Крапипопка• Изменено 22 мая в 04:12
Не спешите с разводом, девочки, если нет весомых причин
Был сложный период с мужем - часто ссорились. Я думала о разводе очень часто. Подписалась на одного блоггера, которая развеялась с мужем. Развелась потому что на ней был весь быт (3 детей) и муж не позволял ей тратить деньги практически ни на что (в частности она жаловалась, что в поездки они драли с собой гречку в судочках, а Старбакс он ей вообще запрещал). Она в своем блоге пропагандировала «свободу попугаям». Не скажу, что она меня «накручивала», но я с интересом следила как она после развода в 38 лет получила алименты до конца жизни, забрала деньги на дом (который купила), поделила опеку на детей (5 дней дети с ней, 5 дней с отцом), начала путешествовать и ходить на свидания. На очень много свиданий.
И вот итог спустя два года.
Крапипопка
• 22 мая в 05:08
Ответ дляLove_Love_Love_
Мені вчора теж він найбіше сподобався
Ну він простий і ніби веселий ))
муха в кедах• 22 мая в 05:17
30 романов? прям романы? не просто сходили на свидание, пообщались, а с сексом?
если да, то как-то фу. перебор.
Крапипопка
• 22 мая в 05:20
Ответ длямуха в кедах
если да, то как-то фу. перебор.
Утверждает, что да. Каждое свидание обсуждала в сториз. «Сегодня иду с новеньким», «завтракала с актером, вечером написал краш, остался у меня ночевать, вместе готовили» и т.п.
Ее посыл был в том, что теперь она будет выбирать и оценивать столько, сколько захочет. Ну а отказывать себе в удовольствии - она не собирается. Свобода.
Love_Love_Love_• 22 мая в 05:22
Ответ дляКрапипопка
Короче , перетворила свій блог на серіал « Секс і місто» молодець класний кейс зі швидкою монетизацією
Крапипопка
• 22 мая в 05:24
Ответ дляLove_Love_Love_
Та там нуль монетизації (з її слів). І багато хейту від чоловіків, який вона, чомусь, не видаляє.
постою_послушаю• 22 мая в 05:27
Ответ дляКрапипопка
Ось так виглядає весь її блог. Я коли його дивилась - як раз ми сварились часто - думала - ну от нащо мені це все. Жила б зараз як вона - робила б що захочу. Нерви б собі не псувала. Але у всього є «роки потому».
Что смущает вас в ее роках потому? То, что она , о ужас, всё еще не снова замужем?
Love_Love_Love_• 22 мая в 05:29
Ответ дляКрапипопка
Правильно все робить, що не видаляє хейт, хейт дає охвати. Ціль кожного блогу монетизації, якщо не зараз то в майбутньому.
Для чого його видаляти, якщо на один хейтерський коментар від мужика йому відповість 10 жінок, а це вже супер активність сторінки.
постою_послушаю• 22 мая в 05:32
Ответ дляКрапипопка
Слушайте, ну наверное это не так просто признать - 800 постов на тему «развод это прекрасно», «я наконец-то начала жить», «мужчины, которые вешают быт на жену - отвратительны», «мужчина должен за все платить», «я сходила на свидания с 30 мужчинами и ни разу за себя на заплатила», «как классно я зажила после развода» - спустя. Она собрала на этом свою аудиторию.
Дада, конечно, ей не просто признать, но уж вы то точно всё видите и всё понимаете и вас не обмануть
постою_послушаю• 22 мая в 05:34
Ответ дляКрапипопка
Щодо «не займається дітьми» та «не дає гроші» - я б не робила таких поспішних висновків. До розлучення всі діти були на домашньому навчанні з татом. Щодо грошей - вони жили в Каліфорнії в величезному будинку з басейном. Власному. Тому під час розлучення - їй вистачило грошей оплатити свій власний будинок на половину від їх спільного майна. Тобто так - на Старбакс витрачати гроші він не любив. Але рівень життя в них був високий.
Это называется золотая клетка. Не всем такое подходит.
постою_послушаю• 22 мая в 05:38
Ответ дляКрапипопка
Ну вона як на роботу ходила на ті побачення. Вона думала, що зараз раз - і знайде принца. А чоловік все це має спонсорувати (судячи з того, що вона отримала аліменти від нього на себе). Не те щоб я захищала чоловіка - але я слухала про її свободу - а мене ще мій підбішував тоді чоловік. Але стрималась і ми через цей етап пройшли.
Ну это вы еще посмотрите ’роки потому’, правильно ли сделали, что стрималися и не развелись. Если, конечно, хватит смелости признать, если ответ будет отрицательным
Чорт і Шо• 22 мая в 05:42
Ответ дляКрапипопка
Сейчас ей явно не очень хорошо. Два года, 30 романов и несколько сотен постов на тему - разводитесь, и жизнь будет прекрасна снова - спустя.
