Трільчиха• вчера в 07:53

Дивні роботодавці, звільнення

Помітила дуже дивну тенденцію, коли за місяць- півтора приходиш до керівника і кажеш, буду звільнятись, людину починають шукати за тиждень-два до твого виходу. Зараз у мене ситуація, людину знайшли тільки вчора, 28.05 в мене останній робочий день,, я тягну напрямок самотужки, просять залишитись ще. Сказала, не хочу і не можу, звинуватили у безвідповідальності, керівник розмовляє, як з ворогом . На мої аргументи, що я є попередила, він сказав, я думав ти передумаєш,, ти ж працюєш, як працювала.
младокошкина• вчера в 07:58
Вам яка різниця? Заяву написали і все.

Смішнючка• вчера в 07:59
Хто попереджає за місяць /півтора?
Ви чарівна
автор Трільчиха • вчера в 08:00
Ответ дляСмішнючка
Хто попереджає за місяць /півтора?
Ви чарівна
Я завжди так роблю, щоб була можливість знайти людину.
Смішнючка• вчера в 08:00
Ответ дляТрільчиха
Ви вважаєте себе настільки незмінною?)
автор Трільчиха • вчера в 08:01
Ответ длямладокошкина
Вам яка різниця? Заяву написали і все.
Заяву написала, 01.05, вона підписана власником
младокошкина• вчера в 08:01
Ответ дляТрільчиха
Ну так яка різниця що хто про вас подумає і як вони будуть викручуватись.
автор Трільчиха • вчера в 08:02
Ответ дляСмішнючка
Ви вважаєте себе настільки незмінною?)
Я нічого не вважаю, хотіла піти нормально, передати всі справи без поспіху.

младокошкина• вчера в 08:02
Ответ дляТрільчиха
Нпвіщо це вам? Роботодавець про вас завтра не згадає навіть.
Смішнючка• вчера в 08:04
Ответ дляТрільчиха
Тобто ви вважали, що 1.5 місяці будуть платити вам обом?
Я ж пишу, ви там чарівна, а не керівництво.
НуКаНаКа• вчера в 08:04
Кожен думає про себе, ви про себе вам на вихид треба, вони про себе їм запрягти пофіг кого
Смішнючка• вчера в 08:06
Автор не знайшла підтримки і всім синіх наліпила 🤣
Докладальниця• вчера в 08:07
Ответ дляСмішнючка
Ви вважаєте себе настільки незмінною?)
Вона вважає себе порядною людиною.
Безпорадна Кроко• вчера в 08:09
они уже не ваши,а что вы не их вам уже показали.
пусть выплатят всё, что полагается и летят в тартарары.
Смячиком• вчера в 08:44
Вас это абсолютно не должно волновать. Все, что считали нужным и правильным вы сделали Не воспользовались- их провтык.
Вы нашли новое место? Или в никуда?
ЗновЗдоров• вчера в 08:46
Не ведитесь. У меня так не подписывали заявление 2 месяца, то одно то другое. По сути я никуда не спешила и работу передавала не спеша, а спокойно и без лишнего кипиша. Но кто спешит - думайте о себе и шлике в сад.