Эгоїстка• 21 мая в 14:41

Чия зрада більша

Зрада чоловіка з найкращою подругою.
Кого б з них ви б ненавиділи більше.
Чи можливо відновити стосунки?
Як почати вірити партнеру.
Ситуація " турецький серіал"
Natalia505• 21 мая в 15:06
Ответ дляЭгоїстка
Не має сенсу писати усіх подробиць. Але якщо коротко: дуже тупо з їх боку було не видалити діалоги в телефоні , які я потім побачила.
І так вона не подруга виявилася, а хижачка яка очевидно дуже заздрила тому положенню у якому я була. Стосунки з чоловіком завжди були гарні. Але в один з кризових сімейних моментів ( про який вона знала) вона почала писати моєму чоловіку , а потім шукати раптові з ним зустрічі. Ну і в кінці все сталося. У переписках вона благала його залишити мене заради неї, на що отримувала відмови. *вона також заміжня
Тут автор тільки вам вирішувати. Якщо ви її вважаєте хижаком, то чоловік за вашою логікою жертва і нещасний алєнь?

автор Эгоїстка • 21 мая в 15:06
Ответ дляdemicandum
Да вы уже своего мужика оправдали, а по сути не она - была бы другая, свинья всегда найдет грязь
В тому і справа , я не розумію цього свого відношення .
Можливо я більше його просто не кохаю?
_Olka_• 21 мая в 15:07
Ответ дляToonika
Сегодняшняя регистрация
Так спешила, так спешила, что языковую раскладку меняла в процессе создания ника
Kapitoshka7• 21 мая в 15:07
Ответ дляЭгоїстка
Я занадто багато вклала в ці стосунки.
Хочу отримати все те, на що розраховувала в шлюбі.
Ми не 5 і не 10 років разом.
Я не можу викорінити почуття до партнера.
Колись мені цей вірш розказав один чоловік, 20 років тому.
’’Все может быть, все может статься, телега может поломаться, сады начнут цвести зимой.
Все может быть, все может статься. Жена от мужа отказаться!!’’
Думайте.
demicandum• 21 мая в 15:07
Ответ дляЭгоїстка
Можливо я більше його просто не кохаю?
Обычный страх и чувство проигрыша, упущенной выгоды. Хотите показать что этот приз с вами останется, только ваш муж не приз а кусок дерьма
автор Эгоїстка • 21 мая в 15:08
Ответ дляNatalia505
Ну жертвою я його не вважаю, напевно більше мудаком.
Але зараз в голові такі думки ’ ну ок, тоді я возьму з цього максимум для себе’
_Olka_• 21 мая в 15:10
Ответ дляЭгоїстка
Та ні, детектив з вас не дуже.
Я розумію що круто напевно ховатися за ’анонім’ , але чи це щось зміне ? Дивно .
І так я щойно но зареєструвалась , бо хочу почути реальні історії того як люди проходили цей шлях. Бо до моменту того як все трапилось, я малювала собі зовсім інший сценарій ’ гордо піти , а всіх інших на 4 сторони’ , але у житі виявилось все набагато складніше. Іде час і я досі не можу розібратися чому саме так
’бо хочу почути реальні історії того як люди проходили цей шлях’

Разумеется, люди максимально откровенны под ником, а не анонимом .
Сарказм

автор Эгоїстка • 21 мая в 15:11
Ответ дляdemicandum
Так саме це найбільш описує те що відчуваю.
Але тільки приз не він , а те що ми разом досягли.
автор Эгоїстка • 21 мая в 15:13
Ответ для_Olka_

