13чудоСВЕТА• 25 мая в 11:54

Я полновата? Или норм?

Кажусь себе толстой внизу, где ляжки...Фигура 100% груша, если не следить на питанием. Вечный контроль себя нужен. Вроде и скинула 15кг, но все равно не нравлюсь себе...

159/52 сейчас
Результат:
вже голосів: 131
95 (72.52%) Нет
36 (27.48%) Да
Пацелуйнитуда• 25 мая в 13:19
Ответ дляТрільчиха
да, это Марина из Одессы (известная своими мерзкими зе-темами), но я не знаю, сколько ей лет
Так это и не ее фото скорее всего

любименькая• 25 мая в 13:19
Ответ дляДоль Чекомбана
Це можливо якось змінити? згладити?
Ні, це можливо лише візуально зменшувати шляхом схуднення. Але буває так, що і на доволі струнких ногах є та триклята апельсинова шкірка
Трільчиха• 25 мая в 13:20
Ответ дляПацелуйнитуда
Так это и не ее фото скорее всего
ее, она часто свои фото выкладывала (правда, с закрытым лицом)
Доль Чекомбана• 25 мая в 13:20
Ответ длялюбименькая
Немає куди худнути(( 171 см и 53 кг(( целлюлит ямками
вре_Динка• 25 мая в 13:21
Ответ дляВесела моль
Именно так у нее и было до похудения и имплантов.
тазові кості похудінням ви ніяк не переробите
груша це коли тазові кості ширші за плечі - точка.. те що вона була товста і ваша була внизу - ніяк не міняло того що природньо вона не груша, а квадрат
в тазових кістках НЕ ХУ-ДІ-Ю-ТЬ. крапка
Спішу - перекидаюсь• 25 мая в 13:21
Ответ дляНаучительница
Люди, которые считают свой них жирным, именно такие трусы покупают и именно так фотаются😁
так это же после похудения, вы бы тоже такой купальник купили новенький
Вічний двигун• 25 мая в 13:21
Ответ длялюбименькая
Не від гормонального фону, а від будови підшкірної жирової тканини. Оцей ефект апельсинової корки повʼязаний з перетинками між жировими пакетами. У когось ці перетинки більше виражені, у когось менше. Я навіть коли була на максимумі своєї ваги все одно не мала целюліту. Ніжки були жирні, але не рихлі-нерівні.
Погоджуся, в мене целюліт з 16 років, вага була 51 кг при зрості 166 см. І як я з ним не боролася - і спорт,і дієти,і скраби і душ Шарко і масажі , і обгортання - все повна фігня. Ну після курсу чого небудь трохи наче рівнявся рельєф але не ідеально, потім тижні два і все як було. Ну неможливо ж все життя ходити на обгортання і масажі..... Як завагітніла то звісно плюнула на це все і потім вже навчилась себе сприймати такою яка є.
любименькая• 25 мая в 13:22
Ответ дляОбласті пітьми
Здесь собрание брехух завистливых
💯
Я взагалі помітила, що на форумі сильно виражена мізогінія. Чи то від нереалізованої злоби на кацапів, чисто то від тупості, але жінки замість того щоб підтримувати одна одну, постійно хейтять за кожну дрібницю, постійно засуджують та принижують одна одну
любименькая• 25 мая в 13:23
Ответ дляДоль Чекомбана
Ну і все, забийте на той целюліт. Носіть шорти, короткі спідниці якщо вам хочеться. Це ж не якийсь бруд, щоб його соромитись.

