Тримаю свічку• 25 мая в 09:51

Українців в Україні бісять українці закордоном, бо...

Українців в Україні бісять українці закордоном, бо у них там нормальне спокійне життя?
Результат:
вже голосів: 193
81 (41.97%) Я в Україні і НЕ згодна
56 (29.02%) Я НЕ в Україні і згодна
34 (17.62%) Я в Україні і згодна
22 (11.4%) Я НЕ в Україні і НЕ згодна
Міні-бікіні• 25 мая в 11:34
Ответ дляРубаю олівлє
Нас таких множество. Просто надо было правильно страну выбрать )
Новый виток темы - разборки между временными переселенцами разных стран)))))

ПриснитсяЖЕ• 25 мая в 11:34
Ответ дляТримаю свічку
Бо в Україні війна, стрес, обстріли. А за кордоном (ніби) все гаразд. Хіба не привід, щоб бісили?
То чого вони не ідуть??? А сидять у стресі і під обстрілами???
Не зацілована• 25 мая в 11:36
Я не в Україні вже давно, мене бісять українці за кордоном. Не спілкуюся взагалі
язззззь!!!• 25 мая в 11:37
Ответ дляЗлива інформації
Война сильно изменила людей. В Украине остались лучше из лучших, настоящие храбрые патриоты, а вся макулатура с флажками, аватарками, и тремя годами стажа в библиотеке сельсовета сидит на халяве в Германии и учит нас жизни, выступая за продолжение войны.
Ещё оставите, кто выехать не могут.
Продаю витрішки• 25 мая в 11:41
Ответ дляБджілкаМайяUA
Это где такое в Украине сейчас?
в ’мягкой ’палате без мебели.
странно, что инет там раздают.
ЛеньГуглить_правда• 25 мая в 12:09
Ответ дляТримаю свічку
А що значить - розуміти? Якщо дзвонять і питають про справи, то це ’не розуміють’? Що мають казати?
мене бісять тролі, які створюють такі теми, щоб роздмухувати ворожнечу між українцями.
І засмучує, що є ще люди, які на таких провокаторів як ви ведуться.
Що з вашим життям не так, що ви таким чином заробляєте копійку чи розважаєтесь?
автор Тримаю свічку • 25 мая в 12:12
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Пишучи в цій темі ви її просуваєте і робите то само. Навіщо це робите?
ЛеньГуглить_правда• 25 мая в 12:13
Ответ дляТримаю свічку
пишу не для вас, а для тих, хто ведеться на побідні теми. Але як побічний ефект дійсно просуваю вашу недолугу тему.

Хоча...може це і не недолуга саме тема, тут як подивитсь)
автор Тримаю свічку • 25 мая в 12:14
Ответ дляЛеньГуглить_правда

Ви самі для себе пишите? Ви знову зробили крок для популяризації теми.

ЛеньГуглить_правда• 25 мая в 12:15
Ответ дляТримаю свічку
як бачите, у мене теж є недоліки))
Смурфик• 25 мая в 12:24
пусь не лезут к оставшимся со своими балачкамы.
Незламна Україна• 25 мая в 12:25
да бесят,те которые там рядяться в вышиванки и мотаються в флаги и дуже тужать за кордонами 91го,чтоб их не дай боже не выперли обратно , выехали ,так закройте рты и молча там сидите ,а не учите как воевать и не заключать не дай боже мир тех кто тут сидит под ракетами и без света и тепла
Продаю витрішки• 25 мая в 12:29
Автор, вы прекрасно знаете, что бесят.
Многих до тряски от бессильной злобы.
не верю. что вы такая наивная, и впервые об этом слыщите.
Справедливости ради, я только тут читаю о том, что выехавшие хотят продолжения войны, только тут я читаю, что выехавшие кого то учат жить в Украине, и топят за войну до последнего укринца.
Убеждена, что все, кто это пишет, -внутренние враги, на зарплате, задача которых разжигание розни и деструктивации населения страны.
Я сама выехала.
В моем окружении все заняты своими делами, которых более чем достаточно, своей жизнью и никому нет дела ни до поучений, ни в целом до посторонних людей.
Они взрослые, пусть думают и живут как хотят.
И никто из нас не хочет войны.
Утверждать обратное -можно только от ракушкиного ума убогих, которых хвататет только заучить методичку.
И то кое как.
автор Тримаю свічку • 25 мая в 12:30
Ответ дляЛеньГуглить_правда
як бачите, у мене теж є недоліки))
Чому тоді їх не може бути у інших?
Ластовиння• 25 мая в 12:35
скорее бесят не за хорошую жизнь, хотя врядли существование на пособие можно назвать хорошей жизнью, а за ’диванную аналитику’ из за бугра
Продаю витрішки• 25 мая в 12:48
Ответ дляЛастовиння
а любые деньги, которые идут не в свой карман жутко раздражают, да?
К слову, аналитикой можно заниматся и на диване, и в парке.
Борисфенка• 25 мая в 13:01
Ответ дляЛастовиння
Толку з тої аналітики, кому вона треба?
Інша справа, що триває інформаційна війна і тут на форумі сидить купа агентів ворога, то їх трохи пошугати корисно, бо зовсім вже берегів не бачать, ведуть відверту ворожу пропаганду.
Донатити, кажуть, не треба, війна швидше закінчиться. Суки :(
Лялька в колисці• 25 мая в 13:04
Ответ дляМороженная курица
Одна справа - запитати, як справи. Інша - починати вчити, як жити українцям в умовах війни. І розповідати як їм тяжко жити, коли я всю ніч провела в укритті без сну, а вранці мені на роботу.
А складнощі лише у вас? І можна просто знецінити проблеми і страждання інших? Ви провели ніч в укритті, маючи власний дім, а я знаю дівчину, яка 3 місяці жила на вулиці і у закинутому багатоповерховому будинку без жодних зручностей , очікуючи на соціальне житло. Їй вас пожаліти? У кожного свої складнощі, але ви крім себе інших не бачите і не чуєте.
Мороженная курица• 25 мая в 13:06
Ответ дляЛялька в колисці
Я спілкувалась з родичкою, яка виїхала закордон, а не з дівчиною, яка жила на вулиці. Враховуйте контекст.