Автор это рай, 5 дней дети с ним, а так в всегда были с ней, ну так куба ей спешить
Чорт і Шо• 22 мая в 05:43
Ответ дляЖінка з перцем
3 детей и 30 романов. Вы всегда такая легковнушаемая? А, ну да, вы уже даже тему тут создали)))
Она в поддержку чуть не развелась
Пожмаковна• 22 мая в 05:44
Ответ дляКрапипопка
Ну чоловік намагався економити, при цьому вони жили в Каліфорнії в величезному будинку з басейном. В дітей були рахунки на навчання. Одружився він з нею після її першого розлучення - з ними жив і її старший син (4 дитина). Це дійсно така величезна проблема - Старбакс? Це скріни в підтвердження її стосунків «паралельно» і того про що вона вела блог.
Это она? Обычная, кому она нужна с детьми.
Чорт і Шо• 22 мая в 05:46
Ответ дляКрапипопка
В неї пунктик на темношкірих, тому вибір в неї був величезний. І періодично вона «закохувалась». Більш того - інколи встигала на два побачення за день. Вже не кажу про секс - вона себе не обмежувала взагалі ці два роки.
Какая молодец, я так тоже делала но мне 23 и я только но осталась к разводу
Панна Кота• 22 мая в 05:47
Ответ дляКрапипопка
Ну типу називати жлобом чоловіка через небажання купувати якісь штори та каву? При тому, що він перевіз її та її дитину від попереднього шлюбу в США, та забезпечив їм хороший рівень життя?
Треба дивитись по результату. Результат який? Вона сама, має 5 вільних днів на тиждень від дітей. Це вартувало розлучення в даному випадку?
Результат жінка була нещасна з ним, тому і розлучилась. А мала до кінця життя терпіти і до самої смерті шкодувати, що не спробувала жити, так як ЇЙ хочеться і робити те, що хоче вона?
Чорт і Шо• 22 мая в 05:48
Ответ дляКрапипопка
Їх було дуже багато, їй майже всі подобались. Але ніхто не хотів з нею серйозних стосунків.
Вы верите что она хочет стосункив, она богата и ищет такого как бывший
Заела_пластинка• 22 мая в 05:51
Автор, вы мягко говоря неумная. Да, уходить от уродов и жлобов надо! И разумеется ей пока что попадаются такие же как бывший, всё-таки она привыкла жить с подобным. Все это прорабатывается у психолога. Желаю ей удачи
Чорт і Шо• 22 мая в 05:56
Ответ дляКрапипопка
Ну конечно, вы нас тролите?
Чорт і Шо• 22 мая в 05:57
Ответ дляКрапипопка
Ну він простий і ніби веселий ))
Автор вы тоже в США?
Давно без алко• 22 мая в 06:54
Автор, ну вы ж должны понимать что эта женщина- блогер и у нее все делается публично и для публики. Разводится конечно можно так как она. Живет теперь за счёт мужа бывшего, который как я понимаю, еще и ее ребёнка содержит и забирает как своего.
А она тем временем пробует разных мужиков. Короче это конечно, гораздо веселее чем вести быт и троих детей 24/7 да еще и с занудным мужем.
Но возможно, кому-то и будет полезно ее мысли и про собственное поведение и про возраст и тд.
12 галюцинаций• 22 мая в 07:04
Ну люди расходятся, потому что им плохо в отношениях, а не чтобы новые найти
ДлинноНожка• 22 мая в 07:14
На советчиці не можна розлучатися коли погано в шлюбі. Треба терпіти до кінця. Бо шо люди скажуть, треба шоб падружки не абсуждали і не хіхікали. Та й жити без чоловіка, нема за шо. Бути паразитом на чужих грошах - головна причина терпіти все. Зате шлюб збережений
Така бойова Я• 22 мая в 07:14
Ответ дляКрапипопка
Ви просто не можете їй пробачити те, що вона наважилася на розлучення, а ви ні. Вона живе життя так, як вона того хоче, а ви ні. Ви згодна терпіти все зі страху залишитися самою. І намагаєтеся інших переконати у правильності такого підходу. Всім все одно на вас і інших жінок у подібній ситуації. Хочете терпіти - терпіть, хочете розлучатися - розлучайтеся. Незрозуміло чому ви цю блогершу принесли сюди. У неї принаймі є те, чого нема у вас - сміливість жити як вона хоче.
Аноним_1859• 22 мая в 07:22
После развода нужно пожить самой для себя любимой , а не хвататься за очередные штаны. Почему женщина думает , что вся жизнь держится только чтоб мужчина был рядом?
Омлетик• 22 мая в 07:35
Ответ дляКрапипопка
Так а кому нужна милфа с тремя детьми?
Комиссия50%• 22 мая в 07:39
Ответ дляКрапипопка
Да просто дура какая-то, зачем вы эту всю муть перевариваете
задумчивая мордочка• 22 мая в 08:07
Вот это ее понесло после развода, 30 мужиков 🤣
И оказывается никому не нужна
12 галюцинаций• 22 мая в 08:08
Ответ дляДлинноНожка
Та наоборот тут все время пишут, что нужно разводиться, мне регулярно пишут об жтом
Счастье_же_вот_оно• 22 мая в 08:16
Ответ дляКрапипопка
Да.