Спішу - перекидаюсь• 25 мая в 13:23
Ответ дляРекламама
Фигура огонь, но 52?! Может весы сменить.
куплю весы автора
Доль Чекомбана• 25 мая в 13:24
Ответ длялюбименькая
Хочеться і в купальнику норм виглядати(
любименькая• 25 мая в 13:25
Ответ дляВічний двигун
Боротьба з целюлітом це маркетинг чистої води, це забаганки індустрії краси. Целюліт це нормальний здоровий стан для половозрідоі дівчини або жінки. І взагалі ще років 50 тому цей термін означав запалення підшкірної клітковини, тобто хворобу, а не просто нерівність поверхні
Весела моль• 25 мая в 13:27
Ответ длявре_Динка
в тазових кістках НЕ ХУ-ДІ-Ю-ТЬ. крапка
Те линии, что вы провели, практически у всех так и груш в том числе. Вот Лопес, например. Я думаю, что вы не будете спорить, что она груша. А плечи тоже шире. Нужно смотреть на массивность низа относительно верха, места откладывания жира и т.д.
любименькая• 25 мая в 13:28
Ответ дляДоль Чекомбана
Хочеться і в купальнику норм виглядати(
Звісно що хочеться. Але як воно природою дано, то від нього ж не відмовишся 🤷‍♀️ і ноги хочеться дліншими, і очі більшими, і губи соковитішими. Але так не буває щоб жінка на 100% була всім задоволена, все одно щось треба по-іншому.
ЯяяКакаджамбо• 25 мая в 13:56
Ответ дляВесела моль
Лень искать ее старые фото. Но вот здесь видно, что низ массивный
утка уткой
черная мамба• 25 мая в 14:15
Ответ дляТрільчиха
Не, та худенькая (и кудрявая). А тут тяжеловес на фото
Не пью, не курю• 25 мая в 14:26
Такая, джейлопистая)
Будьте так ласкаві• 25 мая в 15:37
Ответ длявре_Динка
от не випендрюйтессь))) груша це найжіночніша, як на мене, фігура... тонка талія, хулі ручки, але треба в залі працювати... бо ноги сама проблемна частина, і там більше всього відкладається... треба робити акцент на дупці і біцепсі берда, і не перекачувати квадріцепс, також важливо працювати над внутрішньою поверхней бедра... а якщо груша ще й висока - як ж їй пасують спідниці олівці.. мм... сукні футляри... ех, дівчата, не вмієте ви цінувати свою форму)
А я и не выпендривалась,написала как есть
заварний look• 25 мая в 15:41
Ответ длявре_Динка
у мене 52кг при 160 ми, я не груша - і живіт не прям плаский при такій вазі-зрості, тому думаю, не обовʼязково там плаский живіт і в автора, враховуючи те що залиті руки і спинка
але критикувати грушу за ноги і бедра це точно не альо. вони ніколи не зможуть бути там звичайними, навіть при вазі 45
У меня при 52 кг и росте 163 живот плоский. У меня телосложение песочные часы. У груш обычно живот плоский, небольшая грудь, а низ не худой.

заварний look• 25 мая в 15:44
Ответ дляВесела моль
Шолудько, например, но у нее высокий рост, раньше были прям толстые массивные ноги, а сейчас худые. Вот тренер с Харькова, она груша и все время боролась с ушками на бедрах. Посмотрите ещё профессиональных фитнес спортсменок, когда они на сушке, то ноги у всех худые и жилистые
Она точно не груша. Если бы была груша, все равно были бы выраженные бёдра на фоне всей фигуры.
ГейСюда• 25 мая в 15:58
Ответ дляВесела моль
Шолудько настоящая груша, у нее толстые ноги, большой зад и относительно тонкий верх. Посмотрите ее в Мастер шефе и сейчас.
У груш не всегда большой зад(ягодицы), но у них всегда широкий таз.
ГейСюда• 25 мая в 16:03
Ответ дляВесела моль
Таз не худеет, это кость. У груши всегда широкий таз. Она если и похудеет, все равно таз будет тяжелым.
Упитанные песочные часы могут выглядеть как груша, но они не груша, т к их тазовая кость на одной линии с плечами
ГейСюда• 25 мая в 16:05
Ответ длявре_Динка
в тазових кістках НЕ ХУ-ДІ-Ю-ТЬ. крапка
💯
КоКоКоКоКоКо...• 25 мая в 16:43
Ответ для13чудоСВЕТА
жопа мне нравится, мне не нравится объем ног. Ноги от трусов не зависят))
Ну жирные ноги.
Ну что ж теперь делать...
У вас ещё и рост минимальный
Пліткарка• 25 мая в 17:08
Ответ дляСекс-Бомба
1. Це не автор
2. Вага +- 60 кг
У мене 60, я товстіша за автора. Зріст 167. Це ж груша-верх тонкий.
Секс-Бомба• 25 мая в 17:18
Ответ дляПліткарка
В мене ріст 164, вага 52 , виглядаю набагато стрункішою, ніж дівчина на фото. Різниця в зрості 5 см це не дуже суттєво.
Пліткарка• 25 мая в 21:23
Ви красуня
вре_Динка• 26 мая в 11:52
Ответ длязаварний look
163 і 52 це -111,
у мене зараз 160 і 52, животик трохи трошечки, але є, у мене -108, при 50(-110) кг плаский, я гібрід плечі ширші за бедра, але при цьому талія виражена і ОГ=ОБ
у автора 159 і 52, це -107 - животик цілком може бути і в груші... але може й бути підтягнутим, але судячи по спині і руках - не факт)
вре_Динка• 26 мая в 11:55
Ответ дляСекс-Бомба
для ваги дуже суттєво..
у вас вага -112 від зросту
у мене при такій різниці вже кубики видно