Непонятно• 21 мая в 22:41
Хто брав електростанок ? Як вам
Електростанок Philips OneBlade Intimate
Хочу взяти для доньки 13 років на літо , пишуть що безпечно і не можна поранитись, і немає подразнення, алеж то написати можна що хош, може є хто має такий
КинДза• 21 мая в 22:44
Мій син для обличчя користуєиься. Це як дуже дрібненька машинка для стрижки волосся. Дійсно, нею поранитись неможливо.
Але лезо голить чистіше все одно.
Весела пiсенька• 22 мая в 00:06
В сина вже більше 2 років - постійно користується для всього (в прямому сенсі для всього). Картриджи там є різні (класичні, боди кит, поворотне, для чутливої тощо) і підходять до будь яких ’ручок’ серії ван блейд, бо кріплення скрізь однакове. Отже тут питання не власне у станку-ручці, а в тому який картридж більше сподобається.