис япроти нього,опозорили на увесь район. бидло-шайка розпалася.
ХвостПистолетом• 1 час назад
Ответ дляИз Кукуева я
Є скріни,фото, голосові?
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
До психіатра про пригнічений стан за довідкою ще можна сходити
Божий одуванчик• 1 час назад
Ответ дляИз Кукуева я
Ну как эторешит ситуацию? Они все равно ее будут доставать через СС
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляИз Кукуева я
Ваші пропозиції?
автор Из Кукуева я • 1 час назад
Ответ дляХвостПистолетом
В чому заключається булінг?
Насмішки. Вона йде і їй зневажливо кажуть привіт, сміються в спину. Вона плакала, вони почали казати - ти що плачеш, а ну давай більше
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляИз Кукуева я
Постійно тікати?

автор Из Кукуева я • 1 час назад
Ответ дляНепогодка
Як
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляИз Кукуева я
Тоді взагалі пофіг на них, прізвища імя, і заяви, ще подзвонити в міністерство освіти
автор Из Кукуева я • 1 час назад
Ответ дляСамо_достаточная
Дякую! Я таке саме перенесла, також відмовила зустрічатися і поки в інший клас не перейшла це не зупинялося, чи може просто виросли. Але я розумію як важко дитині. Чому в нашому суспільстві досі це гидке явище
автор Из Кукуева я • 1 час назад
Ответ дляБожий одуванчик
Так, вийти погуляти вона теж не зможе
автор Из Кукуева я • 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Ваші пропозиції?
Я не знаю
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляИз Кукуева я
Так, вийти погуляти вона теж не зможе
Переїжджайте в інше місто, а потім в країну
автор Из Кукуева я • 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Та звичайно, тут робота, будинок
автор Из Кукуева я • 1 час назад
Якщо я піду до батьків чи до директора, може бути ще гірше, донька категорично заборонила
Svitlo_• 59 минут назад
Ответ дляИз Кукуева я
Ну тоді просто чекайте.
Божий одуванчик• 55 минут назад
Ответ дляИз Кукуева я
Так, вийти погуляти вона теж не зможе
Ничего себе. Идите в полицию, ситуация требует вмешательства
автор Из Кукуева я • 55 минут назад
Ответ дляБожий одуванчик
Вони ж типу нічого такого і не роблять