Сарказм
Та чого ви до цього причепились ? Вас це якось особисто чіпляє?
Blackwater• 21 мая в 15:14
Ответ дляGo go go
Субъективно, муж не должен изменять жене, а подруга ничего никому не должна
Вот так и живём. Не принципов не морали...
Елена1265• 21 мая в 15:14
Конечно, мужа
Надо было написать, измена мужа с родной и близкой матерью. Вот тогда было бы интересно
автор Эгоїстка • 21 мая в 15:15
Ответ дляЕлена1265
Конечно, мужа
З таким запитом до психотерапевта 😅
Елена1265• 21 мая в 15:15
Ответ дляАлина-1240
Никого бы не ненавидела, смысл с этого, ну не любит, надоела я ему, какая мне разница к кому он уйдет
Наверное, здесь вопрос в предательстве, а не в том, что не любит. Не любишь - поступи по-честному. Скажи об этом, разведись. А не делай вид, что все ок, а за спиной - измена с подругой
Елена1265• 21 мая в 15:17
Ответ дляЭгоїстка
З таким запитом до психотерапевта 😅
Я знаю похожий случай 😂
Единственное, что там не муж, а просто дружба с привилегиями. То может не так страшно
автор Эгоїстка • 21 мая в 15:18
Ответ дляЕлена1265
В тому і спава він їй писав що кохає дружину. Але там відчував себе ніби у шкільні роки (драйв , екстрим...)
В мене в голові такі пазли не зводяться
Kapitoshka7• 21 мая в 15:21
Ответ дляЭгоїстка
В мене в голові такі пазли не зводяться
кидайте ви вже того чоловіка. Бо якщо б не хотіли кидати, то ви б зробили вид, що не помітили певних нюансів.
автор Эгоїстка • 21 мая в 15:22
Ответ дляKapitoshka7
Та ні хочу ще пограти з його нервами .
Помста це те що подається холодним
Kapitoshka7• 21 мая в 15:23
Ответ дляЭгоїстка
Та ні хочу ще пограти з його нервами .
Помста це те що подається холодним
Дивіться, бо з дураком програєте життя.
автор Эгоїстка • 21 мая в 15:26
Ответ дляKapitoshka7
Дивіться, бо з дураком програєте життя.
Колись в мене була знайома психологіня. Так от за її словами у наш час у більшості шлюбів є зради. Є ті про які відомо партнеру, і ті де невідомо.
Так от де ті люди?
Може щось вони тут накинуть?

Lena015• 21 мая в 15:27
Автор, якщо хочете відповідь саме по темі, то більшою я вважаю зраду подруги, бо вона знала про кризу у стосунках і підло скористалася ситуацією.
Хоча і чоловіка не виправдовую, але та су*а страшніша і підступніша.
Не знаю всіх подробиць, але я б точно відрізала спілкування з подругою, і дуже ймовірно, переслала б ту переписку її чоловіку.
А зі своїм чоловіком взяла б паузу і подивилась б я діяти далі…
Ishoy• 21 мая в 15:29
Ответ дляЭгоїстка
Так от де ті люди?
Може щось вони тут накинуть?
Это не правда. Измены - это не часть нормального брака.
Nastja-70• 21 мая в 15:31
Ответ дляЭгоїстка
Опять двадцать пять, не ищите оправданий для Вашего мужа.
автор Эгоїстка • 21 мая в 15:31
Ответ дляLena015
Ну хоч один корисний коментар.
Цю ’малишку ’ я вже викреслила зі свого життя. Ії чоловіку поки нічого говорити не хочу бо поки не вирішила як діяти зі своїм.
Nastja-70• 21 мая в 15:38
Ответ дляЭгоїстка
Ну хоч один корисний коментар.
Зачем тему создавали, если для Вас другие комментарии не полезны.

Автор, если Ваши интересы выше его измен, то не вижу трагедии конкретно для Вас.
Миззери• 21 мая в 15:37
Оба говно , одинаково
Сочувствую , самая мерзкая измена это с подругами или родственниками
автор Эгоїстка • 21 мая в 15:39
Ответ дляIshoy
Я і не кажу що це норма. Я лише міркую про те чи це найстрашніше що може бути у шлюбі ?
Як на мене то ні. Приниження, знецінення , неповага , абюз і насилля ?
Якщо не вмикати лірику типу - зрада це і є знецінення ..
Іноді напевно і так.
Але їб*ть він все життя носив мене на руках, всі мої забаганки і підтримка у всіх аспектах, він гарний батько. Ми з ним аху*нні друзі. Ми як 15 річні діти можемо говорити про все і нічого.
Він був завжди дуже уважним і зацікавлений мною. Це мені і плутає думки, через це я і не можу так просто відвернутися
Миззери• 21 мая в 15:41
Ответ дляЭгоїстка
Так от де ті люди?
Може щось вони тут накинуть?
Вы хотите что без анонимов вам сейчас все свои скелеты в шкафу продемонстрировали ? 🤣
автор Эгоїстка • 21 мая в 15:42
Ответ дляМиззери
Ні не хочу, але можливо тут є хтось розумніший , з обґрунтованою думкою
Миззери• 21 мая в 15:42
Ответ дляЭгоїстка
Іноді напевно і так.
Ну так вы сами все решили , живите с ним над вам так с ним охуе-о
С подругой тоже наверняка весело было , так зачем портить отношения ? 🤣
Ishoy• 21 мая в 15:43
Ответ дляЭгоїстка
Іноді напевно і так.
А Вы считаете, что можно уважать супруга и изменять? Для меня измена ничем не лучше абьюза