Лялька в колисці• 25 мая в 13:10
Ответ дляМороженная курица
А ви були у шкурі вашої родички? Може пройшли її шлях? Вона вам поскаржилася і замість підтримки отримала оце лайно. Гарна ж ви ’родичка’, з претензією на монополію по стражданням.
Лялька в колисці• 25 мая в 13:13
Ответ дляБорисфенка
Толку з тої аналітики, кому вона треба?
3, 2,1... Як скоро вас звинуватять, що ´заради пасобій´ ви агітуєте за продовження війни?
Борисфенка• 25 мая в 13:14
Ответ дляЛялька в колисці
Так вони вже 4 роки звинувачують, у мене метрова броня, пофіг.
Матрьохи надто примітивні.
Мороженная курица• 25 мая в 13:20
Ответ дляЛялька в колисці
Ну да, Валя, ти права. До сраки мої вибиті вікна, зіпсоване майно і здоровʼя. Давай краще послухаю, як тобі важко обрати вишиванку і з чим її краще комбінувати - брюки чи спідниця. Це ж така велика проблема. А мої - то фігня.
Бойцовская• 25 мая в 13:20
Нет. Потому что они за войну, кричат, чтоб воевали до границ 91, боясь за свою попу
Лялька в колисці• 25 мая в 13:30
Ответ дляМороженная курица
Ви просто знецінюєте страждання інших. Ні, Маня, давай обговорювати яка ти бідна і нещасна, що спала в укритті. Я розумію, це ж трагедія - не спати на улюбленому дивані. Куди мені вже тягатися зі своїми проблемами, то ж фігня, що мені житло відмовляються здати, бо іноземка, і що у лікаря не можу пояснити що болить, бо мова не того рівня, і ходжу без лікування, що не розумію нічого і не можу елементарно пояснити що мені треба у будь яких установах, навіть квитка на довбаний транспорт незрозуміло як купить, бо в Україні нема зональності у транспорті і я гадки не маю скільки зон маю перетнути для проїзду з А до В. В майна у мене, Маня, взагалі нема. Що влізло у рюкзак - те й моє. Зате втрачати нічого.
Але головне, Маня, щоб ти спала на своєму дивані і тобі було комфортно.
Мороженная курица• 25 мая в 13:34
Ответ дляЛялька в колисці
Поки що тут знецінюєте тільки Ви.
Лялька в колисці• 25 мая в 13:38
Ответ дляМороженная курица
Поки що тут знецінюєте тільки Ви.
Та невже? І це мені пише людина, яка послала власних родичів, бо її ночівля в укритті - понад усе, а весь інший світ має зачекать.
Мороженная курица• 25 мая в 13:42
Ответ дляЛялька в колисці
Де я послала власних родичів? І чому весь світ має зачекати?
Помилуйте мадам• 25 мая в 13:42
Ответ дляТримаю свічку
Ну таке враження, що більшість в Україні вважає, що у всіх закордоном лафа.
тільки у ваших фантазіях бісять. Українці у Україні задовбані такі, що тут би про себе подумати.

але ті знайомі що виїхали одразу- живуть добре, житло дали, оплачує Німеччина, і гроші дають, більші , ніж мали б зараз тут, дітей одружили деякі) Деякі самі заміж повиходили. Жодна з них не працює. Ті що два роки тому- курси, робота, але все одно по грошам краще виходить, ніж було б тут.
Розмовляти важко. Мені б поспати після безсонних ночей, а вони не розуміють чому я такая тиха, спокійна і більше не нагадую ту веселу , невгамовну людину. Ну і так, коли мені ниють про війну з Німеччини, мене це напрягає. Наче це вони під обстрілами живуть, а не я.
Продаю витрішки• 25 мая в 13:46
Ответ дляБойцовская
где кричат
Покажите
Только не тут анонимное говнобросовало
да и попа их в безопасности