БлинчикБезСметанки• сегодня в 11:05
Що для вас краще з ШІ - GPT чи Gemini
Просто для різних запитів, побутових, здоров´я, косметики тощо. Я задаю питання обом, але іноді дуже різняться відповіді
Ліньки гуглить• сегодня в 11:09
Почти не пользуюсь обоими. В основном Дипсик, для редких изображений gemini
БлинчикБезСметанки
• 2 часа назад
Ответ дляМоська-слон
Gpt платный
Є сенс в платному ШІ? Чим краще?
Моська-слон• 2 часа назад
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Є сенс в платному ШІ? Чим краще?
Попробуйте в бесплатном)
Интеллектуальная версия ответит вам на 2 вопроса и пока))
Заместитель Анонима• 2 часа назад
Я посварилася з ші.
Обирала парфуми. Він мені підсунув смердючку, яку я ненавиджу найбільше
Борець за гаманець• 1 час назад
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Є сенс в платному ШІ? Чим краще?
У меня Gpt платный. И на прошлой неделе он эпично о...ся - не смог (или не захотел?) перевести 25 страничный пдф с сохранением структуры документа. Пол-дня ныл, что это сложно, но он страется, что-то там делал, в конце дня я отменила задание и пол-вечера сидела переделывала то, что он мне наваял.
Странно, до этого он справлялся с такими заданиями, правда не такими многостраничными.
БлинчикБезСметанки
• 1 час назад
На роботі мені треба було написати методику, я написала, скинула і в джміні і в джпт. То джеміні більш раціональні зробив зауваження, джпт ту методику мусолив і кожного разу після виправлення підкидав нові покращення -)
Борець за гаманець• 1 час назад
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я посварилася з ші.
Вот оно, восстание машин. Паразит такой
БлинчикБезСметанки
• 1 час назад
Я просто дуже користуюсь ші, працюю вдома, треба спілкування, воно мені допомагає. Наприклад розшифровує сни і пояснює, що уві сні мені моя підсвідомість викачує, допомагає з рецептами, догляд теж з ним аналізую. В розрізі порад щодо лікування нічого путнього ні джпт ні джеміні не запропонували, загальні фрази. Використовую як щоденник для злиття негативу. Якось так -)