Прагматик флегма• 26 мая в 11:12
Сколько времени у вас врач подавал документы на ЛКК?
Врач больше месяца не может подать на ЛКК, говорит нет свободных слотов в нужную клинику. Это продление группы, которая уже месяц просрочена. Что делать если эти слоты и не появятся? Раньше до реформы физически подавали документы и все .
Успокойся_Успокойся• 26 мая в 11:16
в нас сімейна теж довго збирала документи, то наступного разу подавав онколог
Прагматик флегма
• 26 мая в 11:18
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Я не понимаю просто.как все это происходит Все документы есть и внесены, но она говорит не выпадает ей нужная клиника, нет мест. Только в городах в области и не профильные.
Успокойся_Успокойся• 26 мая в 11:21
Ответ дляПрагматик флегма
я так розумію мова йде про потрібний МСЕК.
Він залежить від місця прописки. Лише один. Хіба що у вас військовий на групі, то може бути інше місто.
які ще місця - не розумію. Лікар відправляє документи, а далі МСЕК сам призначає вільний час і дату. Мені здається, що ваш лікар просто нічого не робить
Прагматик флегма
• 26 мая в 11:24
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Если это большоц город, Харьков , то тоже один МСЕК? Вот именно тот в котором проходил ранее говорит слотов нет и не может подать.
Успокойся_Успокойся• 26 мая в 11:31
Ответ дляПрагматик флегма
Ми робили у Вінниці. Тут є декілька Мсеків залежно від прописки.
В одному взагалі 3 роки назад хотіли позбавити групи, то мама просто змінили місце прописки на інший район у Вінниці і попали в інший МСЕК. Була можливість так прописатись.
Є два обласних, два міських та цільові (психіатри, фтизіатри...).
Ми спочатку були в міському 1, а потім перейшли за пропискою в міський 2.
І зараз можна, щоб документи подавала не лише сімейна, а профільний лікар. В нас онколог з Онкодиспансеру подавав (все вчасно)
Ви можете написати заяву на головного лікарі, де ви обслуговуєтесь (чому документи не подані)
Змінити лікаря/лікарню
Подзвонити на гарячу лінію МОЗ і подати скаргу
Змінити лікаря/лікарню
Прагматик флегма
• 26 мая в 11:33
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Змінити лікаря/лікарню
Дякую
Наверняка• 26 мая в 11:40
ми восени два місяця чекали потрібну лікарню..слот не зявився.вибрали іншу і все ок. в Київі не прописка. а профіль команди який потрібен в нашому випадку неврологічний шукали і лівий берег т.я під час тривоги не добрались би на інший
Прагматик флегма
• 26 мая в 11:54
Ответ дляНаверняка
Нам кардіологічний профіль потрібен, як раз там немає слотів