Герцогиня• 26 мая в 18:13
Правда похудения в картинках)))
5 маленьких конфеток VS полноценный обед
И там и там почти 500 калорий.
Как часто мы не замечаем и недооцениваем эти маленькие « радости»))
И там и там почти 500 калорий.
Манка Я• 26 мая в 18:34
Ответ дляДжинци на Флісі
Это классно. Только хотела сказать что вы наверное, стройняха без напрягов:))
Ну вже не стройняха, але була. Колись 45кг при 158см мені було замало. Тепер 56кг в 42 рочки , хай буде, зато є груди попа ну і живіт. Зате в дорослому відділі одягаюсь. В мене вся вага в груди і живіт йде. Колись була як спічка ххс.
Герцогиня
• 26 мая в 18:35
Ответ дляМанка Я
Бо у вас просідає осанка, зал це швидко виправляє
Куратор дебошей• 26 мая в 18:39
Ответ дляАфродитаПетровна
Все самое вкусное калорийное, этот мир не справедлив
Мало того! Всё, что есть приятного в жизни, - либо незаконно, либо аморально, либо ведет к ожирению
Герцогиня
• 26 мая в 18:40
Ответ дляКуратор дебошей
Ну не правда, как же стейки, море, кофе, горы?
Манка Я• 26 мая в 18:41
Ответ дляГерцогиня
В мене є купа проблем по здоров´ю в зал мені не дуже й можна. Коліно( травма меніску), сколіоз з дитинства. Опущення органів малого тазу. Травматичні пологи. Присідання не можна, прижки теж. Ну протрузії звісно. Перекос таза. Тільки на реабілітацію, центр спини щось таке можна. Моя ідеально для мене вага 50-53.
Герцогиня
• 26 мая в 18:43
Ответ дляМанка Я
Так ви робите якісь вправи?
Манка Я• 26 мая в 18:46
Ответ дляГерцогиня
Так ви робите якісь вправи?
Ті що мені дозволяють лікарі вдома. Розтяжки. І тп. З власною вагою
Герцогиня
• 26 мая в 18:47
Ответ дляМанка Я
Ну це вже супер, головне систематично
Пукимончиг• 26 мая в 19:02
Ответ дляПапина дочка
Этого кто-то не знал? В одной шоколадной конфете 68-70 калорий, в одном песочном печенье весом грамм 30 150 калорий. Съешь за день 10 печений, 10 конфет и жопа как у бегемота обеспечена)
Ага, скажіть це моєму худющому чоловікові
якби ж то все так просто було...
Ламборджини• 26 мая в 19:06
Ответ дляГерцогиня
Это не новость, это наглядность.
Врятли вы знаете точно сколько калорий в одном оладушке помазаным вареньем и когда вы хотите его сожрать думаете: ай сколько там тех калорий
Я знаю точно що 1 оладка з розмороженими ягодами в мікрохвильовці з 1 ч.л. цукру точно не зашкодить, бо я всеодно без неї не наберу норму вуглеводів, при моїй нормі 1900 ккал.
порахувала 235 г =165 ккал. Смачний корисний десерт до чаю.
Джем Шакіри• 26 мая в 19:17
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Там є тунець, сир і квасоля. Доволі поживно!!!
И ко всему этому персик😳 или мне показалось?
Этожзвяздаяегообожаю• 26 мая в 19:19
Ответ дляДжем Шакіри
Так, персик, дуже смачно. Ще можна полуницю замість нього
Тяжка справа• 26 мая в 19:32
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Короче, все что было в холодильнике
Этожзвяздаяегообожаю• 26 мая в 19:38
Ответ дляТяжка справа
Короче, все что было в холодильнике
Ой, та там скільки всього в холодильнику, я стримувалася. Навіяно цим рецептом
забиякина• 26 мая в 21:47
Я з вами згодна, але коли я хочу саме цукерку, то ніяка гречка мені її не замінить. Та й взагалі, може мене завтра дрон чи ракета завалить, а я в свої останні дні давилася гречкою і грудкою.