KROX@• вчера в 23:57

Хто планує виїхати на літо з Києва в село

Чим там можна займатись окрім городу і сада?Що там можна робити з дітьми?
Вельми шановна• вчера в 23:58
Спасибо что тема не про мужиков и их стоячий член на молодух

Интимная• сегодня в 00:01
А что ещё надо? Шашлык, на речку ходить, отдыхать. Очень хотелось бы уехать куда-то на дачку на всё лето
Все будет, но потом• сегодня в 00:04
Ответ дляИнтимная
тоже бы хотела, но есть нюанс - нет дачи и отпуск на 3 месяца на работе не дадут
Интимная• сегодня в 00:05
Ответ дляВсе будет, но потом
Я удалённо работаю. Но такой нюанс тоже присутствует, а так бы поехала. Тем более, что ребёнок в сад не ходит, я к городу по сути не привязана
Аноним_• сегодня в 00:08
Ви ж на відпочинок їдете, який город?
Моя улюблена страшко• сегодня в 00:09
Побухати
МеняАЖтрусит• сегодня в 00:13
А якій вік дітей?
Чи безпечний це регіон (можна ходити до лісу)?
Чи є водойма поряд?

Я Головна• сегодня в 00:20
який вік дитини?
купити якийсь надувний невеличкий басейн, якшо поряд нема водойми.
настолки, книжки дитячі, влаштовувати пікніки
Домашня Зюзя• сегодня в 00:28
Та просто вештатись і байдикувати ) лежати на одіяли на траві, а діти нехай лазять коло вас )
Говорю-балакаю• сегодня в 00:41
Шашлик, рибалка, гойдалка, вело прогулянки.
Оце так цабе• сегодня в 01:23
Я кожні літні канікули їздила в село, була хата прабаби, і дідусь з бабусею використовували її як дачу. Дітям в селі класно - свобода повна, багато простору. Ми грали з м´ячем, у бадмінтон, резинка, крейдою малювали, багато рухливих ігор, вигадували атракціони на деревах, ходили за ожиною/травами, на річку. Але зараз діти інші, прив´язані до гаджетів, і розваги дітей 90-х може вже будуть не цікавими. Дорослі розважалися садом, городом, книгами, картами і радіо/телевізором. Ну і вік теж грає роль - моя мама в 27 не так насолоджувалася селом як в 55.
НЛОша• 2 часа назад
Детям булет скучно. Вам- физический труд, атмосфера ’ ашолюдискажуть’ и алкашня вокруг, и нулевой сервис