Так точно!• 26 мая в 11:20

Харків. Порадьте неврологічне відділення чи лікаря

Батько після інсульту (1,5 роки тому), часто підвищений тиск та інше. П´є купу пігулок щоденно. Але зараз вже третю добу шумить в голові, тяжкість та трохи швидкість у ході (час від часу). Хоче прокапатись у неврології для покращення стану та підтримки організму щодо запобігання повторного інсульту.
Порадьте куди звернутися, бо у той раз потрапили по швидкій.
автор Так точно! • 26 мая в 11:21
Не швидкість, а шаткість ходи

я Кукарача• 26 мая в 11:22
Млжет ему кардиолога сначала, чтобы он купу таблеток не пил? Неврология это сосуды, а от таблеток те сосуды тоже могут реагировать.
Княгиня пітьми• 26 мая в 11:33
Майборода 17 б
автор Так точно! • 26 мая в 11:38
Ответ дляя Кукарача
Так пігулки усі він п´є за призначе нням кардіолога та невролога
автор Так точно! • 26 мая в 11:40
Ответ дляКнягиня пітьми
Майборода 17 б
Це у 17 лікарні лікар Майборода Олег Феліксович? Це видає гугл
Княгиня пітьми• 26 мая в 11:42
Ответ дляТак точно!
Так
Жена брата Админа• 26 мая в 12:08
Я у Поляковой Лилии Анатольевны после инсульта лечилась, мне она понравилась. Где сейчас принимает правда не знаю, была раньше в клинике Научно-исследовательского института гигиены труда и профессиональных заболеваний
автор Так точно! • 26 мая в 22:23
Усім дякую, дівчата 🫶